Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022549 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3750 -: Юли 20, 2015, 12:37:31 am »

Въпросът ми е "Избрах ли читав адвокат?" /имам предвид конкретно лице, назовано по име/

Адвокатът ти е педантичен човек, перфекципнист, и мисля, че ще ти помогне да получиш полагащото ти се по наследство.
Луната У1 за него е извършила съвпад с Венера У4 за теб в 8д, в сходящ хармоничен аспект е със Слънцето У8 и Меркурий съУ8 и накрая ще извърши секстил със Сатурн У1, У2

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3751 -: Юли 20, 2015, 12:41:16 am »
Ако искаш да си начешеш егото пред широка публика, хубаво, но по-разумно ми се вижда да кажеш на адвокатката за скритите козове.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3752 -: Юли 20, 2015, 12:46:24 am »
Разбира се, че ще й кажа какво да използва срещу него. Няма да ходя аз да ораторствам в съда, затова се назначава адвокат да ме представлява и защитава.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #3753 -: Юли 20, 2015, 01:28:56 am »
Ем, предимство на ъглов дом, макар и без есенциални достойнства
Но виж какво има в солара-по профекция управител сатурн-в 10-ти соларен, първи натален-в стрелец, опозиция на натален юпитер
Опозицията 1/7, 4/10, юпитер/сатурн (ретро)
А соларният юпитер-ретро-почти съвпад нат сатурн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3754 -: Юли 20, 2015, 12:02:24 pm »
Имам следният въпрос: защо постоянно вие малкия мизерабъл?

Буда - котарака ми, постоянно си обикаля из къщи и вие - мяу, мяу, мяу... ааааааа надува ми главата. Не го боли нищо, не е болен и не е разгонен. Ако го гушнеш да го мачкондриш и млъква, ако го натириш и започва да вие. Такова досадно нещо е станал, че е нетърпим, а преди не беше такъв... И затова реших да питам...  :012:
Надушил е разгонена женска.  :57: Иска да излиза навън У1 Венера е в разходящ квадрат със Сатурн У10.
Имахме един котарак със същите симптоми на село, но като го пуснахме навън и всички котки се окотиха.  :043: :043: Сега старците се чудят какво да ги правят бебетата.  :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3755 -: Юли 20, 2015, 12:42:33 pm »
За адвоката на отсрещната страна преди малко научих, че е изгубил още едно имотно дело, пак за доста пари. Дано наистина се окаже някой алчен некадърник.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Общи хорари
« Отговор #3756 -: Юли 20, 2015, 06:39:42 pm »
Не, не си в състояние да му осигуриш добра среда:-). Ти си в знака му на заточение, не му е времето сега.
ОВ -утре ще го вземат. Така че няма да съм аз стопанката му и наистина не съм в състояние да му осигуря добра среда за момента. Мерси много!  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #3757 -: Юли 21, 2015, 02:20:28 pm »
Форум, имам един въпрос, който не се отнася за мой близък. Но все пак ме вълнува доброто развитие на ситуацията.
Ще се възстанови ли Х(назована по име)? Аз задавам въпрос.

Казус е следен - получава изтръпване на ръката вчера, по спешност влиза в болница, запушен кръвоносен съд на ръката, издърпват тромбчето оперативно, операцията минава успешно, ръката има пулс, възстановява се. Но... нещо се случва, все още неясно какво. Жената е с високо кръвно, а в момента е много високо, трудно го свалят. И е вдигнала захарта. Започва да говори неясно, не може да стане от леглото, започва да забравя.
Аз на усет нещо към инсултите си мисля, че е получила. Но все още не е намерена причината.
Става въпрос за майката на моя приятелка.

На мен хорарната карта хич не ми харесва.
Гледам я по 7 дом и Марс в Рак. Този паднал Марс никак не ми е на сърце, предстои му каре и с Уран.
А и Луната как се е засилила към к12 и съвпад със Слв. Безкурсна. Асц комбустен.


