Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233377 пъти)

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за здраве
« Отговор #750 -: Август 19, 2016, 10:37:38 pm »

Няма нищо страшно, изследванията са да се види какво лечение да се предприеме, няма рак, ако от това се притеснява, ще оздравее- Луната У6 в сходящ тригон с Уран У1 за нея.

Давам ОВ - няма рак, докторите са казали да внимава с храната, добре е жената.  :)

Сърдечни благодарности, akruks!!!   :58: :clap:
Чувствам се добре!

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за здраве
« Отговор #751 -: Септември 08, 2016, 10:39:27 am »
Мили момичета,
Свекър ми е с болно сърце и тъй като тези дни не се чувстваше добре, ние го заведохме на кардиолог. Лекарят обаче много ни стресна. Каза, че въпреки нуждата от интервенция, препоръчва да си го върнем в къщи, защото няма да я издържи. Притеснихме се и го послушахме.
Ние двете с малката сме много привързана към него и не ми се иска да го изгубим. Въпроса ми е, ще живее ли свекър ми ?
Пускам карта . Гледам го по 4 дом, като 10 от 7-ми - баща на мъжа ми. А с този Уран вътре, може да се очаква всичко. ???

П.П. Той е на 84 години.


Давам обратна връзка свекър ми почина на 06.09. вчера го погребахме   :73:
« Последна редакция: Септември 08, 2016, 11:09:33 am от elfidka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #752 -: Септември 08, 2016, 02:38:37 pm »

Давам обратна връзка свекър ми почина на 06.09. вчера го погребахме   :73:
Съболезнования, Елфидке, да почива в мир!

Венера У1, У8 в падение се е съединила със заточен Юпитер У4 в 12д.
« Последна редакция: Септември 08, 2016, 02:43:03 pm от akruks »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за здраве
« Отговор #753 -: Септември 08, 2016, 05:09:19 pm »
много съжалявам Елфидка :(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #754 -: Септември 17, 2016, 08:22:59 pm »
Един стар проблем с един венец под проблемен зъб започна да наболява леко. Преди месеци зъболекарката ми беше изписала антибиотик Далацин и от него ми мина. Въпросът ми е: ще се оправи ли или ще се наложи отново да ходя на зъболекар. Тя ми беше казала, че следващото лечение на този проблем много вероятно ще е вадене на зъба и мост, което не ми харесва като вариант (и не само заради парите).
Като гледам картата, Меркурий У6 е ретро, обаче като тръгне директен, ще направи квадрат с Марс У1. Луната обаче ще направи като последен аспект тригон с Марс, който е също и У8, и не знам какво да мисля като цяло.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #755 -: Септември 17, 2016, 08:28:17 pm »
Сега видях, че всъщност Марс ще премине в Козирог, преди Мерка да е направил квадрат.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #756 -: Септември 17, 2016, 08:36:29 pm »
Положението може временно да се закърпи, но има вероятност по-нататък проблемът пак да се обади. Това, което се случва със зъба сега, по-скоро ми прилича на някакъв скрит процес, няма толкова осезаеми симптоми. Зъбът вече умъртвен ли е, вадени ли са му нерви? Ако не, може и това да предстои по-нататък.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #757 -: Септември 17, 2016, 08:48:41 pm »
Благодаря много, Лили!
Зъбът е само корен с коронка, не помня вече дали е умъртвен. Надявам се обаче да не се наложи да се вади, че единственият зъб, на който ще може да се закрепи евентуален мост, е мъдреца, а зъболекарката ми е казвала, че не е много  добра идея да се използва мъдрец за такива цели (освен ако наистина няма друг начин).

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #758 -: Септември 18, 2016, 08:04:59 am »
Лили, кое в хорара те навежда на мисълта, че може по-нататък да се наложи ново лечение?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #759 -: Септември 18, 2016, 10:18:52 am »
Весо, аз от здравни хорари не разбирам много. Но ако разглеждаме проблема със зъба по 6 дом, там имаме ретро Меркурий в лъчите на Слънцето /по всяка вероятност невидим/. Казваш, че квадратура с Марс няма да се състои, но отчетох знаковата му квадратура със Сатурн в 8 дом - той е сигнификатор на зъбите и костите. Макар че точен аспект и там няма да има, по-градус, но квадратурата си е действаща в момента. Всичко това може да показва, че евентуално може да се наложи пак нещо да се прави по зъба, имаме връщане към същата ситуация.

Лекарката е представена от тронова Венера, би трябвало да е добър специалист, твоят сигнификатор е в секстил с нея - препоръчаните от нея мерки не са в твой ущърб. Но някак вътрешно /емоционално/ се противиш на това, което ти предлага. А заради специфичната позиция на Меркурий може и зъбът засега да не показва остри и явни симптоми. И Луната като сигнификатор на въпроса е в 12 дом.
« Последна редакция: Септември 18, 2016, 10:31:09 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #760 -: Септември 18, 2016, 10:28:19 am »
Благодаря  ти много, Лили!
Всъщност, зъболекарката ми предлагаше засега да не правим нищо, защото и тя не иска да рискува зъба, поне докато не се наложи в много краен случай. Ако не е умъртвен, не помня вече доводите ѝ, но явно имаше защо.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за здраве
« Отговор #761 -: Септември 18, 2016, 11:56:43 am »
Здравейте!
Притиснява  ме здравето на важен човек за мен. Въпросът ,който задавам аз е:Ще успее ли И. Да се излекува от алкохолната зависимост?Знам ,че всичко зависи от неговото желание, но сега има проблеми в работата и от там е и бягството му от реалността чрез алкохола.Обсъждаме вече и възможността за постъпване в клиника,но пак всичко опира до финанси.
Моля за вашия коментар!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #762 -: Септември 18, 2016, 01:29:54 pm »
Има шанс, ако се отнесе по-сериозно и си го постави за цел. И ако се подходи към ситуацията като към проблем, който вреди на здравето и на нормалния ежедневен режим.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за здраве
« Отговор #763 -: Септември 19, 2016, 11:00:24 pm »
Лила,благодаря ти за отговора.Казва,че му е трудно ,осъзнава ,че му пречи но и осъзнава ,че без клиника няма да го преодолее.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #764 -: Септември 19, 2016, 11:41:20 pm »
Притиснява  ме здравето на важен човек за мен. Въпросът ,който задавам аз е:Ще успее ли И. Да се излекува от алкохолната зависимост?
Може да преодолее зависимостта с помощта на специалист, като това не е задължително да става в клиника.