Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233065 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #435 -: Август 16, 2015, 03:54:36 pm »
Зададох този хорар заради тези мои излишни килограми - защото и проблеми с хормоните можело да са виновни за  наедряването ми.
Хах, пролетта на чрд на приятелка, която ужасно много надебеля през последните години, се засякохме с нейната кумица, която се оказа, че пие същите хапове за щитовидната, като приятелката ми, но за разлика от нея е с нормално телосложение, макар да беше родила преди година. Тогава тя пипита приятелката ми, защо в концлагерите не е имало дебели, да не би да са били всички здрави там и да не е имало такива с проблеми на щитовидната? намекна ѝ, че всичко е от храната, което си е така- не само тя, още две приятелки имам, които са дебели и се оправдават с хормоните, но истината е, че и трите ядат като за световно!
Лично аз се позакръглих приятно когато прогр. АСЦ премина във везни, преди това ми стърчаха грозно кокалите на хълбоците.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #436 -: Август 16, 2015, 04:20:52 pm »

Да помоля за помощ - майка ми не е добре (отново). Една седмица беше в болница и така и не можаха да разберат, защо се получава проблема, който има (пълни вода в корема и се издува) - казват, че било от черния дроб, но за всеки случай да отидела и на гинеколог. А днес роднините ми съобщиха, че всъщност изглеждала много зле вече физически ("кожа и кости"), от което естествено, на мен ми стана много притеснено. Цял месец никой нищо не ми е казал.
Бих искала да знам, много сериозен ли е проблема, или ще се оправи с това, което съм й поръчала да прави.
В хорарите майката се гледа по 10д. В неин 8д е заключен знака везни, а Венера съУ8 е в съвпад със Слънцето У6, 7 в неин 6д- скрита опасност за здравето, която лекуващият лекар не открива. Луната, като неин сигнификатор, ще извърши съвпад с Меркурий У4, У8 за нея- може би ще има някаква интервенция, например да ѝ теглят водата от корема. Марс в неин 6д по някое време ще се срещне с Венера съУ8- може и да я оперират, везните се свързват с бъбреци, надбъбречни жлези, уретра, образуването на урина, а дева (знака, в който е К8) с коремна област, долната част на черния дроб. Последният аспект на Луната със Сатурн У1 за нея в неин 9д е хармоничен, може да я излекуват.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #437 -: Август 16, 2015, 04:49:42 pm »
В хорарите майката се гледа по 10д. В неин 8д е заключен знака везни, а Венера съУ8 е в съвпад със Слънцето У6, 7 в неин 6д- скрита опасност за здравето, която лекуващият лекар не открива. Луната, като неин сигнификатор, ще извърши съвпад с Меркурий У4, У8 за нея- може би ще има някаква интервенция, например да ѝ теглят водата от корема. Марс в неин 6д по някое време ще се срещне с Венера съУ8- може и да я оперират, везните се свързват с бъбреци, надбъбречни жлези, уретра, образуването на урина, а дева (знака, в който е К8) с коремна област, долната част на черния дроб. Последният аспект на Луната със Сатурн У1 за нея в неин 9д е хармоничен, може да я излекуват.

Благодаря ти. Водата от корема вече я извадиха, дано не се наложи пак. Това с бъбреците/урината и за мен беше логично (не от хорара де), но странно, че докторите нищо не са казали ... те даже не са го и коментирали, доколкото разбрах от нея - не им е дошло на акъла - явно им е скрито. Но тези сходящи аспекти .... те не искат повече да се занимават с нея - дано не се налага по спешност.

Всъщност, най ме е страх да не е някакво образувание ... на всичко друго ще му намерим доктора ...

 :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #438 -: Август 16, 2015, 05:00:21 pm »

Всъщност, най ме е страх да не е някакво образувание ... на всичко друго ще му намерим доктора ..

Не искам да те плаша, но на моя комшийка, която преди няколко години почина на 56г. , на няколко пъти ѝ теглеха вода от корема, беше болна от рак, правиха ѝ химиотерапия-  ракът беше засегнал матка, яйчници, отрили го в напреднал стадий, а десет години пред това са ѝ изразали едната гърда и тя профилактично е ходела на преглед само на другата гърда.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #439 -: Август 16, 2015, 05:10:06 pm »
Не искам да те плаша, но на моя комшийка, която преди няколко години почина на 56г. , на няколко пъти ѝ теглеха вода от корема, беше болна от рак, правиха ѝ химиотерапия-  ракът беше засегнал матка, яйчници, отрили го в напреднал стадий, а десет години пред това са ѝ изразали едната гърда и тя профилактично е ходела на преглед само на другата гърда.

