Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233152 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #555 -: Декември 01, 2015, 05:11:17 pm »
Сатин, моите съболезнования :(!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за здраве
« Отговор #556 -: Декември 01, 2015, 08:02:18 pm »
Сатин, моите съболезнования.  :'(

ПП С това кардинално тао , което  се оформя между марс , плутон и уран, не предвиждам добър декември, особено първата част на месеца.
« Последна редакция: Декември 01, 2015, 08:43:08 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #557 -: Декември 02, 2015, 06:05:37 pm »
Благодаря момичета!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за здраве
« Отговор #558 -: Декември 04, 2015, 03:19:51 pm »
Здравейте,
кутрето на дясната ми ръка ще зарасне ли до една седмица?
Една чаша ми се счупи в ръката и се сряза много надълбоко и изтече доста кръв. Притеснява ме да не започне да се подува и посинява.
Ще зарасне ли нормално до седмица без проблеми?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #559 -: Декември 04, 2015, 03:35:10 pm »
Здравейте,
кутрето на дясната ми ръка ще зарасне ли до една седмица?
Една чаша ми се счупи в ръката и се сряза много надълбоко и изтече доста кръв. Притеснява ме да не започне да се подува и посинява.
Ще зарасне ли нормално до седмица без проблеми?
Ще зарасне, не се притеснявай...
То при порязано със стъкло тече много кръв, но иначе бързо зараства.
Преди време се порязах на счупена чаша, докатя я миех и ръката ми с насапунената гъба беше вътре в чашата- много кръв тече от пръста, но после му сложих една водоустойчива лепенка и мина за няколко дни.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #560 -: Декември 06, 2015, 08:12:33 pm »
Въпреки прекалено ранният АСЦ, картата описва правилно въпроса- Луната У1 за баща ти е в негов 3д, свързан с движението, извършила е съвпад с Мерка У3 за него, което показва, че няма проблем с придвижването, обаче последен неин аспект е опозиция с Уран У1 за него и нека все пак да следи да не направи съсиреци, нека взема по един-два аспирина и му прави компреси с реванол и ракия, докато премине, а ако не мине в близките няколко дни да отиде на лекар.
Баща ми се оправи, не се наложи да ходи на лекар. Засега няма усложнения.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #561 -: Декември 23, 2015, 10:31:07 pm »
За Коледа си пожелах да оздравея! :) Ще го бъде ли скоро е въпросът.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #562 -: Декември 23, 2015, 10:43:04 pm »
За Коледа си пожелах да оздравея! :) Ще го бъде ли скоро е въпросът.
Мерка У1 е извършил квадрат с Уран У6 в 8д, Луната е извършила опозиция със Сатурн У6- вижда се, че не си добре със здравето, но не мога да преценя какво точно ти има, че ми се спи...
Мерка ще извърши тригон с Юпитер у4, съу7 в 1д, така че до два дни с помощта на лекар и лекарства ще ти мине, Луната е също с последен хармоничен аспект- тригон с Марс У9, а 9д е 4-ти от 6-ти.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #563 -: Декември 23, 2015, 10:47:01 pm »
Мерка У1 е извършил квадрат с Уран У6 в 8д, Луната е извършила опозиция със Сатурн У6- вижда се, че не си добре със здравето, но не мога да преценя какво точно ти има, че ми се спи...
Мерка ще извърши тригон с Юпитер у4, съу7 в 1д, така че до два дни с помощта на лекар и лекарства ще ти мине, Луната е също с последен хармоничен аспект- тригон с Марс У9, а 9д е 4-ти от 6-ти.
Благодаря, Акрукс. Дано има подобрение след 2 дни. :) Но за 2 дни отсега ти казвам, че няма да ми мине, малко по - упорито е.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #564 -: Декември 24, 2015, 01:37:23 pm »
Благодаря, Акрукс. Дано има подобрение след 2 дни. :) Но за 2 дни отсега ти казвам, че няма да ми мине, малко по - упорито е.  :012:
Това за двата дни го казах заради аспекта на Мерка У1, който е в кардинален знак, с Юпитер У4, който е в кардинален дом и сорбис 2гр. , може би ще имаш някакво подобрение, а за окончателно излекуване трябва да почакаш последния аспект на Луната след близо 14гр, което може да отнеме две седмици. По-важното е, че ще ти мине.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #565 -: Декември 24, 2015, 02:19:13 pm »
Това за двата дни го казах заради аспекта на Мерка У1, който е в кардинален знак, с Юпитер У4, който е в кардинален дом и сорбис 2гр. , може би ще имаш някакво подобрение, а за окончателно излекуване трябва да почакаш последния аспект на Луната след близо 14гр, което може да отнеме две седмици. По-важното е, че ще ти мине.  :012:
Значи на 6-ти януари ще ходя на изследвания, за да ти кажа.  :012: ;) То тогава тъкмо става време за това.  :)

Благодаря за пожеланието от лс-то! Да те преследват щастието и любовта теб. :)  :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #566 -: Декември 24, 2015, 07:47:39 pm »
Ще се оправиш, но едва ли до 2 дена. Освен това, Луната е в Близнаци, а в здравните хорари не бива да се доверяваме много на нея. Възможно е да се налага да спазваш стриктно някакви препоръки/ограничения, а тази Луна показва, че много много не искаш или не съумяваш.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #567 -: Декември 25, 2015, 02:55:10 pm »
Ще се оправиш, но едва ли до 2 дена. Освен това, Луната е в Близнаци, а в здравните хорари не бива да се доверяваме много на нея. Възможно е да се налага да спазваш стриктно някакви препоръки/ограничения, а тази Луна показва, че много много не искаш или не съумяваш.
Да, Веско имам режим, диета. И ми писна да ги спазвам!  :banghead:
Благодаря.  :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #568 -: Декември 26, 2015, 10:34:33 am »
от известно време дъщеря ми се оплаква от болки в корема и подуване. другата седмица ще ходи на лекар. днес пак я боли и зададох въпроса: "ще се оправи ли този здравословен проблем на дъщеря ми?"
сатурн в шестия й дом - май вече е станало нещо хронично....


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #569 -: Декември 26, 2015, 10:53:57 am »
от известно време дъщеря ми се оплаква от болки в корема и подуване. другата седмица ще ходи на лекар. днес пак я боли и зададох въпроса: "ще се оправи ли този здравословен проблем на дъщеря ми?"
сатурн в шестия й дом - май вече е станало нещо хронично....

Според мен има някакъв гастро проблем, вероятно е придобит на нервна почва. Не е изключена тенденция към хронифициране, т.е. да има периоди на изостряне и периоди на нормално функциониране /без оплаквания/. Направете изследвания на стомашно-чревния тракт, може да има нужда от по-балансирано хранене - да се изключат едни продукти от менюто, да се включат други. И тя ли се придържа към вегетарианско меню?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui