Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233413 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за здраве
« Отговор #660 -: Март 23, 2016, 12:06:37 pm »
В къщи се възстановява, в момента не ходи на работа. Има ли опасност от влошаване на състоянието й?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #661 -: Март 23, 2016, 12:32:12 pm »
В къщи се възстановява, в момента не ходи на работа. Има ли опасност от влошаване на състоянието й?
Не, ако има проблеми ще са по-скоро финансови, понеже Марс У2, съУ8 в началото на неин 9д ще извърши квадрат с нейния У1. 

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за здраве
« Отговор #662 -: Март 23, 2016, 12:37:32 pm »
Благодаря ти, akruks.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за здраве
« Отговор #663 -: Април 01, 2016, 05:11:56 pm »
ОВ по предния хорар- възстанови се, в момента е добре.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #664 -: Април 15, 2016, 05:17:16 pm »
Здравейте,

Ще успея ли да се справя със здравословния проблем, който се появи?

Благодаря!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хорари за здраве
« Отговор #665 -: Април 15, 2016, 07:33:26 pm »
А този здравословен проблем има ли нещо общо с наследствеността? И да не се е отключил от претоварване с работа?
Според мен ще се справиш и ще овладееш ситуацията сега. Но след време може отново да стане актуален.
Желая ти успех!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #666 -: Април 15, 2016, 08:45:58 pm »

Ще успея ли да се справя със здравословния проблем, който се появи?

По картата не излиза да имаш сериозен проблем- представена си от Меркурий в телец, който няма негативни аспекти с У6 и У8. Луната е извършила квадрат с него, а той освен У1 е У10, а в 6д е Нептун У7, с който Меркурий е извършил хармоничен аспект- възможно ли е проблемът да е психосоматичен, предизвикан от емоции покрай колежки и приятелки, Луната в лъв обича да драматизира и прави от мухата слон. Сега виждам, че Слънцето У12 заедно с Уран У6 са в опасна близост в началото на 8д- да не си получила аритмия на нервна почва? Луната е с хармонични аспекти към тях, ще овладееш ситуацията и ще се успокоиш.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #667 -: Април 15, 2016, 09:33:23 pm »
Здравейте,

Ще успея ли да се справя със здравословния проблем, който се появи?

Благодаря!

Ще успееш. Няма да е бързо, в най-добрия случай две седмици. Избягвай решенията от алопатичните доктори, нищо, свързано с агресивни методи, като лазери, киселини, огън, пара, компреси и въобще затоплящи неща или рязане :-)
Режим, пречистване и хранене - помагат ти само девешки лечения, а само Юпитер е в твой знак - холистичен доктор някакъв си дири. Или лечение, което вече си прилагала за подобен казус :-)
« Последна редакция: Април 15, 2016, 09:45:45 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #668 -: Април 20, 2016, 12:01:09 am »
Момичета, благодаря ви много за включването! Много сте точни!

Оказа се, че съм прекалено гостоприемна за една "приятна" компания - вирус, паразит и бактерия, с добавка от пернициозна анемия (дефицит на В12).

Чувствам се свръх изтощена и не съм гледала транзити/аспекти към момента в картата си. Единствено се сещам, че пр. Луна е към края на престоя си в риби. Дано ингреса в овен да донесе позитивно разрешаване на проблема :)

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за здраве
« Отговор #669 -: Април 20, 2016, 12:15:03 pm »
Здравейте,
Моля, ако някои има възможност ... Записала съм час при лекар, чак за петък, а до тогава ще лудна. А изглежда много сериозен проблем. :'(
Нещо злокачествено ли ще излезе ? Ще се стигне ли до операция ?
Благодаря

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #670 -: Април 20, 2016, 12:43:25 pm »
Нещо злокачествено ли ще излезе ? Ще се стигне ли до операция ?

За репродуктивната система ли става въпрос? Или в областта на гърдите си напипала нещо?

Според мен, на този етап, лекарят може да се затрудни с диагнозата, да има някакви колебания там. И да се чуди дали да те праща за операция. Не виждам категоричност. Може да се наложи или да се изчака малко, да се правят допълнителни изследвания и да се наблюдава, или да се потърси алтернативен специалист, да се чуе още едно мнение.

Мисля, че процесът, който протича в засегнатата зона, не е от скоро. Малко си го позанемарила, не си му обърнала внимание. И се е получила тенденция към хроничност или да протича в латентно състояние, с по-слаба симптоматика. Даже ми се струва, че в момента не е в активна фаза, а на временно затишие. Също така мисля, че моментът не е подходящ за спешна оперативна намеса, трябва да се направят повече изследвания, да се наблюдава. А не клъцни-срежи и готово, така е най-лесно. Не намирам и достатъчно указания за злокачественост, но трябва да се вземат мерки, да се направи по-обстойно изследване, има голяма вероятност процесът да протича скрито и да се получават объркващи симптоми.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #671 -: Април 20, 2016, 12:56:59 pm »
Ако разглеждаме състоянието ти по У1, по-скоро проблем с бъбреци, уринарен тракт, в резултат на простудно/вирусно заболяване. У8 не се интересува от теб, само малко, ама  и не те вижда :-). Пак ще погледна по-късно, но не мисля, че е операция-болничен престой/санаториум по-скоро.
De omnibus dubitandum est

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за здраве
« Отговор #672 -: Април 20, 2016, 01:01:34 pm »
Благодаря,
за генекологичен проблем става въпрос, но преди 1,5 год. на профилактичен преглед  лекаря твърдеше, че съм здрава.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #673 -: Април 20, 2016, 01:14:32 pm »
Ако има хроничен нелекуван гинекологичен проблем /възпалителни и застойни процеси/, това може да натовари и бъбреците и респ. уринарния тракт. Така се получи и при моя близка, бъбречната недостатъчност беше вторична реакция.

А сега при същия лекар ли ще си на преглед? Струва ми се, че може да се затрудни да диагностицира правилно твоя проблем или в какъв стадий е сега.

В твоя случай е желателно да се види и наталната карта, какво се случва там.
« Последна редакция: Април 20, 2016, 01:19:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за здраве
« Отговор #674 -: Април 20, 2016, 01:19:27 pm »
Да - при същия лекар ???