Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 235621 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #165 -: Юли 25, 2014, 01:07:21 pm »
Тя самата е представена от заточен Марс в последния градус на знака. Нейният у6 е Меркурий и се намира на ИЦ, считано от 7 дом (квезитът) - Луната отива към съвпад с него, но преди това ще направи тригон със Сатурн в нейния 8 дом. Надявам се това да е някакво стабилизиране след терапията, поне временно. Нейният сигнификатор скоро ще смени знак, но минава в един знак със Сатурн.

Не мога да дам категоричен отговор, трябва да се разгледа по-детайлно - какви терми преобладават, има ли някави рецепции...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #166 -: Юли 25, 2014, 01:14:46 pm »
Тя самата е представена от заточен Марс в последния градус на знака. Нейният у6 е Меркурий и се намира на ИЦ, считано от 7 дом (квезитът) - Луната отива към съвпад с него, но преди това ще направи тригон със Сатурн в нейния 8 дом. Надявам се това да е някакво стабилизиране след терапията, поне временно. Нейният сигнификатор скоро ще смени знак, но минава в един знак със Сатурн.

Не мога да дам категоричен отговор, трябва да се разгледа по-детайлно - какви терми преобладават, има ли някави рецепции...
Благодаря, Лили.
Не разбирам от хорари, но дали Парс Фортуна в неин 6-ти дом е добър знак?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #167 -: Юли 25, 2014, 01:17:42 pm »
Не съм специалист, за да поставям диагнози, доколкото знам шизофренията е раздвояване на личността и колкото познати имам с това заболяване не чуват гласова, но не мисля че твоя познат разиграва театър, дори предстои влошаване, що се отнася до психическото му здраве- Венера у1, у12 за него ще извърши опозиция с Плутон У6 в 8д. Луната е с последен хармоничен аспект с Марс у6 за Х, което показва, че ще има подобрение на здравето, но със Сатурн в 6д заболяването ще остане хронично.
Оказахте се прави, днес го видях отново и положението е зле - говори абсолютно несвързани неща.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #168 -: Юли 25, 2014, 01:34:11 pm »
В горния медицински хорар се оказа, че Меркурий държи доста ключови точки по терма.

- управлява ДС по терма - първи дом на квезита
- управлява Луната по терма
- намира се в собствена терма

У7 (за нея у1) също е в собствена терма, което прави по-силно влиянието му. Но по знак е в квадрат с у6.

Както казах, Меркурий, който в тази карта сигнифицира заболяването, владее доста точки. Тригонът му със Сатурн вече е разходящ - вероятно може да се говори за временно стабилизиране след терапията (Сатурн е в терма на Венера).

Положителното в случая, е че Луната е много близо до градуса на екзалтация на Юпитер.

За изхода от болестта 4ти от 6ти ли да гледаме (управител Юпитер)? Луната няма да направи аспект с Юпитер (последният аспект е с Меркурий - упр. на 6 дом). Но фазата "невидима Луна" може и да е някаква сламка, ограничаваща евентуалното бързо прогресиране на болестта (експанзия и метастази). От друга страна може да загатва, че процесът отива към края си, дано са успяли да го спрат. Трябва да има някаква промяна за квезита - Марс минава в друг знак (есенциално достойнство).

ПП. Извинявай, да не е майка или друга близка? Затова избягвам да тълкувам хорари, свързани с такива заболявания.


« Последна редакция: Юли 25, 2014, 01:40:07 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #169 -: Юли 25, 2014, 01:39:28 pm »
Благодаря, Лили  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #170 -: Юли 25, 2014, 01:42:34 pm »
Е добре де, няма ли и природни начини да се справи с някои неща? В нета има много рецепти срещу различни видове рак, а за химиотерапиите отдавна се знае, че повече вредят.
Преди когато имах камъчета в бъбреците, ходех на хомеопат (ползваше обаче хомеопатията на Боарон, не класическата) и след месец бъбреците ми вече бяха чисти.

