Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 616588 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #1575 -: Ноември 26, 2015, 11:46:26 pm »
Временен пост:
Това мило дете на колко години е,да не смятам?

24.

Lilla, така е,дори аз не я познавам много добре.
« Последна редакция: Ноември 26, 2015, 11:51:44 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1576 -: Ноември 26, 2015, 11:55:23 pm »
С възрастта може донякъде да го преодолее, но като цяло е заложено по-трудно да се доверява на хората. Това не означава, че няма нужда от емоции, споделеност, любов.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1577 -: Ноември 29, 2015, 06:31:52 pm »
Ще обърнете ли внимание и на моята карта, моля ви  :(

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1578 -: Ноември 29, 2015, 06:47:00 pm »
Ще обърнете ли внимание и на моята карта, моля ви  :(

чакай да придвижа и картите ти, че много неудобно за търсене

http://astra.la/forum/index.php?topic=56.1720

А каква е причината да не можеш да си намериш такава работа? Английски знаеш ли? Защото без него май не е много лесно ....

Има един куинконс в картата между Мерка в Близнаци и Сатурн/Уран в Козирог - мисля, че там се крие разковничето ....

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1579 -: Ноември 29, 2015, 06:54:35 pm »
Happy58,мерси, че я погледна. Английски го знам на елементарно ниво и това ми е много голяма спънка. А иначе мислех натам да се насоча, но не знаех дали съм на правилния път... То без език си за никъде...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1580 -: Ноември 29, 2015, 07:02:45 pm »
Gerivas, според мен детето ти няма говорни проблеми. Може да проговори по-късно, но пък после ще е като латерна. Освен това ми се вижда доста интелигентно и с буден ум, проницателно, ученолюбиво.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1581 -: Ноември 29, 2015, 07:05:26 pm »
Lilla, много ти благодаря, че отдели време да й погледнеш картата  :-*  :-* Зарадва ме много!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1582 -: Ноември 29, 2015, 07:47:41 pm »
Питаш дали някога ще работиш като програмист - това ли учиш?

В интерес на истината не намирам указания за такава професия, не виждам достатъчно предпоставки за тясна специализация в това направление. Но би могла да работиш в някоя финансова институция. Може и в ИТ отдел в някоя банка, ако искаш да е свързано с компютри. Обработка на данни, но свързани с финансови потоци, валути и други ценности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1583 -: Ноември 29, 2015, 08:33:59 pm »
Happy58, извинявай. С това искам да се занимавам, но не знаех дали имам предпоставки за това. Всичко свързано с компютри... Завършвам специалност химия и информатика и искам да се занимавам с програмиране. Все още не съм търсила подобна позиция, защото не се чувствам напълно сигурна в знанията си до момента в тази сфера... Затова търсех каквато и да е работа, за да издържам семейството.
Лили, мерси!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1584 -: Ноември 29, 2015, 09:20:02 pm »
И може ли горе-долу да се установи кога детето ще проговори? Казва само 5-6 думи... Гледам, че сатурн е напуснал 3дом и би трябвало да се отпусне...
Спокойно, детето ти не е нямо щом казва думички, голямата ми дъщеря на 4г казваше толкова, беше голям темерут като малка, направо ми късаше нервичките, а сега говори свободно два езика, чак ме дразни с нейната бъбривост  :) Сатурн може да е напуснал 3д, но докато не отмине опозицията с Марс У3 не очаквай много приказки, по-нанатък ще се отпусне, все пак е с Марс У3 в близнаци  :ecomcity:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1585 -: Ноември 29, 2015, 09:50:14 pm »
Накрая ще излезне бърборана  :57: Мерси много!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1586 -: Декември 02, 2015, 10:08:10 am »
Точно снощи гледах опозиция на Венера и Сатурн в мъжка карта. Според вас как вижда жените такъв мъж?От субекта се интересува приятелка. Нейният Меркурий е в съвпад с неговия Сатурн, съответно в опозиция на Венерата му. Нейното Слънце е в съвпад с неговия Плутон. Тя има чисто сексуален интерес към него, комуникацията куца.

Като отворих картата му - се поразмислих за опозицията Венера - Сатурн - конте е, захаросан мачо. Като поведениа - нямам идея, само снимка видях. Помислих си да не е гей, много барнат и някак без грубост.
Над силата е само умението да я владеем!

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Натални карти
« Отговор #1587 -: Декември 03, 2015, 01:22:43 pm »
Здравейте,
Някой може ли да ми каже как да тълкувам тези 2 тао квадрата в картата на сина ми?

Благодаря :)
ПС ако не се разбират ясно домовете , Слънце и марс 2 дом, Сатурн 11,Уран 5
ПС2 И понеже видях че имате и тема за мързела,ама да не питам и там, дали ще го надрасте моя син мързела, от възрастта ли е или ще си му остане за цял живот?
« Последна редакция: Декември 03, 2015, 01:26:30 pm от eses »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1588 -: Декември 03, 2015, 03:14:21 pm »
Здравейте,
Някой може ли да ми каже как да тълкувам тези 2 тао квадрата в картата на сина ми?

Благодаря :)
ПС ако не се разбират ясно домовете , Слънце и марс 2 дом, Сатурн 11,Уран 5
ПС2 И понеже видях че имате и тема за мързела,ама да не питам и там, дали ще го надрасте моя син мързела, от възрастта ли е или ще си му остане за цял живот?
Защо не поставихте карта, построена в астроком, тук не може да се разбере кои домове управляват Марс и Слънцето, както и Сатурн- за 4д е ясно, че се управлява от него и от Уран, но дали управлява и 3д? Не мисля, че е мързелив, просто Сатурн му блокира енергията (слънцето) и действията, ентусиазма(марс) с квадрата към тях. От друга страна Уран ги квадратира- няма здрава семейната среда,  в самото семейство има противопоставяне- Уран У4 в опозиция със Сатурн У4, ако Сатурн управлява и 3д, противопоставянето може да е между единия родител и негов брат/сестра, ако има, или семейството, населеното място да са причина да не може да пътува, да общува и изразява себе си свободно.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Натални карти
« Отговор #1589 -: Декември 03, 2015, 04:03:15 pm »
Защо не поставихте карта, построена в астроком,

ето карта от астро ком
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_23_david_veselinov.50511.22063.gif&res=63
Иначе да противопоставяне има, но от негова страна ,все е опозиция,все ние не можем,не знаем,не разбираме а той е в час.Квото и да направиш е все недоволен. И всичко което се иска от него става с клизма.
« Последна редакция: Декември 03, 2015, 04:14:02 pm от eses »