Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625141 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3360 -: Август 28, 2017, 10:10:15 pm »
Би следвало да е послание за мъжа. Но ако сте обвързани по някакъв начин, би могло и върху теб да рефлектира.
Нали не ти е поникнал на тебе мустак?  ;D

На подсъзнателно ниво сънят може да отразява и някакви твои очаквания. И оттам нататък зависи от естеството на отношенията ви с въпросния мъж.

А иначе погледнах – в стандартните бабешки съновници съвсем друго е тълкуването. И аз, като Uran, повече залагам на юнгианска психология.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3361 -: Август 28, 2017, 10:12:42 pm »
Нали не ти е поникнал на тебе мустак?  ;D
Хахаха. Нямам такива емоции ;D , хормоните ми са в норма.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Сънувах...
« Отговор #3362 -: Септември 05, 2017, 12:15:12 am »
Две поредни нощи си помня сънищата..
Първият- на екскурзия съм с автобус в чужбина. Непрекъснато се заяждах с шофьора и той с мен и ме сложи на задната седалка, което не вбеси и съответно изригнах. Следващата му заплаха беше, че ще ме свали някъде по пътя без багажа. Нямам спомен дали го направи, но се събудих доста уплашена.
Вторият- на уикенд в хотел с любимия. Беше изключително мил, а аз кисела, че съм забравила зарядно за телефон, взела съм неподходящи дрехи и т.н. Гушна ме и седнах в него и почти заспах, когато се загледах в много косматите му крака, а той не е с такива. Веднага погледнах  лицето, а то беше на едно бивше гадже. Е, тук веднага се събудих. :85: То жив хорър се получи.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3363 -: Септември 05, 2017, 01:19:58 pm »
косматите крайници са на печалба- пусни тото или лотариен билет си вземи

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3364 -: Септември 09, 2017, 02:32:08 pm »
Какво е котка на сън? Сън на моя близка: върви си по пътя и на няколко пъти котка скача от крайпътен стълб/дърво от високо, хваща се за кръста й и започва да й се умилква. Една и съща котка, следва я по пътя й.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3365 -: Септември 09, 2017, 05:14:08 pm »
Не съм толкова запознат, но според мен, котка и насън, и наяве не е добър знак.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3366 -: Септември 09, 2017, 05:22:37 pm »
Не съм толкова запознат, но според мен, котка и насън, и наяве не е добър знак.
Хаха, Веско, аз никак не съм на "ти" с котките ☺ , но тук има доста техни почитатели, може да се смилят над бедните създания и да видят позитивно съня. 😉

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3367 -: Септември 09, 2017, 07:30:52 pm »
Какво е котка на сън? Сън на моя близка: върви си по пътя и на няколко пъти котка скача от крайпътен стълб/дърво от високо, хваща се за кръста й и започва да й се умилква. Една и съща котка, следва я по пътя й.
Нов български съновник: КОТКА в съня предвещава много лош късмет, нещастия и предателство. Котката също така е символ на независимостта, женската сексуалност, креативността и силата. Ако котката е агресивна, значи имаш проблем да изразиш женското в себе си (това важи и за мъжете, защото те също носят женско начало в себе си). Ако сънуваш, че котка те хапе, вероятно си станал твърде лаком и трябва да се замислиш за последствията от това. Може би си научен повече да получаваш, отколкото да даваш. Този сън е израз и на страховете и притесненията, които изпитваш, когато нещо не върви по план. Ако сънуваш, че гониш котка, означава, че ще преодолееш препятствията, които се изпречват на пътя ти. Но ако котката е дива, вероятно минаваш през труден период и трябва да бъдеш по-търпелив. Котка да сънуваш, означава също, че се съмняваш в някого от приятелите си, и то с основание. Котка, която мърка, значи, че те очаква измяна, предаталство от страна на близък човек или изневяра от съпруг/съпруга или интимен партньор. Черна котка ако видиш в съня си, голямата ти мечта няма да се сбъдне. Ако насън видиш умряла котка, ще се разделиш с лоши приятели, които не са искрени.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3368 -: Септември 18, 2017, 08:03:50 pm »
Bobolina, ако за сънуващата котките са символ на проблем- може и да показва грижи. Ако ги свързва с нежност, домашен уют- може да и липсва такъв или да се страхува, че спокойствието й може да бъде нарушено.
Проблем с женствеността или от друго нежно създание.
Съновниците отразяват клишетата и колективното съзнание, но, споед мен, по- важно е личното отношение.
Пробвай с асоциации. :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3369 -: Септември 18, 2017, 11:10:18 pm »
Благодаря ти, Уранче! Ще обсъдя ситуацията.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3370 -: Септември 26, 2017, 01:41:14 pm »
Да видим какво говори моето подсъзнание  ;D

Непосредствено преди да се събудя /от страх/, сънувах как голям черен бръмбар ме налазва. Кръжеше из стаята, бръмчеше, беше като бесен. С доста внушителни размери, черен, крилат и рогат. Само не ми казвайте, че в него се е въплътил образът на Сатаната.  :57:

Фонът в стаята беше много интересен, може би той ще даде повече подробности. Стаята беше някогашният кабинет на дядо ми, имаше много етажерки с книги и един стационарен телефон. Първоначално бях в моята стая, приготвях се да потеглям за... абитуриентска. Гримирана, с прическа, рокля. Стоях и чаках, все нещо се отлагаше. Накрая отидох в кабинета, за да се обадя на моята най-добра приятелка и да я питам тая абитуриентска въобще дали ще се случи някога.

В един момент съзрях образа на покойния ми дядо в кабинета, беше се появил за кратко. В стаята беше влязло и едно от котетата ми /мисля, че беше рижавият – той ми е любим/. Изведнъж се появи огромен черен бръмбар, рогат. Летеше из стаята и силно жужеше, доста заплашително. Беше като побъркан, много хаотично летеше. Изпаднах в ужас, защото си бях въобразила, че може да е хаплив и отровен, щом е толкова черен и голям. С ужас стоях и го гледах. Притеснявах се да не нахапе котарака, който беше в стаята. И когато вече бях побегнала от стаята, усетих, че бръмбарът е успял да кацне на рамото ми. И тръгна да пълзи към косата ми, която стоеше пусната, на букли. Беше ме страх и не смеех да го пипна с ръце, за да го отскубна от себе си. Само крещях и извършвах резки движения. И така се събудих – наплашена и мятаща се в леглото.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3371 -: Септември 26, 2017, 06:05:33 pm »
Сънувах главата на малко змийче, как се подаваше под възглавничката на моя внук, който е още кърмаче. Странното е, че се намирахме в къщата на майка, в стаята, на която мъжа ми почна ремонт преди години и не довърши- стаята стои разбита и без прозорци до днес. После бях в тоалетната на този етаж, а змийчето изникна зад тоалетната хартия на стената,  взех някакъв дървен инструмент, с форма на мистрия, с намерение да го утрепя, но се събудих. Днес бебчо на няколко пъти рева силно- първо при мен, но после и при майка си, по мое мнение го мъчат зъби, които никнат и са на път да избият.
« Последна редакция: Октомври 01, 2017, 09:33:25 pm от akruks »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3372 -: Октомври 01, 2017, 07:45:19 pm »
Сънувах главата на малко змийче, как се подаваше под възглавничката на моя внук, който е още кърмаче. Странното е, че се намирахме в къщата на майка, в стаята, на която мъжа ме почна ремонт преди години и не довърши- стаята стои разбита и без прозорци до днес. После бях в тоалетната на този етаж, а змийчето изникна зад тоалетната хартия на стената,  взех някакъв дървен инструмент, с форма на мистрия, с намерение да го утрепя, но се събудих. Днес работа на няколко пъти рева силно- първо при мен, но после и при майка си, по мое мнение го мъчат зъби, които никнат и са на път да избият.
Да е претърпял някакво неразположение?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3373 -: Октомври 01, 2017, 08:47:01 pm »
Да видим какво говори моето подсъзнание  ;D

Непосредствено преди да се събудя /от страх/, сънувах как голям черен бръмбар ме налазва. Кръжеше из стаята, бръмчеше, беше като бесен. С доста внушителни размери, черен, крилат и рогат. Само не ми казвайте, че в него се е въплътил образът на Сатаната.  :57:

Фонът в стаята беше много интересен, може би той ще даде повече подробности. Стаята беше някогашният кабинет на дядо ми, имаше много етажерки с книги и един стационарен телефон. Първоначално бях в моята стая, приготвях се да потеглям за... абитуриентска. Гримирана, с прическа, рокля. Стоях и чаках, все нещо се отлагаше. Накрая отидох в кабинета, за да се обадя на моята най-добра приятелка и да я питам тая абитуриентска въобще дали ще се случи някога.

В един момент съзрях образа на покойния ми дядо в кабинета, беше се появил за кратко. В стаята беше влязло и едно от котетата ми /мисля, че беше рижавият – той ми е любим/. Изведнъж се появи огромен черен бръмбар, рогат. Летеше из стаята и силно жужеше, доста заплашително. Беше като побъркан, много хаотично летеше. Изпаднах в ужас, защото си бях въобразила, че може да е хаплив и отровен, щом е толкова черен и голям. С ужас стоях и го гледах. Притеснявах се да не нахапе котарака, който беше в стаята. И когато вече бях побегнала от стаята, усетих, че бръмбарът е успял да кацне на рамото ми. И тръгна да пълзи към косата ми, която стоеше пусната, на букли. Беше ме страх и не смеех да го пипна с ръце, за да го отскубна от себе си. Само крещях и извършвах резки движения. И така се събудих – наплашена и мятаща се в леглото.
Лили, каква е първата ти асоциация като чуеш думата бръмбар?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3374 -: Октомври 01, 2017, 09:14:17 pm »
Лили, каква е първата ти асоциация като чуеш думата бръмбар?

По принцип имам инсектофобия, особено ме е страх от пчели, оси и бъжляци, от хвърчащи миризливки също, от хлебарки.

Но думата бръмбар не ми навява никакви асоциации. Да не би пък да е някой натрапчив представител на противоположния пол? В съня беше рогат бръмбар, като благороден елен.  :lol_hitting: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui