Автор Тема: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун  (Прочетена 14496 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #60 -: Ноември 17, 2015, 08:44:47 pm »
Хубаво е, че си ходил на лекар. Все пак - прочети си в нета за калция и магнезия - как си взаимодействат и дали да не ги пиеш отделно, защото са антагонисти. Магнезият има леко приспивно действие и обичайно се пие вечер. По-добре се усвоява с вит.Д и вит.С. Калцият остава за сутринта :) И цинк отделно :) С калция са антагонисти, затова можеш да го приемаш с магнезия или на обед - на празен стомах :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #61 -: Ноември 17, 2015, 08:46:50 pm »
А препаратът Калмацин, тогава не би трябвало да действа, щом са антагонисти ?!  :017: Сигурна ли си в това? Че имам неизпити таблетки, да не си давам зор изобщо да ги пия и направо да ги изхвърлям.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #62 -: Ноември 17, 2015, 08:48:37 pm »
Ще погледна в нета, но личната лекарка ми каза специално да взема Калмацин форте. Дано да не е заради разни дистрибутори.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #63 -: Ноември 17, 2015, 08:49:44 pm »
Джипито ме прегледа, каза ми, че е от сухожилията, а не на карпалния канал и засега да се мажа с Deep relief и да пия едни калмацини през цялата зима. Не знам доколко ще ми помогне, лошото е, че каза поне 2 седмици да се въздържам от работа с компютър и май ще трябва занапред да го ползвам най-вече за гледане на мултимедия.
Сега е моментът, Весо, да развиеш творческото си дясно полукълбо като станеш левичар, ако не си  :012: А ако си, тогава развивай логическото ляво, като станеш десничар.  :012: Идеята е да смениш ръцете на мишката и да си свиркаш. Всичко ти е наред, претоварил си  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #64 -: Ноември 17, 2015, 08:53:56 pm »
И то явно доста, но сам съм си виновен. Сега се сещам, че преди време, когато пак ме болеше, тръгнах да масажирам дланите, пръстите и китките си с един масажор и после болката се усили.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #65 -: Ноември 17, 2015, 08:56:33 pm »
Делфинче, мисля, че който и да е кинезитерапевт може да го потвърди или спортуващ, който се интересува какво приема.

Аз - освен покрай спорта, имам причини да се интересувам в детайли и заради челюстните проблеми. Консултирала съм се на високо ниво. С калция се приема и бор - за да не се образуват камъни в бъбреците.

Не искам да оспорвам лекарско мнение, но давам индикация да се поинтересува :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #66 -: Ноември 17, 2015, 09:14:36 pm »
Интересно е това, което казваш, Алена.
Да не излезе, че си даваме парите за нещо, което изначално е невъзможно до ни бъде от полза.  :57: Няма да се учудя изобщо. Парица-царица, дето се казва  :D
Ще е поинтересувам, защото отвреме навреме си вземам такива комбинирани препарати с идеята да си подпомогна организма.
Голям майтап, ако всъщност нищо реално не правя  :57:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #67 -: Ноември 17, 2015, 09:26:57 pm »
Е ... и аз, като Вас започнах с комбинирани магнезий и калций  ;D Всичко "комбинирано" изглежда на потребителя пълноценно :) А фармацията и тя е бизнес :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #68 -: Ноември 17, 2015, 09:29:32 pm »
На Вие ли ми говориш  :57: Няма нужда  :58:
Шегичка  :P
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #69 -: Ноември 17, 2015, 09:31:47 pm »
 :08: :-*
Над силата е само умението да я владеем!