след операцията тези средства вече не работят. Даже още след като те боднат за изследванията, енергийното поле на съответното паразитно образование вече е пробито и то тръгва да се разпространява. Иска се доста сила на духа, за да се справи човек с предизвикателството.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #171 -: Юли 25, 2014, 01:47:56 pm »
Е добре де, няма ли и природни начини да се справи с някои неща? В нета има много рецепти срещу различни видове рак, а за химиотерапиите отдавна се знае, че повече вредят.
Преди когато имах камъчета в бъбреците, ходех на хомеопат (ползваше обаче хомеопатията на Боарон, не класическата) и след месец бъбреците ми вече бяха чисти.
В семейството й има лекари, а знаеш, какво е отношението на повечето от тях към нетрадиционната медицина.
Мислеха, че с операция проблемът ще се реши, но за жалост не стана така.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #172 -: Юли 25, 2014, 01:50:19 pm »
Не знам дали, ще оздравее напълно, това зависи от стадия на болестта, но при всяко положение ще се подобри, ако не е напреднал и вече безнадежден, мисля, че има възможност и да се оправи

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #173 -: Юли 25, 2014, 01:58:20 pm »
Не съм специалист, за да поставям диагнози, доколкото знам шизофренията е раздвояване на личността

Раздвояването на личността е Дисоциативното разстройство
Шизофренията е загуба на връзка с реалността

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #174 -: Юли 25, 2014, 02:01:08 pm »
Раздвояването на личността е Дисоциативното разстройство
Шизофренията е загуба на връзка с реалността
Както и да е, познатите ми шизофренички не чуват гласове, ставаше на въпрос за това
За останалото питащата е дала ОВ

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #175 -: Юли 25, 2014, 02:05:14 pm »
Преди няколко години ми се случи да пътувам извън града по работа с човек, който ми се похвали, че му е поставена диагноза "шизофрения", бивш полизай. Беше пълно куку, няма да ви казвам какво ми разправяше, но пътят и на отиване, и на връщане беше същинско приключение за мен. Някоя по-страхлива на мое място би си напълнила гащите, особено когато на връщане за Варна тръгна по един път, после рязко спря, направи завой и тръгна по обиколен път покрай някаква гора... Обяснението му беше, че в колата му има жена на 200 хил. години (много важна инкарнация), че през цялото време по пътя ни следят извънземни и силите на злото и трябва да ги объркаме някак.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Хорари за здраве
« Отговор #176 -: Юли 25, 2014, 02:09:37 pm »
Лили, ти ли си била жената с инкарнацията? :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #177 -: Юли 25, 2014, 02:09:54 pm »
Даде ми визитка на някакъв клуб за хора с паранормални способности. Но беше побъркан на тема конспирации. Ама така намерихме обща приказка и може би по тоя начин съм му станала симпатична, просто влязох в тона на лудия.  :012:

Но чак толкова луд не беше - отивахме на нотариална сделка, нещо като посредник го играеше.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Хорари за здраве
« Отговор #178 -: Юли 25, 2014, 02:11:44 pm »
Това малко като в "Досиетата Х" - карате с бясна скорост покрай горичката, а отзад извънземните ви следват по петите. :012:


Извинявам се. Темата е сериозна, а аз плямпам глупости.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #179 -: Юли 25, 2014, 02:11:47 pm »
"Ще се излекува ли Х.?" / аз задавам въпроса, назовала съм я по име /. Става въпрос за онкологично заболяване  :(
АСЦ макар с 2' е на изгорял път, а на Марс У1 за Х. предстои смяна на знак, което показва, че ще има скоро промяна на нейното състояние, дано е за добро, все пак Марс ще премине в знак, където е най-силен.
По отношение на въпроса, дали ще се излекува, не мисля, че ще излекува окончателно- Плутон У8, който е сигнификатор на онко болести е ретро и във взаимна рецепция със Сатурн У10 в 8д, така че може да има връщане към старо състояние или поне лечението ще се проточи.
Дано хубавите аспекти на Луната с Меркурий У6 и диспозитор на ПФ в 6д, както и със самата ПФ да донесе положителна развръзка на нещата, дано!