Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 624982 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Сънувах...
« Отговор #3390 -: Октомври 24, 2017, 09:30:55 am »
Здравейте. Мъжът ми се събуди с много странен за него сън .Сънува че минава по някакъв път за да стигне до жп гара но неможе защото някакви коне (няма спомен за цвят ) са се изпречили на пътя му ,заобградили са го и не може да мине в резултат на това изпуска влака .Когато в крайна сметка пристига на гарата жената която продава билети му казва че след 10 мин има влак и той се събужда спокоен

Влаковете и гарите се свързват с важна промяна в живота, нова посока, явно нещо го притеснява, но всичко ще се нареди своевременно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3391 -: Октомври 24, 2017, 05:19:19 pm »
Благодаря, дано е за добро ,че много му се насъбра за кратко време

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сънувах...
« Отговор #3392 -: Ноември 22, 2017, 09:25:18 am »
Сънувах починал човек, с който имахме 11 годишна връзка. В съня живеехме заедно, и го чаках да се прибере, за да тръгнем да вършим работа. Вървяхме по улица със стари сгради и търсихме конкретен адрес, но номерата бяха все по-големи от нашия, а улицата свърши. Та попитахме хора и ни упътиха - че в края на улицата, последната сграда е нова, а между нея и предпоследната (стара) има тунел/безистен, през който трябва да минем и ще видим търсеното. Минахме и се озовахме пред множество свързани басейни. Всички се хвърлиха да скачат и да се къпят, само аз останах на сухо и ги гледах.

Ако ми ги разкаже някой ... без да разбирам нищо то сънища, вероятно бих предположила, че човекът има нужда да бъде с някой, който го обича, че се лута в търсене на нещо и ще се изправи пред предизвикателство, в което няма да се хвърли през глава.

Сънувала съм починали близки няколко пъти. Рядко имам толкова цветни и конкретни съниха. Всичко ми е пред очите, все едно съм го сънувала току що.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3393 -: Ноември 22, 2017, 08:48:34 pm »
Когато съм сънувала починал, обикновено през деня съм срещала човек, когото не съм виждала отдавна. Сънят може и да е показателен , да е искал да те информира за нещо, свързано с негови дом и близки. В най-общия случай, когато сънуваш починал близък, е хубаво да минеш през църква и запалиш свещ и се помолиш  за мир на душата му.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3394 -: Януари 02, 2018, 01:11:57 am »
Първият ми сън за тази година- сънувах джудже без ръце, което просеше пари от мен, а аз не му дадох. После се появиха двама мъже в съблекалнята, където се намирах  и изтръсквах летните  си пантофи от пясък преди да обуя. Единият носеше букет червени рози , а другият беше оператор и каза, че съм герой на Море от любов, а за да разбера от кого са розите за мен, трябва да отида в студиото. Казах, че не искам да ме снимат и си тръгнах към дома.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3395 -: Януари 02, 2018, 06:35:14 pm »
Първият ми сън за тази година- сънувах джудже без ръце, което просеше пари от мен, а аз не му дадох. После се появиха двама мъже в съблекалнята, където се намирах  и изтръсквах летните  си пантофи от пясък преди да обуя. Единият носеше букет червени рози , а другият беше оператор и каза, че съм герой на Море от любов, а за да разбера от кого са розите за мен, трябва да отида в студиото. Казах, че не искам да ме снимат и си тръгнах към дома.
Планове, които към този етап нямаш идея как ще осъществиш /липсата на ръце/ или финансираш /просенето на пари и изтръскването на пясъка/.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3396 -: Януари 02, 2018, 06:48:14 pm »
Да се възползвам и аз от появата на Уран  :)

Снощи сънувах, че сама си купувам златен пръстен със скъпоценен камък /рядко нося злато/. Но беше много красив, в съня много го бях харесала, но се колебаех дали да го взема. Пак някакви проекции, свързани с образа на майка ми и чувство за вина, че изобщо си позволявам такова нещо. И все пак си го взех, желанието надделя над вината.

Камъкът не помня какъв беше, с розовеещ оттенък, може и рубин да е било. По много интересен начин беше инкрустиран камъкът, от двете му страни имаше нещо по-малко, може и малки парченца диамантчета, не помня.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3397 -: Януари 02, 2018, 06:55:37 pm »
Да се възползвам и аз от появата на Уран  :)

Снощи сънувах, че сама си купувам златен пръстен със скъпоценен камък /рядко нося злато/. Но беше много красив, в съня много го бях харесала, но се колебаех дали да го взема. Пак някакви проекции, свързани с образа на майка ми и чувство за вина, че изобщо си позволявам такова нещо. И все пак си го взех, желанието надделя над вината.

