Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233504 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #630 -: Януари 28, 2016, 11:51:35 am »
Дядо по бащина линия. Възрастен е вече и при нас като с повечето му връстници - простата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #631 -: Януари 28, 2016, 01:43:34 pm »
Дядо по бащина линия. Възрастен е вече и при нас като с повечето му връстници - простата.
И у нас навреето се бяхме притеснили, когато оперираха простата на дядо, който тогава беше на 70 и няколко, не помня точно, но се оказа нищо и никаква операция, лежа в болница не повече от седмица и после си беше жизнен и работоспособен до 90г, когато почина от грип.
По твоята карта самият факт, че Луната е без курс, показва, че няма място за притеснение.
Венера У1, У8 за него е в хармоничен аспект с Нептун и Юпитер съУ6, в знак е на Сатурн у6, а Луната у10 е извършила хармоничен аспект с нея, така че назначеното лечение, включващо операция, е напълно адекватно.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #632 -: Януари 28, 2016, 01:57:00 pm »
Благодаря ти, Акрукс! Тотално сме се паникьосали. Проблемът е, че едните лекари казват да не се оперира, а другите - да се оперира. И решението трябва да вземем ние, а пък ние не сме лекари и трябва едва ли не на интуиция да го караме. В картата излиза операция, така ли да разбирам?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #633 -: Януари 28, 2016, 02:03:47 pm »
Благодаря ти, Акрукс! Тотално сме се паникьосали. Проблемът е, че едните лекари казват да не се оперира, а другите - да се оперира. И решението трябва да вземем ние, а пък ние не сме лекари и трябва едва ли не на интуиция да го караме. В картата излиза операция, така ли да разбирам?
Тези, които са против операцията защо са против и как искат да го лекуват- само с лекарства ли? И най-безобидните хапчета са си хапчета и продължителния проем натоварва организма. Що да се мъчи човека и да не може да се изпикае- операцията не е сложна и бързо ще се възстанови. В картата написах какво излиза вече, че назначената операция е подходящото лечение за него.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #634 -: Януари 28, 2016, 02:12:29 pm »
На хапчета е сега, да. Не им се обяснява много на някои лекари, предвид състоянието му, те не намирали операцията за подходяща. Радвам се, че картата е добра, дано нещата се развиват успешно.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #635 -: Януари 28, 2016, 06:23:06 pm »
Ще се консултирате с още някой или ще получите допълнителна информация, преди да вземете решение. Мнението на лекарите ще се промени скоро, почакай малко, преди да се шашкаш
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #636 -: Февруари 05, 2016, 07:20:20 pm »
Месец и половина, тогава е следващото изследване. :) Трябва да оздравея вече ....  :) Мерси, Акрукс!
Ензимите ми вече са в норма! Това значи, че почти съм оздравял. :)  :celebrate: Стана чудо и паднаха 3 пъти по ниски от предния месец. :) Близо са до горната граница, но преборих го това гадно нещо! ..
« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 07:53:46 pm от Теодор »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #637 -: Февруари 05, 2016, 07:21:46 pm »
Браво!  :13:
Все още си твърде млад, не се давай!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #638 -: Февруари 08, 2016, 03:15:57 pm »
Болна съм и си изгубих гласът,въпросът ми е ще ми се оправи ли скосо гласът,защото започвам да се плаша ,че ще си остана така.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #639 -: Февруари 08, 2016, 04:26:55 pm »
Болна съм и си изгубих гласА, въпросът ми е ще ми се оправи ли скосо гласът,защото започвам да се плаша ,че ще си остана така.
почвай да учиш жестикуларен език  :012:
Направи си гаргара с половин чашка вода и десетина капки йод в нея, ще си оправиш бързо гласа.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #640 -: Март 08, 2016, 02:48:40 pm »
И у нас навреето се бяхме притеснили, когато оперираха простата на дядо, който тогава беше на 70 и няколко, не помня точно, но се оказа нищо и никаква операция, лежа в болница не повече от седмица и после си беше жизнен и работоспособен до 90г, когато почина от грип.
По твоята карта самият факт, че Луната е без курс, показва, че няма място за притеснение.
Венера У1, У8 за него е в хармоничен аспект с Нептун и Юпитер съУ6, в знак е на Сатурн у6, а Луната у10 е извършила хармоничен аспект с нея, така че назначеното лечение, включващо операция, е напълно адекватно.

Ще се консултирате с още някой или ще получите допълнителна информация, преди да вземете решение. Мнението на лекарите ще се промени скоро, почакай малко, преди да се шашкаш

Иска ми се да дам обратна връзка по този хорар, но не съм сигурна как да го направя, понеже ситуацията е голяма каша. Относно основното заболяване се консултирах и с друг лекар и терапията, която предложи, се оказва успешна и на този етап не изглежда да има нужда от операция. В същото време, обаче, се наложи лека хирургическа интервенция, свързана с друг проблем, мина успешно. При подготовката за нея получихме допълнителна информация за цялостното състояние, която се оказа животоспасяваща, а ние представа сме си нямали от проблема, тъй като е протичал напълно безсимптомно. 
« Последна редакция: Март 08, 2016, 02:50:26 pm от Bobolina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #641 -: Март 08, 2016, 02:59:54 pm »
Иска ми се да дам обратна връзка по този хорар, но не съм сигурна как да го направя, понеже ситуацията е голяма каша. Относно основното заболяване се консултирах и с друг лекар и терапията, която предложи, се оказва успешна и на този етап не изглежда да има нужда от операция. В същото време, обаче, се наложи лека хирургическа интервенция, свързана с друг проблем, мина успешно. При подготовката за нея получихме допълнителна информация за цялостното състояние, която се оказа животоспасяваща, а ние представа сме си нямали от проблема, тъй като е протичал напълно безсимптомно.
Благодаря за обратната връзка по този казус!  Съвсем по урановски- Уран У6 за дядото  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #642 -: Март 09, 2016, 11:25:35 am »
имам ли артрит?
според мен хорара показва да. при това сатурн е в 5ти, дано не е на гръбнака.
от тогава съм ходила при 2ма лекари и според тях нямам. но това е без изследвания...на око  :banghead:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #643 -: Март 09, 2016, 01:16:15 pm »
имам ли артрит?
според мен хорара показва да. при това сатурн е в 5ти, дано не е на гръбнака.
от тогава съм ходила при 2ма лекари и според тях нямам. но това е без изследвания...на око  :banghead:
Този хорар пускала ли си го в темата Хорари за здраве, когато е зададен въпроса през декември? По картата- Луната у12 в 9д е в разходящ хармоничен аспект със Сатурн У6, У7 и в сходящ хармоничен аспект с Уран У7 в 9д- мненията на лекарите специалисти  е, че нямаш артрит и това е отразено в картата- лекарите са по 7д, специалистите по 9д. Според това, което показва картата си здрава по отношение на ставите- Слънцето У1 е в разходящ съвпад със Сатурн У6, а Луната прави последен хармоничен аспект със Слънцето. Обаче Слънцето У1 преди да извърши съвпада с У6 е извършило квадрат с Нептун У8 в 8д - някаква инфекция да си карала или травма в ходилата да си имала, а оттам появила се болка, която те е навела на мислълта за артрит?
  "За да се установи дали и какъв вид артрит имате, е нужно да се обърнете към ортопед и ревматолог.
След разговор, в който докторът ще се информира за вашите оплаквания и начина ви на живот, следва да ви назначи изследвания за точното му диагностициране. Изследванията биват на кръв, урина, секрети от шийката на матката, също така изследване на секрет от ставата, магнитен резонанс, рентгенография и др."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #644 -: Март 09, 2016, 01:36:48 pm »
Благодаря Акрукс. Мисля, че не съм го пускала.
вероятно проблеми със зъбите са отключили каквото и да е това или поне съвпаднаха двата периода.
специалистите не знаех, че са по 9ти. в такъв случай съм ходила на 1 лекар , личния и 2ма специалиста. и на мануална терапия, това не знам по кой дом ще е.
Последният аспект вярно е тригон, но нали това дава "да" на въпроса по принцип?