Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021924 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3825 -: Юли 24, 2015, 08:18:23 pm »
Работа ще си намериш, но не особено добре заплатена, т.е. не според твоите очаквания /не знам какво разбирате под "добре платена" работа, всеки има различни виждания по този въпрос/.

Впоследствие може и да предоговориш заплащането, но актуализацията на заплатата може да се забави.

Радвай се, че не си в провинцията - тук масово се търсят само нискоквалифицирани кадри.  :o
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 08:20:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Общи хорари
« Отговор #3826 -: Юли 24, 2015, 08:27:24 pm »
Работа ще си намериш, но не особено добре заплатена, т.е. не според твоите очаквания /не знам какво разбирате под "добре платена" работа, всеки има различни виждания по този въпрос/.

Впоследствие може и да предоговориш заплащането, но актуализацията на заплатата може да се забави.

Радвай се, че не си в провинцията - тук масово се търсят само нискоквалифицирани кадри.  :o
за заплата добре платена поне 800лв  ??? то заради кредитите ми... Е, важното е, че ще имам работа, макар и нископлатена...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3827 -: Юли 24, 2015, 10:05:10 pm »
Ще си намеря ли скоро добре платена работа?   
Не даваш подробности- работиш ли в момента?
Меркурий У6 (настоящата работа) и Юпитер У11 (нова работа) са в сходящ квадрат със Сатурн У1- не се очертава работа, обаче Луната у7 ще извърши съвпад с У1- да не излезеш по майчинство с второ дете, ако имаш вече едно и му изтича майчинството- Мерка У5 в квадрат с У1?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Общи хорари
« Отговор #3828 -: Юли 24, 2015, 10:39:20 pm »
Не даваш подробности- работиш ли в момента?
Меркурий У6 (настоящата работа) и Юпитер У11 (нова работа) са в сходящ квадрат със Сатурн У1- не се очертава работа, обаче Луната у7 ще извърши съвпад с У1- да не излезеш по майчинство с второ дете, ако имаш вече едно и му изтича майчинството- Мерка У5 в квадрат с У1?
Напуснах работа на 1.07.2015, а майчинството ми изтече на 02.07.2015г. И оттогава съм безработна и гледам детето...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3829 -: Юли 25, 2015, 07:51:36 am »
Ще ме уволнят ли заради отсъствията ми .Защото с всички останали проблеми само това ми липсва,точно в момента .Просто въпросният човек се оказа страхливец и се налага да се оправям сама и за мен е много важно да не остана, без работа .
« Последна редакция: Юли 25, 2015, 02:12:13 pm от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3830 -: Юли 25, 2015, 05:34:40 pm »
Ще ме уволнят ли заради отсъствията ми .Защото с всички останали проблеми само това ми липсва,точно в момента .Просто въпросният човек се оказа страхливец и се налага да се оправям сама и за мен е много важно да не остана, без работа .
Възможно е да загубиш настоящата работа- дали сама ще напуснеш, защото си получила предложение за нова, по-добра за тебе работа, която си отказала да започнеш по някаква причина, или те ще те уволнят, но няма да запазиш тази работа дълго.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3831 -: Юли 25, 2015, 05:37:08 pm »
Възможно е да загубиш настоящата работа- дали сама ще напуснеш, защото си получила предложение за нова, по-добра за тебе работа, която си отказала да започнеш по някаква причина, или те ще те уволнят, но няма да запазиш тази работа дълго.
Благодаря ти аркус с две думи и за това да се подготвя.Много ми доиде вече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3832 -: Юли 25, 2015, 08:17:14 pm »
О. получил ли е съобщението ми? Ще ми отговори ли?
Да, получил го е, ще ти отговори

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #3833 -: Юли 26, 2015, 10:46:12 pm »
Да, сериозно е, Емче, но може би изглежда по-безднадежно, отколкото е. Марс е паднал, а това хипертрофира представите. Без транссатурновите му предстои тригон със Сатурн-не й понася лечението, но е вярното. Оредстоящият ингрес на Луна във Везни е критичен-нова криза до ден-два. Но Парс е в аспект с диспозитора си - точен тригон, самият Юпитер е силен. Дано се стабилизира, на мен ми се струва, че е още по средата на пътя. А това че е неадекватна може и да е заради нестабилната кръвна захар. Марс в рак насочва към хормонален проблем май. От телефона съм и само толкоз мога, утре пак.

Давам обратна връзка по върпоса с майката на моята приятелка. Положението не е добре, влошава се. Открили са много болести, всичките й органи били увредени. И диабет, с висока захар. Вече не е контактна, унесена е в сън/кома?! Хранят я със сонди, лекарите не дават надежди. А по-лошото е, че искат да я изпишат в това състояние...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Общи хорари
« Отговор #3834 -: Юли 27, 2015, 08:03:44 am »
Ще успеем ли да продадем апартамента през август месец?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #3835 -: Юли 27, 2015, 12:58:28 pm »
Форум, имам един въпрос, който не се отнася за мой близък. Но все пак ме вълнува доброто развитие на ситуацията.
Ще се възстанови ли Х(назована по име)? Аз задавам въпрос.



Жената е починала тази сутрин.  :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3836 -: Юли 27, 2015, 01:22:19 pm »
Жената е починала тази сутрин.  :(

Бог да я прости.  :( Но както описваше ситуацита и всичките болести, които са и открили, явно не е имало голяма надежда.

Иначе и дъщерята на Уитни Хюстън( Боби Кристина ) е починала след продължителна кома. Не знам кои транзити са виновни за тези случки .
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3837 -: Юли 27, 2015, 01:37:28 pm »
Жената е починала тази сутрин.  :(
Бог да я прости!
Картата трябваше да я поместиш в раздела "Хорари за зрдаве", да не се губи тук в общите въпроси. Луна без курс, нали уж не дава развитие на въпроса, не трябва да се очаква нито добро, нито лошо, но ето, че лошото се случило...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #3838 -: Юли 27, 2015, 01:49:34 pm »
Много съжалявам! Бог да я прости! Явно в случая Луната без курс е показвало, че здравето ѝ няма да се промени. Явно обаче квадратът между У6 и У8 е оказал влияние, и то след като Уран У6 е вече ретрограден.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3839 -: Юли 27, 2015, 02:12:58 pm »
Бог да я прости!
Картата трябваше да я поместиш в раздела "Хорари за зрдаве", да не се губи тук в общите въпроси. Луна без курс, нали уж не дава развитие на въпроса, не трябва да се очаква нито добро, нито лошо, но ето, че лошото се случило...
Наскоро получих хорар за подобен случай с Луна без курс. Жената беше много зле с рак на кръвта и още мнг болести. Беше ясно, че ще почине и така стана.