Автор Тема: Цикъл Венера/Нептун  (Прочетена 3606 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Цикъл Венера/Нептун
« -: Февруари 08, 2023, 06:18:40 am »
Цикъл Венера/Нептун на 15/16.02.23г.в 24*на знак риби,в антисия с 6*на везни.
В този градус и знак ,стартира цикълът на Юпитер/Нептун.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2023, 05:17:26 am »
На 27.04.22г,Венера и Нептун отново в 24*на риби са се слели,но тогава Юпитер е в последни градуси на знака,а сега е в овен.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 375
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2023, 08:55:47 am »
Тези цикли правят точен тригон към AC ми.
Миналата година по съвпада получих малка финансова инжекция от чужбина (Нептун е СУ 9-ти). Сега с Юпитер в 10ти, тъкмо преминал през МЦ се надявам "на чудо"  :D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2023, 02:35:06 pm »
При мен в 1 дом. В точен секстил с Марс/У2, квадрат Сатурн/У11, Уран/У12 и МС.

Много объркани и неясни ситуации в работата. Интриги и лъжи създадени основно от жени.
Усещам тотална дистанция от света около мен - тр. Сатурн ми е в почти точен съвпад с нат. Венера в 12 дом.

Днес си взех платно, бои, четки - ще рисувам, за да вентилирам емоциите.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2023, 04:29:01 pm »
При асц ми.
Венера Непун имат слабост да обичат да играят жертва в любовта, все едно под каква форма. Когато е възможно, същите е добре да си припомнят, че балансът във вселената се запазва като някой някъде играе насилник. Така, де. Няма жертва без насилник. Затова...

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2023, 08:56:29 pm »
Антисия на Слънцето в 3, миналата година не съм обърщала внимание на транзити, лунациите ми бяха по-интересни. Но по това време мисля получих зелена светлина за важен проект, може би в началото на май.
-
Чудя се и за съвпад с натална Венера как би се отразил този транзитен съвпад Венера с Нептун, сигурно много любов, много жертви? С две думи добре е, че не знам.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 375
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2023, 07:12:55 pm »
Тези цикли правят точен тригон към AC ми.
Миналата година по съвпада получих малка финансова инжекция от чужбина (Нептун е СУ 9-ти). Сега с Юпитер в 10ти, тъкмо преминал през МЦ се надявам "на чудо"  :D

Днес получих новината за съвсем малко увеличение на заплащането. Нищо общо с това, на което се надявах и за което говорим от миналата година. По-разочароващи са няколко знака за затвърдяване на статуквото в отдела ни, което означава, че няма начин да получа професионално развитие там. Честно казано от Юпитер в 10ти очаквах повече. Освен, че е той, при мен е и У6. Надявах се всекидневното бачкане и усилия да се увенчаят с някакъв успех.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #7 -: Април 02, 2024, 06:21:50 am »
Утре,3.04.24г.нов цикъл Венера/Нептун в 27*на знак риби.Рецепцията с Юпитер все още е в действие.На 1.02.25г.ще се срещнат отново в същия градус(начало на нов цикъл,вероятно последен в този знак).
Две силно поставени есенциално планети.
На к4 при сина ми.
Първа квадратура на 17 юни 24г Нептун в 29*риби-Венера съвпад Меркурий 29*на близнаци.
Опозиция по оста дева/риби в 29*на 29 август 24г.И падащ квадрат 9/10 октомври 24г.
« Последна редакция: Април 02, 2024, 06:38:32 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3343
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #8 -: Април 02, 2024, 07:04:36 am »
При мен в секстил с Юпитер, на практика задействат наталния текстил слънце - Юпитер. И понеже съм малко преди юпитеров възврат - събития да искаш.
Винаги съм знаела, че човек трябва да внимава какво си пожелава щото не знае дали ще може да му плати цената.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #9 -: Април 02, 2024, 07:29:25 am »
Тери,и още цикли ще активират нат.Юпитер при теб.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #10 -: Април 02, 2024, 10:53:17 am »
Тези цикли в точен орбис ли ги смятате или с лек толеранс към натални?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #11 -: Април 02, 2024, 11:03:23 am »
При сина ми е точен съвпад к4.За светилата отпускам толеранс,не съм мн.дашна.Но,чета ,че дори знаково броят съвпада.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #12 -: Април 02, 2024, 11:22:50 am »
Цикъл, който стартира на тъмно, ще се развива на този фон. Може да се провери какво ще е влиянието на Венера/Нептун, наблюдавайки периода 24.03-7.04. , примерно в сезонната карта, а при нативи с рожден аспект, ъглови, и на личен план. Цикъл Венера/Нептун в 27 *Риби владее термата и градуса на Марс, ами не е толкова розов, поне посочения период-активация на военноморски сили; злоупотреби с обществени средства, борба със зависимости, но пък открито може да бъде "линчувана" обществена фигурам, а в личен план- нас или ние да сме на прицел. Колкото е по-открит в проявите си човек, толкова по-леко и меко ще премине през периода. Издигат се вълни не недоволство, и  в личен, обществен план, и в местата с много вода. Границите са размити- може да влезеш в другия, в "другото" без да те разберат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #13 -: Април 03, 2024, 03:01:19 pm »
При мен цикълът на Венера У5 и Нептун У10 започва в 10- ти дом, в тригон с нат. Сатурн У7,8 и секстил нат. Мерк У4.
Очаквам развой по една ситуация, която е много мъглява и заплетена.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...