Като гледам и картата на моята приятелка... Рачешкото новолуние е било в точен квадрат със Слънцето й, което е в съвпад с Иц в Овен и Юлв. Тр. Уран се мотае около Иц-то й, не е ректифициран час на раждане, кой знае дали не е и там. И Хирон е на Марса й. И солар не е цветущ. Сол Луна в 12 дом, съвпад с Нептун, връх на тао, карета към Сатурн и Венера. сол Луна у4, Венера у7, Сатурн у10. Дир Луна съвпад Иц и Слънце/Юлв. ???

Уф... Знам, че майка й е слънчева Дева, но няма как да питам сега за данни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3758 -: Юли 21, 2015, 05:00:01 pm »

Ще се възстанови ли Х(назована по име)? Аз задавам въпрос.

Става въпрос за майката на моя приятелка.

А аз винаги се съобразявам с Луната в картата, която насочва към въпроса- в случая е в 11д, който е 1-ви дом на твоята приятелка, която си има грижи и е диспозитор на заключен знак в нейния 10д- грижите ѝ са свързани с нейната майка, която е представена от Венера в дева, разположена в 12-ти дом на приятелката ти- нейната майка е в болница.
Венера У1, У6 за майката е в разходящ съвпад с Луната- операцията е била успешна. Луната е без курс- не предстои да извършва аспекти, така че нищо лошо няма да се случи, Пф е в неин 8д, на К8 в съвпад с диспозитора си Юпитер. Ако я гледаме по 7д, като назована по име, нещата също са благоприятни, като изключим затрудненото движение, породено от вмъкнатия знак в неин 3д- Луната не е успяла да се изяви пълноценно в случая, но е пренесла светлина с хармонични аспекти между Марс У1, У8  и Венера У6 за Х., с което опасността за нейното здраве и живот е избегната.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #3759 -: Юли 21, 2015, 05:14:10 pm »
Благодаря, Акрукс. Ще дам обратна връзка скоро.  :38: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3760 -: Юли 21, 2015, 05:39:38 pm »
Ще открием ли кучето на Близнака :(
Изчезнала е преди няколко дни от двора на къщата. Надявахме се, че ще се прибере, но я няма никъде, има вероятност някой да я е откраднал.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3761 -: Юли 21, 2015, 06:02:11 pm »
Ще открием ли кучето на Близнака :(
Изчезнала е преди няколко дни от двора на къщата. Надявахме се, че ще се прибере, но я няма никъде, има вероятност някой да я е откраднал.
не е откраднато, ще се прибере

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #3762 -: Юли 21, 2015, 06:49:45 pm »
Майката на моята приятелка е получила много сериозен инсулт.  :( Нещата не са добре.
Дано има малко магия - форумна. Орисвам я да се възстанови! Уф... Минало, спомени...преживявания.
Стиснете палче за тази женица, който пожелае.  :38:

Карето на Марс и Уран, макар сходящо - жената не е в свяст, но е започнала да буйства. Не посмях да питам за очакван изход. Но ми казаха да стоя в готовност за помощ... Разстроих се.  :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3763 -: Юли 21, 2015, 07:49:44 pm »
 Да, сериозно е, Емче, но може би изглежда по-безднадежно, отколкото е. Марс е паднал, а това хипертрофира представите. Без транссатурновите му предстои тригон със Сатурн-не й понася лечението, но е вярното. Оредстоящият ингрес на Луна във Везни е критичен-нова криза до ден-два. Но Парс е в аспект с диспозитора си - точен тригон, самият Юпитер е силен. Дано се стабилизира, на мен ми се струва, че е още по средата на пътя. А това че е неадекватна може и да е заради нестабилната кръвна захар. Марс в рак насочва към хормонален проблем май. От телефона съм и само толкоз мога, утре пак.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3764 -: Юли 21, 2015, 08:53:09 pm »
Сатен, ако я гледам като твоето куче, ще се върне, но ще мине време. Като на Близнака- май не :017:

ПС. Изглежда е час на Венера, и значи сигурно трябва да я търся по твоя шести, не по негов. Като се обърне Венера би трябвало да се дотъркаля, макар и не вмного добра кондиция.
« Последна редакция: Юли 21, 2015, 09:00:39 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est