Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233404 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #375 -: Юни 06, 2015, 07:49:37 pm »
Съболезнования, romantica!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #376 -: Юни 21, 2015, 05:40:23 pm »
Не знам дали защото някъде влиза храна, но понякога усещам нещо като неразположение под един мост на зъби, който ми е правен преди години. Въпросът ми е: според вас ще ми създава ли проблеми този мост и венеца под него или няма да се налага интервенция? Вече омръзнах на зъболекарката и не смея да я занимавам с неща, които могат да се окажат понякога заради неправилно почистване от храна между зъбите и пространствата между тях.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за здраве
« Отговор #377 -: Юни 21, 2015, 05:46:16 pm »
Не е ли по-разумно да отидеш на преглед вместо да пускаш хорари за нещо такова? Да гадаем върху нещо, което лекарят само за 10 минути ще установи на мен ми се струва неуместно. А и не е в твой интерес да се упражняваш с гадания върху здравето си, Веско. Съвсем добронамерено ти го казвам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #378 -: Юни 21, 2015, 06:29:04 pm »
Ами аз на няколко пъти съм ходел за неща, за които се е оказвало, че само съм си въобразявал, че са така, а всеки преглед струва все пак пари.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #379 -: Юни 21, 2015, 07:04:41 pm »
Не знам дали защото някъде влиза храна, но понякога усещам нещо като неразположение под един мост на зъби, който ми е правен преди години. Въпросът ми е: според вас ще ми създава ли проблеми този мост и венеца под него или няма да се налага интервенция? Вече омръзнах на зъболекарката и не смея да я занимавам с неща, които могат да се окажат понякога заради неправилно почистване от храна между зъбите и пространствата между тях.
Весо, ретро Сатурн в 1д те връща назад към стари проблеми, свързани със здравето- Сатурн е в знак Марс У1, У6, но до интервенция няма да се стигне- Мерка У8 не предстои да извърши съвпад с Марс У1, У5, У6- ще се оправиш само с добрата козметична профилактика, без да се налага да посетиш специалист- Луната У9 последно квадратира Сатурн У3 в 1д

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за здраве
« Отговор #380 -: Юни 21, 2015, 07:10:03 pm »
Веско, щом е така опитай първо сам да решиш проблема с конци за зъби и водата на Листерин.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #381 -: Юни 21, 2015, 07:33:53 pm »
Благодаря ви много и на двете! Аз вода си купих вече, Сандрин също презаредих, че е на привършване, дано да помогнат!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за здраве
« Отговор #382 -: Юни 23, 2015, 06:17:48 pm »
Ще ми се възстанови ли слуха...  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #383 -: Юни 23, 2015, 07:55:41 pm »
Ще ми се възстанови ли слуха...  ::)
Частично може да се възстанови- Луната е извършила хармоничен аспект с Плутон У1 и ще извърши секстил със Сатурн У3 (сетивата нали са по 3д), двете планети са във взаимна рецепция, а Сатурн на Асц понякога показва хронично заболяване. От друга страна Плутон У1 е в квадрат с Уран У3, Последният аспект на Луната е квадрат с Марс У1, напълно едва ли ще си възвърнеш слуха.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #384 -: Юни 23, 2015, 09:14:21 pm »
А по какъв начин може да се възстановява слуха или да се предотврати бъдещо оглушаване? Питам, понеже и на мен слуха ми е понамалял малко и не искам да става по-зле.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за здраве
« Отговор #385 -: Юни 26, 2015, 08:40:14 pm »
Някой знае ли в декумбитурните карти къде се гледа началото на болестта? Много моля да обясните.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #386 -: Юни 26, 2015, 08:51:39 pm »
Някой знае ли в декумбитурните карти къде се гледа началото на болестта? Много моля да обясните.

Кулпепър ти трябва
Диана беше го слагала при полезните някъде
малко инфо

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #387 -: Юни 26, 2015, 09:09:28 pm »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #388 -: Юни 26, 2015, 09:33:41 pm »
Някой знае ли в декумбитурните карти къде се гледа началото на болестта? Много моля да обясните.
В момента, в който човекът се разболява, това е асцендентът.Или-това е една събитийна карта на заболяването. Де комбе-от латински означама слизане, падане надолу, тоест-на легло. Ако е акутно заболяване, е ясно-часът на инфаркта, инсулта примерно. Другият вариант е-дата и час на постъпване в болницата. Правих такава карта заради изгаряне на близка, информативни, дават инфо за кризи, ремисии, излекуване.
Ако се заемеш сериозно ще ти напиша тук, линк нямам.
« Последна редакция: Юни 26, 2015, 09:52:46 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #389 -: Юни 26, 2015, 09:52:31 pm »
Gerivas, така, както си задала въпроса, отговорът е НЕ- последен аспект квадрат с Марс- твой У1. Обнадеждаващо е разположението на Венера- У6, в дома на края на болестта, като й предстои тригон с Уран- внезапно или чрез някакъв модерен метод, да се подобриш.
Не приемай сериозно това, което пиша.
Имаш ли основания за тези страхове?