Камъкът не помня какъв беше, с розовеещ оттенък, може и рубин да е било. По много интересен начин беше инкрустиран камъкът, от двете му страни имаше нещо по-малко, може и малки парченца диамантчета, не помня.
Някой, който търси помощта ти и ти се колебаеш относно нея?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3398 -: Януари 02, 2018, 06:58:46 pm »
Не, помощта ми вече никой не търси. Научих се да преценявам на кого да я давам, когато е безвъзмездна.
Но може да се каже, че има човек, който ме подкрепя.  :)

Пък аз тъкмо се зарадвах на това, което пише в стандартните съновници.  :012:
« Последна редакция: Януари 02, 2018, 07:00:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3399 -: Януари 02, 2018, 07:21:11 pm »
Не, помощта ми вече никой не търси. Научих се да преценявам на кого да я давам, когато е безвъзмездна.
Но може да се каже, че има човек, който ме подкрепя.  :)

Пък аз тъкмо се зарадвах на това, което пише в стандартните съновници.  :012:
Какво пише?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3400 -: Януари 02, 2018, 07:24:30 pm »
Не, помощта ми вече никой не търси. Научих се да преценявам на кого да я давам, когато е безвъзмездна.
Но може да се каже, че има човек, който ме подкрепя.  :)

Пък аз тъкмо се зарадвах на това, което пише в стандартните съновници.  :012:
Ако си го госложила на подходящия пръст може и да означава любов/обвързване.
Това - с обвързването - не е задължително да е емоционално/любовно, може и да е добро бизнес предложение,проект и всичко свързано с договори. :)
Подсъзнанието прави интересни връзки. :)
« Последна редакция: Януари 02, 2018, 07:34:28 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3401 -: Януари 02, 2018, 07:55:20 pm »
Точно за това се чудех в съня, когато го пробвах – дали на безименния или на средния пръст да го сложа. Пробвах и на двата, ставаше за двата. Но по-голямата дилема беше дали мога да си го позволя. И не ставаше въпрос чак толкова за пари, дори не знаех колко струва. По-силен беше моралният натиск /чувство за вина/. И усещане, че сякаш за пръв път с лекота и спонтанност си вземам това, което желая и заслужавам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3402 -: Януари 25, 2018, 08:14:22 am »
Добро утро!
Сънувах как един познат, когото смятам за добронамерен към мен, ми взе колелото, но го надтигнах. Тъкмо каза, че ще ми го даде, когато видях, че е извадил вътрешните гуми. В един момент видях, че не е той, а друг човек.
Да не би този сън да показва, че ще се разочаровам от някого?

MiamiYacine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Сънувах...
« Отговор #3403 -: Януари 25, 2018, 04:59:42 pm »
Добро утро!
Сънувах как един познат, когото смятам за добронамерен към мен, ми взе колелото, но го надтигнах. Тъкмо каза, че ще ми го даде, когато видях, че е извадил вътрешните гуми. В един момент видях, че не е той, а друг човек.
Да не би този сън да показва, че ще се разочаровам от някого?

Тва ме разби :012: :012: и аз преди няколко дена имах подобен сън
но малко по екстремен
участвах в състезание с коли при което  изчезнах на някъде  извън пистата  :043: :043:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3404 -: Януари 25, 2018, 05:25:23 pm »
О, аз имам къде по-налудничави сънища, вашето нищо не е!  :012:

Наскоро сънувах как наблюдавам НЛО в небето. Започнах да подскачам, да викам и да им ръкомахам. Забелязаха ме и се засилиха право към мен. От летателния обект се отдели някаква топка, нещо метално със сферична форма, малко по размер, като яйце. Полетя към мен и... влезе в мен.

После изведнъж се появи една от първите ми дружки от късния пубертет, преди да бъда приета студентка. Случайно я срещам зад блока /живее наблизо/, после се озовавам в тях и тя започва да ми разказва, че и двамата ѝ родители са загинали в автомобилна катастрофа. И останала сама. Не съм я виждала от края на 90те. Никакъв контакт нямам с нея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui