Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86181 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #15 -: Декември 05, 2015, 09:07:36 am »
Седмични за Емма: светът - кч - км; горе слънцето

Като цяло не смятам, че ти дръпнах лоши карти, освен тоя смахнат кч.  ;D Мисля, че в емоционален план поставяш нов период. Удовлетворение от развитие на събитията. Да не се занимаваш със съдебни дела, някакви подялби - резултатът ще е в твоя полза.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #16 -: Декември 05, 2015, 09:10:37 am »
Седмични за Клер: ач - ап - звездата; горе слънцето

Хм, тук направо не знам как да тълкувам. Момичета, помагайте.  :017: Като че полагаш усилия да реализираш мечтите си, или да преодолееш страданията в живота си? Две аса - ново начало? Помощ от влиятелна личност.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #17 -: Декември 05, 2015, 09:13:57 am »
Седмични за Тренди: императрицата - колелото - 8м; горе ач

Помогнала си на някого и неговата благодарност тепърва ще се прояви. От друга страна си мисля, че предстои да полагаш грижи за някого? През седмицата творческите ти сили ще бъдат блокирани. Нещо вътрешно те измъчва.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #18 -: Декември 05, 2015, 09:17:25 am »
Благодаря, Скорпинче! Тази Им-ца обаче ме преследва  :012:. Нещо май ще се отделя от другите, ще се затворя в себе си.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #19 -: Декември 05, 2015, 09:17:49 am »
Седмични за witch: дп - 7м - обърната 6ж; горе пч

Тук бих казала да внимаваш - може би в службата някой ще се опита да си припише твоите заслуги, бъди нащрек и не позволявай друг да обере овациите от твоя труд. И за всякакъв друг вид кражби си имай едно на ум.
И вкъщи може да ти писне да стоиш и да търсиш начин да се отървеш от домашните задължения.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #20 -: Декември 05, 2015, 09:21:58 am »
Седмични за Делфи:  звездата - 7ж - отшелника; горе 2м

Пак се затрудних в посланието на картите.  ;D
Вероятно ще се отдадеш на творчество и ще избягваш суматохата и сбирките с околните. Ще имаш нужда от време, прекарано сама със себе си. Търсиш някакво решение, но мъдро решение - да постъпиш така, както разума диктува, а не сърцето. Или някой те е наранил и затова желаеш това усамотение?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #21 -: Декември 05, 2015, 09:22:35 am »
ц.3п/КЖ+5Ж+ПП
Ще бъдеш фокусирана върху работата си. Може да има сдърпване с шеф/колега. Препятствия по пътя ти, но със замах ще се справиш. Очаквай новини или ново запознанство.
ОВ за седмицата благодаря тренди- напуснах работа , без драми. Запознах се с жена която ще ми съдейства за нова работа.Браво точно в 10!
 :clap:



ОВ за седмицата- Емма на вътрешно ниво се чувствах така както описа с картите , но всъшност имах стабилна седмица

И за теб от големите аркани се наредиха.

                 Императорът                         Кулата                            Луната



Павла! Някой да не се опитва да заеме мястото ти? Може да си била в положение да вземаш решения, да си проявявала отговорност и да си носила такава. Дори да ти е тежало, справяла си се. С подкрепата на доблестни хора/приятели. Но този ред може да бъде нарушен. Да има събития, които ще разклатят твоето 'царуване'. Виж какава символика. Императорът. А на Кулата има една корона, която пада от нея. Явно някой иска да смени властта. Това може да ти донесе усещане за обида или да те направи много пасивна, наранена. Да се потопиш в своя свят. Или да се опитваш да се заблудиш, да си затвориш очите. Не се страхувай, Павла. Да си император е хубаво, но самотно занимание, с тежест на отговорности.
Последната карта е Асо Жезли.


 
Благодаря !   :38:
« Последна редакция: Декември 05, 2015, 09:24:39 am от pavla »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #22 -: Декември 05, 2015, 09:32:58 am »
Скорпионче ето твоите карти

9ж/РП+ПЖ+КЖ



Ами всичките ангажименти около дома ще паднат върху твоите плещи. Някого, към когото не си безразлична ще се появи, запътил се е към теб и ще флиртувате. Огнена седмица ще е.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #23 -: Декември 05, 2015, 09:35:27 am »
Трендиии,  :38: .

Най-после, малко огън, от кога го чакам.   :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #24 -: Декември 05, 2015, 09:40:03 am »
Седмичните за Емс

КЧ/КП+6ж+10ж


Хем натоварена седмица те очаква, хем и успешна. Мисля, че ще получиш парички. Ще получиш аплодисменти за добре свършената работа. Ще има напрегнати моменти, но не може без тях. Ще се любуваш на нещо, което ще ти носи наслада.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #25 -: Декември 05, 2015, 09:46:16 am »
За Уич

9м/РЧ+КЧ+РЖ



Ох, Уич яко си хлътнала по някой рицар, много ще мъдриш, ще мислиш- да действаш или не. Някакъв страх има в теб, но той не е реален, в смисъл, само в главата ти е. Любовна седмица те чака, изпълнена с приключения.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #26 -: Декември 05, 2015, 09:47:58 am »
Седмични за Емма: светът - кч - км; горе слънцето

Като цяло не смятам, че ти дръпнах лоши карти, освен тоя смахнат кч.  ;D Мисля, че в емоционален план поставяш нов период. Удовлетворение от развитие на събитията. Да не се занимаваш със съдебни дела, някакви подялби - резултатът ще е в твоя полза.



Скорпионче, благодаря! Този Крал чаши отново ли ще ме преследва?  :012: Все още не мога да му хвана спатиите, но често ми се появява в подредби. Много хубави карти. Имам едно висящо дело, но по него няма никакво развитие от доста време. Освен да се активира темата отново. Скептична съм, но ако има нещо подобно, ще докладвам.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #27 -: Декември 05, 2015, 09:52:20 am »
Седмични за Клер: ач - ап - звездата; горе слънцето

Хм, тук направо не знам как да тълкувам. Момичета, помагайте.  :017: Като че полагаш усилия да реализираш мечтите си, или да преодолееш страданията в живота си? Две аса - ново начало? Помощ от влиятелна личност.


Двете аса на мен ми приличат като да се появи някаква емоция, която ще тласне Клер към действие. Ще иска да я заземи и да има конкретни проявления, ефект.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #28 -: Декември 05, 2015, 09:55:32 am »
Седмичните за Емс

КЧ/КП+6ж+10ж


Хем натоварена седмица те очаква, хем и успешна. Мисля, че ще получиш парички. Ще получиш аплодисменти за добре свършената работа. Ще има напрегнати моменти, но не може без тях. Ще се любуваш на нещо, което ще ти носи наслада.

Тренди, и ти си ми наредила този Крал чаши.  :012: Започвам да се чудя кой в обкръжението ми е толкова воден, за да му отделя специално внимание. Но близките ми около мен са все огнени и въздушни.  :012:
Благодаря! Дано!
И пак ще се натоваря като магаре с тези 10 жезли.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #29 -: Декември 05, 2015, 09:56:07 am »
И аз ще се включа в тегленето по-късно.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.