мдаа, не звучи оптимистично. Но, каквото - такова. Ще видим.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #440 -: Август 16, 2015, 11:26:14 pm »
Хепи, някакво напреднало сърдечно заболяване или диабет при майка ти, освен описаните по Дева? Уж наред, пък не е до там...
De omnibus dubitandum est

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Хорари за здраве
« Отговор #441 -: Август 16, 2015, 11:34:06 pm »
Пускам и тук въпроса си - аз го задавам. (пуснах го и в тарото) Не знам дали е достатъчно конкретен - честно казано, даже не знам как да го задам.

Да помоля за помощ - майка ми не е добре (отново). Една седмица беше в болница и така и не можаха да разберат, защо се получава проблема, който има (пълни вода в корема и се издува) - казват, че било от черния дроб, но за всеки случай да си отидела и на гинеколог. А днес роднините ми съобщиха, че всъщност изглеждала много зле вече физически ("кожа и кости"), от което естествено, на мен ми стана много притеснено. Цял месец никой нищо не ми е казал.

Бих искала да знам, много сериозен ли е проблема, или ще се оправи с това, което съм й поръчала да прави.
не разбирам от хорари,но желая бързо оздравяване за майка ти и по-малко тревоги за теб!  :08: :58:  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Хорари за здраве
« Отговор #442 -: Август 16, 2015, 11:47:38 pm »
Хепи,по принцип се пишат епикризи,където дори при съмнение се пише предпололагаема диагноза.Така прилича на декомпенсирана цироза,асцит вследствие на нея,има информация в нета .

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #443 -: Август 17, 2015, 08:44:08 am »
Хепи, някакво напреднало сърдечно заболяване или диабет при майка ти, освен описаните по Дева? Уж наред, пък не е до там...

Диянка, ами аз много не разбирам от болести - тя си има постоянен проблем някакъв с кръвното, но специално за сърце нищо не е казвала .... диабет също не е бил на линия досега.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #444 -: Август 17, 2015, 08:50:26 am »
Хепи,по принцип се пишат епикризи,където дори при съмнение се пише предпололагаема диагноза.Така прилича на декомпенсирана цироза,асцит вследствие на нея,има информация в нета .

Благодаря ти .... да, има епикриза, чакам да ми я изпратят, за да се консултирам тук в София с някой, допълнително. И, да, за някаква (доколкото разбрах) цитоза на черния дроб ставало въпрос в нея. Ако е само това, ще бъда много доволна, защото си имам начин да я оправя - притеснява ме повече, да не е някакво образувание, може би гинекологично, което или не са могли да видят, или пък не са имали възможност, или пък не са достатъчно квалифицирани. Казали са й - "отиди и на гинеколог, за всеки случай".

Много е логично да е черния дроб - тя няма жлъчка от много години и е ясно, че той е особено натоварен. Спазва някаква диета да не прекалява с тежки храни, но все пак ... то се трупа. Оттам, като няма чиста кръв за организма, кое да му е наред .... няма как ... сега ще го видя и този "асцит" какво е ... благодаря и на теб :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за здраве
« Отговор #445 -: Август 19, 2015, 06:04:50 pm »
Имам ли хормонални проблеми?

Не, всичко ми е наред! Благодаря ви отново за помощта!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #446 -: Септември 03, 2015, 02:55:06 am »
Ще се оправи ли здравословно назованата по име?  ???
Късно е за ОВ, но вчера момичето е починало.  :'( Момиче на 22 ...  :(
« Последна редакция: Септември 03, 2015, 02:57:00 am от Теодор »

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #447 -: Септември 03, 2015, 09:25:41 am »
Късно е за ОВ, но вчера момичето е починало.  :'( Момиче на 22 ...  :(

Съболезнования, Тео - жалко е, когато умират млади хора ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #448 -: Септември 03, 2015, 04:31:28 pm »
Късно е за ОВ, но вчера момичето е починало.   
Жалко за момичето, но картата не показваше с нищо такъв финал- У1 и У6 са представени от екзалтирала Венера в разходящ хармоничен аспект с Юпитер У8, Луната е без курс, но в сходящ хармоничен аспект със СЛВ в 6д.  :o

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #449 -: Септември 03, 2015, 04:59:29 pm »
Късно е за ОВ, но вчера момичето е починало.  :'( Момиче на 22 ...  :(

Съжалявам за лошата вест, Тео.

Жалко за момичето, но картата не показваше с нищо такъв финал

Вероятно е трябвало да се гледа по първи дом, вместо по седми. Кабала в първия си пост го е направила, но после се е разколебала. Може би наистина така е по-коректно специално в хорари за здраве.
De omnibus dubitandum est