Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233480 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #225 -: Октомври 16, 2014, 09:43:46 pm »
Това може да е брадавичка, но има и такива бенки, но все пак посети специалист.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #226 -: Октомври 16, 2014, 09:53:03 pm »
Ако беше брадавица нямаше да се появи първо като пигментно петно, притеснявам се да не е нещо далеч по-страшно, една брадавица ще я преживея :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #227 -: Октомври 16, 2014, 09:57:11 pm »
Малко да ме изгори дори и слабото есенно слънце като вчера и се започва с петънцата.  ;)

О, за това високи слънцезащитни фактори. Хич не обичам да съм бяла като призрак, ама по добре отколкото проблеми. На солариум не ходя. Преди няколко години бях изгоряла жестоко, първо мехури, след това целият ми гръб с лунички и от тогава много внимавам.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #228 -: Октомври 16, 2014, 10:01:28 pm »
Това може да е брадавичка, но има и такива бенки, но все пак посети специалист.

Да, и аз така мисля
И да- за една нощ нищо фатално няма да стане, не я пипай

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #229 -: Октомври 16, 2014, 10:16:51 pm »
Не я пипам  :)
Който се интересува тук има инфо http://dermasofia.com/page.php?IDMenu=897

Малко се успокоих, мислех че е нормално да са само по рождение, то имало и придобити, пък тия злокачествените изглеждат различно. Ще видя какво ще каже доктора, голяма параноична съм станала  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #230 -: Октомври 17, 2014, 02:09:57 am »
От известно време, от около година ми се появяват бенки по лицето, последните месеци имам 4 нови, като 2 са по малки от милиметър, но и тя и третата беше с такава големина, но се уголемява. Притеснява ме четвъртата, появи се като неравномерно петънце, много мъничко преди 4-5 месеца, с не много тъмен цвят(като на луничка, но кожата ми е много бяла), петното започна да се уголемява (около 3мм е), до преди няколко часа нищо и нямаше, изведнъж се поду, зачерви, стана релефна и започна да ме боли и пари, имам чувството че и е пораснала малко.  Отделно ми излизат непрекъснато по корема и гърба. Не съм се излагала продължително на слънце последната година.
Въпросът е безобидни ли са, има ли основание да се притеснявам?

Утре ще си запиша час при дерматолог, ама докато отида ще се побъркам.
Няма основание за притеснения- това показва картата на въпроса!
 Снимката показва същото- казвам го като дипломиран специалист по медицинска козметика, може да не съм практикувала професията, но съм си взела изпитите с отличен и на дипломата имам печат от ВМИ  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #231 -: Октомври 17, 2014, 10:27:33 am »
Мерси Акрукс  :)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #232 -: Октомври 17, 2014, 02:43:28 pm »
Сатин, подобни образувания по кожата (не рожденни) означават, че нещо в организма иска чистене, някакви отпадъци излизат от тялото. По-скоро бих се обърнала към някой, владеещ алтернативна медицина, който да разгледа цялото тяло и да разбере, къде всъщност се заражда проблем.
Другият вариант е, да си чувствителна към слънцето по някакъв начин - за това също си има специално лекарство - зехтин, в който са отлежали различни билки. Ако тези варианти те интересуват, свиркай :) на ЛС.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #233 -: Ноември 03, 2014, 09:42:55 am »
Моята приятелка си е напипала топченце в областта на лимфните възли при едната подмишница. Дали е сериозно? Въпросът го задавам аз - все пак се притеснявам за нея. И моля, не се притеснявайте да споделите всичките си опасения - предпочитам истината.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #234 -: Ноември 03, 2014, 12:21:52 pm »
Моята приятелка си е напипала топченце в областта на лимфните възли при едната подмишница. Дали е сериозно? Въпросът го задавам аз - все пак се притеснявам за нея. И моля, не се притеснявайте да споделите всичките си опасения - предпочитам истината.
Може да има нещо, но не е сериозно. Не, че имам представа какво може да означава това топченце.
Луната ще прави първи и последен аспект - тригон със Сатурн, намиращ се в нейн 6 дом. Меркурий нейн У1 има разходящ квадрати към Плутон У6.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #235 -: Ноември 03, 2014, 12:24:32 pm »
Може да има нещо, но не е сериозно. Не, че имам представа какво може да означава това топченце.
Луната ще прави първи и последен аспект - тригон със Сатурн, намиращ се в нейн 6 дом. Меркурий нейн У1 има разходящ квадрати към Плутон У6.

благодаря ти :) дано .... за инфо - топченцето на това място може да е сигнал за рак на кръвта - аз затова се притеснявам и пускам хорар.

дано и акрукс си каже мнението ...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #236 -: Ноември 03, 2014, 12:28:06 pm »
Рак, не! Добре е, разбира се да го види доктор. :)
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 12:29:39 pm от Теодор »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #237 -: Ноември 03, 2014, 12:31:49 pm »
а по какво се съди за рак по принцип?

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #238 -: Ноември 03, 2014, 12:36:46 pm »
аз опитах нещо да анализирам, но "запецнах" още в началото при определяне, по кой дом да я гледам тази моя приятелка - 7,11 или може би 3-ти?

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #239 -: Ноември 03, 2014, 12:37:30 pm »
Рак, не! Добре е, разбира се да го види доктор. :)

Тя ще си направи всичко необходимо, просто вчера ми го "сервира" и аз се притесних.