Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 232997 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #360 -: Юни 03, 2015, 07:03:11 pm »
Днес видях, че имам кърлеж на крака. Ходих при джипито, но не успя да го извади целия и ми каза утре да ида при хирург да цепне мястото, за да го извади. Каза ми също да пия профилактично и Доксициклин. Въпросът ми е дали ще успеят да извадят целия кърлеж и дали след това ще има някакви усложнения за здравето ми или не?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #361 -: Юни 03, 2015, 09:53:36 pm »
Днес видях, че имам кърлеж на крака. Ходих при джипито, но не успя да го извади целия и ми каза утре да ида при хирург да цепне мястото, за да го извади. Каза ми също да пия профилактично и Доксициклин. Въпросът ми е дали ще успеят да извадят целия кърлеж и дали след това ще има някакви усложнения за здравето ми или не?
Всичко ще е наред. У9 - лекар - специалист - Слънце е в сходящ съвпад с У1 - Марс. Ще се извади кърлежа. Луната юе прави куинконс с Венера У6, а 2-те планети са във взаимна рецепция, така че няма усложнения.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #362 -: Юни 03, 2015, 10:07:59 pm »
Благодаря много, Теодор! Дано да стане така, както казваш! Утре ще кажа какво е станало, а за усложнения - сигурно до 10-ина дена ако не ми стане нищо, значи няма.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за здраве
« Отговор #363 -: Юни 03, 2015, 10:10:11 pm »
защо не го намежеш с малко олио , веднага ще умре кърлежа ... със сигурност няма да ти навреди.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #364 -: Юни 03, 2015, 10:36:04 pm »
Ами джипито вече ми е сложила там марля с йодасепт. Все пак мисля, че като му е откъснала главата, повече няма как да пие кръв от там.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #365 -: Юни 04, 2015, 12:51:27 am »
Днес видях, че имам кърлеж на крака. Ходих при джипито, но не успя да го извади целия и ми каза утре да ида при хирург да цепне мястото, за да го извади. Каза ми също да пия профилактично и Доксициклин. Въпросът ми е дали ще успеят да извадят целия кърлеж и дали след това ще има някакви усложнения за здравето ми или не?
Весо, не се ли сети да му сложиш малко мас/краве масло на кърлежа, за десетина минути сам си излиза. На моя шпаньол навремето с маргарин му вадехме кърлежите.
Луната У9 е извършила опозиция с Марс У1, Венера У6, У7е извършила опозиция с ретро Плутон У1, Меркурий У8 е ретро- неуспешна първа интервенция и следва връщане...
Слънцето съУ9 в 7д ще извърши съвпад с Марс У1, някое светило в областта на ваденето на кърлежи ще те изцери. Венера У6 е на К9, 9-ти дом е производен 4-ти от 60ти, ще ти мине.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #366 -: Юни 04, 2015, 05:36:37 am »
Благодаря ти много, акрукс!
Не, не посмях нищо да правя на своя глава, за да не сгафя нещо.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Хорари за здраве
« Отговор #367 -: Юни 04, 2015, 08:22:26 am »
Веско,сгафяне може само ако хванеш Лаймска болест,има и други но 90 процентатова е опасното на кърлежите .Аз лично я бях хванал и то в чужбина,на популярно място за плаж уж редовно косят и пръскат-гаранция няма!Там даже кърлежите са по-опасни от българските-1/3 били заразени.При мен на подбедрицата ми се появи ,,биволско око,,-зачервен кръг,след това бял пръстен и после пак червено,характерно за Лаймска болест,кърлеж нямаше,вече се е бил пуснал явно,предприех самолечение с Оспамокс за 1 месец и изчезна .Иначе си е сериозна болест-нелекувана след време уврежда стави,сърце,май и нервите .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #368 -: Юни 04, 2015, 09:46:10 am »
Днес хирургът ми извади кърлежа, нямаше въобще нищо зачервено. Каза ми да пия за всеки случай още 3 дена Доксициклина и ми превърза раната, след седмица да ида пак на преглед. Лошото е, че до понеделник ми каза да не си мия крака, а аз по принцип обичам да се къпя даже по 2 пъти на ден.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #369 -: Юни 05, 2015, 10:08:15 am »
състоянието на кожата на Х /детето ми, 1во/ на нещо сериозно ли се дължи?
има по цялото тяло нещо като подкожни малки синини, не мога да го обясня точно. все едно кожата му прозира и се виждат малки синкави петънца, като обрив.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #370 -: Юни 05, 2015, 02:42:37 pm »
състоянието на кожата на Х /детето ми, 1во/ на нещо сериозно ли се дължи?
има по цялото тяло нещо като подкожни малки синини, не мога да го обясня точно. все едно кожата му прозира и се виждат малки синкави петънца, като обрив.
Най-добре ще е да го заведеш на лекар да го прегледа.
В детството ми излизаха по краката синкави петна (синявици, както им казваше майка ми), за което бяха казали, че е подкожен ревматизъм, получила съм го от студения плаж на морето- била съм там с родителите си в края на септември, а по цял ден съм ровела с лопатката и кофичката пясък с боси крачета. Не са ми предписали лечение или лекарства, като поотраснах спряха да ми се появяват, което се случваше обикновено зимно време.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #371 -: Юни 05, 2015, 02:48:44 pm »
да, ще го заведа. надявам се да не е нещо сериозно, но разбира се в нета пише какви ли не работи и се филмирах  :-X

казаха, че е слънчева алергия. по хорара - дали ще се точи дълго?
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 09:13:03 am от Kler »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за здраве
« Отговор #372 -: Юни 06, 2015, 01:04:15 pm »
Асцендентът е твърде късен, но пускам картата.

Питам за здравето но мой роднина, кръстникът ми, назовала съм го по име. "Как ще се развият нещата при него в здравословен аспект?"
Открито е образувание на гърба. Показателите за сега не са добри и предстоят допълнителни изследвания.

PS. Нямам точен час на раждане, но разгледах наталната с прогр. карта, нещата ми се струват доста сериозни. Човекът има стелиум в лъв - Плутон, Слънце и ретро Меркурий. Ретро Марс в козирог в опозиция, Венера в рак в, Луна във водолей.
Прогр. Марс е в разходящ, но все още точен съвпад с нат. Луна.
В знака на скорпиона са прогр. Луна, Меркурий и Венера, която е в критичен нулев градус.
Ако някой прояви интерес, ще кача картата.
 
Предварително благодаря на включилите се!

Давам обратна връзка по този хорар - http://astra.la/forum/index.php?topic=157.msg29984#msg29984

За съжаление нещата не са добри. Открит е тумор на белия дроб и предстои химиотерапия :( :( :(

Давам обратна връзка горе-долу година по-късно.

Човекът си замина вчера рано сутринта.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #373 -: Юни 06, 2015, 01:22:33 pm »
съболезнования  :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #374 -: Юни 06, 2015, 03:00:44 pm »
Давам обратна връзка горе-долу година по-късно.

Човекът си замина вчера рано сутринта.
Мир на душата му и съболезнования за близките!

Въпреки оптимистичната прогноза, която съм написала тогава по хорара, нещата са поели в друга посока- фатална при това. В картата ретро Сатурн в 6д е във взаимна рецепция с ретро Плутон У6 в 8д., Юпитер У8 е в сходяща опозиция с К9, която бележи производен 4-ти от 6-ти дом, показващ крайното развитие на въпроси по 6д, в случая за здравето, а Луната е във взаимна рецепция с Юпитер и с последен аспект- опозиция със Слънцето в негов 1д.
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 03:04:28 pm от akruks »