Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233033 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #75 -: Април 24, 2014, 05:52:39 pm »
Благодаря! :58:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #76 -: Април 24, 2014, 07:04:47 pm »
В часовата карта не диспозиторства нито над Луната, нито над Х. - не ги вижда, не ги приема есенциално, а и те нея - фактически няма отношение към случилото се до момента - тоест към "има ли психически проблеми". После чак ще диспозиторства квезита, което дава надежда за как ще се развие проблемът на Х, но след катарзиса от преминаването в друг знак и от изгарянето.


да - по време на изгарянето вече диспозиторства и затова няма да е тежка драма, а само драма - възможно преиграна
нали предсказанието беше тежко..

всъшност няма как да проверим, така че все тая

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #77 -: Юни 12, 2014, 09:06:00 am »
Направих операцията за поставяне на зъбни импланти, но нещата нещо се проточват - според доктора всичко е наред - и по снимка и по изглед венеца е наред, а аз още имам дискомфорт и съвсем лек оток на едно място. Отговора на доктора е: "Ще чакаме - и без това нищо не можем да направим вече". Но на мен си ми е притеснено. И въпросът ми е:

"Има ли проблем за възстановяването или това си е просто физиологичен процес?"

Виждам, че Асц е съвсем ранен и в астрото-ком пише, че въпросът още не е узрял .... което не пасва съвсем .... после пише, че може да се тълкуват обстоятелства за бъдещ процес. Не знам какво да мисля в този случай.

Ще изтърпя каквото и да е, но ме е страх, костта да не изхвърли някой имплант и да се наложи втора операция.
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 09:08:53 am от Happy58 »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #78 -: Юни 12, 2014, 02:24:17 pm »
Твърде ранен е асцендента, а ти не пусна ли  хорар в съседната тема за тази операция?

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #79 -: Юни 12, 2014, 02:30:40 pm »
Твърде ранен е асцендента, а ти не пусна ли  хорар в съседната тема за тази операция?

не, разглеждахме миналия месец транзитите, за да избера подходяща дата - може от това да се бъркаш.

Този ранен асцендент нали поне не казва, че нещата са на лошо  ??? Може би Вселената все още мисли, дали да ме пусне на изпита, или да ме връща на поправителен :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #80 -: Юни 12, 2014, 02:34:09 pm »
Не се бъркам, много добре си помня.   :012: :29: Виж в темата за общи хорари.
Иначе предлагам ти пак да питаш по последния хорар. :) Нищо лошо няма по картата, а напротив - Луната е във взаимна рецепция с У6. Плутон в 6 дом показва здравословните ти болки.
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 02:38:02 pm от AzaZaeL »

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #81 -: Юни 12, 2014, 03:08:01 pm »
Не се бъркам, много добре си помня.   :012: :29: Виж в темата за общи хорари.
Иначе предлагам ти пак да питаш по последния хорар. :) Нищо лошо няма по картата, а напротив - Луната е във взаимна рецепция с У6. Плутон в 6 дом показва здравословните ти болки.

ааа, сетих се за кое говориш - да, този беше преди опирацията. Но той беше за самата операция, а сега е за резултатите - поне аз така си мисля. Ама не смея да пиша ОВ, за да не чуе нещо дяволчето .... нали още не е приключило съвсем ...


Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #82 -: Юни 12, 2014, 03:18:46 pm »
Излишно се тревожиш сигирно. :)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #83 -: Юни 12, 2014, 03:48:25 pm »
Излишно се тревожиш сигирно. :)

дано, но не мога да не отбележа, че на този първия хорар на акрукс не й хареса, че е преди самото уговаряне за операция (не споря дали е правилно или не - просто отбелязвам неудобството за този, който трябва да тълкува), миналата седмица се опитах да пусна хорар - луна без курс, сега пускам хорар - ранен асцендент. Ееее, не са ли малко множко :) И какво би могло да означава това?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Хорари за здраве
« Отговор #84 -: Юни 12, 2014, 04:08:09 pm »
Нерадикалните хорарни карти малко ми стоят като тарото като го питат някой "неподходящ" въпрос. Според мен когато няколко пъти ти се случва така с хорарите, вероятно отговора не би ти помогнал, не би подобрил и влошил ситуацията, а всичко повече зависи от собствените ти сили които са под твой контрол - духовни, волеви. Подкрепям и мнението, че излишно се тревожиш, твърде много време "циклиш" и мислиш все за това нещо, а твърде многото мислене понякога възпрепятства материализацията - в твоя случай по-бързото оздравяване.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #85 -: Юни 12, 2014, 04:19:41 pm »
Нерадикалните хорарни карти малко ми стоят като тарото като го питат някой "неподходящ" въпрос. Според мен когато няколко пъти ти се случва така с хорарите, вероятно отговора не би ти помогнал, не би подобрил и влошил ситуацията, а всичко повече зависи от собствените ти сили които са под твой контрол - духовни, волеви. Подкрепям и мнението, че излишно се тревожиш, твърде много време "циклиш" и мислиш все за това нещо, а твърде многото мислене понякога възпрепятства материализацията - в твоя случай по-бързото оздравяване.

по принцип издържам на много, но в този случай се притеснявам, защото при този тип операции резултата е видим на 3 ден, а при мен се мотае вече 10 дни. В добавка, на доктора вчера също не му хареса ситуацията - "не било нормално".

Благодаря за вниманието, ще опитам да се успокоя. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #86 -: Юни 12, 2014, 06:14:14 pm »
дано, но не мога да не отбележа, че на този първия хорар на акрукс не й хареса, че е преди самото уговаряне за операция
Това няма нищо общо. За тълкуванието е достатъчно само да се знае, че операцията ще е факт в близко бъдеще. И естествено ако такава не се състои няма смисъл да се гледа. Предполагам, заради това не й е харесал хорара ти. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #87 -: Юни 12, 2014, 07:20:39 pm »
Направих операцията за поставяне на зъбни импланти, но нещата нещо се проточват - според доктора всичко е наред - и по снимка и по изглед венеца е наред, а аз още имам дискомфорт и съвсем лек оток на едно място. Отговора на доктора е: "Ще чакаме - и без това нищо не можем да направим вече". Но на мен си ми е притеснено. И въпросът ми е:

"Има ли проблем за възстановяването или това си е просто физиологичен процес?"

Виждам, че Асц е съвсем ранен и в астрото-ком пише, че въпросът още не е узрял .... което не пасва съвсем .... после пише, че може да се тълкуват обстоятелства за бъдещ процес. Не знам какво да мисля в този случай.

Ще изтърпя каквото и да е, но ме е страх, костта да не изхвърли някой имплант и да се наложи втора операция.
А на коя дата направи операцията? Спомена в другата тема по първия хорар във връзка с имплантите, че ще пишеш когато имаш уговорена дата за операцията, а си пропуснала
По тази карта Луната в 5д е във взаимна рецепция с Юпитер У6, съУ9 в 12д и не мисля, че ще имаш проблем с възстановяването
Луната е диспозитор на вмъкнат знак в 12д с последен аспект опозиция със Слънцето у1,у2- показва твоите вътрешни страхове, отхвърлянето на въпроса от твоя страна, неприемането му, нещо няма да ти хареса и да си доволна от крайния резултат, като парите също участват в това

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за здраве
« Отговор #88 -: Юни 12, 2014, 07:30:09 pm »
Асцендентът е твърде късен, но пускам картата.

Питам за здравето но мой роднина, кръстникът ми, назовала съм го по име. "Как ще се развият нещата при него в здравословен аспект?"
Открито е образувание на гърба. Показателите за сега не са добри и предстоят допълнителни изследвания.

PS. Нямам точен час на раждане, но разгледах наталната с прогр. карта, нещата ми се струват доста сериозни. Човекът има стелиум в лъв - Плутон, Слънце и ретро Меркурий. Ретро Марс в козирог в опозиция, Венера в рак в, Луна във водолей.
Прогр. Марс е в разходящ, но все още точен съвпад с нат. Луна.
В знака на скорпиона са прогр. Луна, Меркурий и Венера, която е в критичен нулев градус.
Ако някой прояви интерес, ще кача картата.
 
Предварително благодаря на включилите се!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #89 -: Юни 12, 2014, 07:52:38 pm »
Питам за здравето но мой роднина, кръстникът ми, назовала съм го по име. "Как ще се развият нещата при него в здравословен аспект?"
Открито е образувание на гърба. Показателите за сега не са добри и предстоят допълнителни изследвания.
Венера У1 за него е извършила хармоничен аспект с Плутон У6 в 8д и с Юпитер У8 за него, така че няма опасност за живота и за здравето му. Сатурн в 6, който се явява него съуправител е в сходяща опозиция с Венера У1, У12 в 12д и може да не се наложи да лежи в болница, да го лекуват медикаментозно- Нептун у10 в 9д, Сатурн е ретро и показва стар проблем с кожа и кости