Автор Тема: Да послушаме...  (Прочетена 82329 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #45 -: Юли 07, 2014, 03:02:38 pm »
Рени, едно е да знаеш, друго е да чувстваш - или поне за мен има много осезаема разлика. Може би и за други като мен.

Айде сега, Луната ми виновна :)

Тук няма виновни,има различни и смятам ,че правилно можеш да ме разчиташ. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да послушаме...
« Отговор #46 -: Юли 07, 2014, 03:11:54 pm »
Рени, въобще не може да се прави аналогия
Хората не се самонаблюдават
Не всички хора "задържат" емоции по две седмици (в това примерът ти е съвсем неудачен :) )

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #47 -: Юли 07, 2014, 03:21:20 pm »
Като човек, който отдавна се занимава с астрология, знаете ли за какво се замислям? Ако някой ден ми е писано да имам дете и се роди с много трудна карта - разни там Марсове, Сатурни и възли към светилата, какво ли ще правя? Мисля, че това ще е най-голямото предизвикателство за мен - не само да приема такова дете, а и да му дам адекватно възпитание, да направя свестен човек от него.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #48 -: Юли 07, 2014, 03:23:40 pm »
Papy,

Детето от твоя случай ,видях ,че е с Луна в Рак ,ако това му е часът на раждане,интересува ме Луната на майката каква връзка има с  оста Рак/Козирог ,без значение под каква форма и какво е преживяла в периода от 2008 г досега ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #49 -: Юли 07, 2014, 03:31:39 pm »
Като човек, който отдавна се занимава с астрология, знаете ли за какво се замислям? Ако някой ден ми е писано да имам дете и се роди с много трудна карта - разни там Марсове, Сатурни и възли към светилата, какво ли ще правя? Мисля, че това ще е най-голямото предизвикателство за мен - не само да приема такова дете, а и да му дам адекватно възпитание, да направя свестен човек от него.

Лили,аз не съм майка ,но пък съм дете,та въпрос на  усещане   и приемане е,не на мислене-няма трудна карта на дете  за майката ,както няма и трудна майка в картата на детето. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да послушаме...
« Отговор #50 -: Юли 07, 2014, 03:33:17 pm »
Рени, майката е със слънце, сатурн и меркурий в рак
Подробности относно живота й на този етап не ми се разказват

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #51 -: Юли 07, 2014, 03:36:49 pm »
Рени, майката е със слънце, сатурн и меркурий в рак
Подробности относно живота й на този етап не ми се разказват

Благодаря за информацията-не се интересувам от живота й ,може би не правилно се изразих,не с какво ,а дали в периода ...еди какво си.
След като ти потвърди моите предположения,вече сама мога да тълкувам ситуацията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #52 -: Юли 07, 2014, 03:37:53 pm »
няма трудна карта на дете  за майката ,както няма и трудна майка в картата на детето. :)

При майка-астролог или дете-астролог нещата може и да не стоят така. Виждаш острите ръбове, но нямаш особен избор - щеш не щеш, трябва да ги приемеш.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да послушаме...
« Отговор #53 -: Юли 07, 2014, 03:41:53 pm »
Благодаря за информацията-не се интересувам от живота й ,може би не правилно се изразих,не с какво ,а дали в периода ...еди какво си.
След като ти потвърди моите предположения,вече сама мога да тълкувам ситуацията.

Е, тогава да се върнем на детето...
Та какво с него и тая майка?

Лила, то понякога картите подвеждат-гледаш тригони, пък човекът се развел, едва свързва двата края да изхрани себе си и детето...и т.н.
И нали в друга тема бях питала колко от майките се описват от луните-не са много...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #54 -: Юли 07, 2014, 03:43:22 pm »
Попитай тук майките ,занимаващите с тази материя,колко от тях приемат децата си с техните ръбове и не посягат да им ги заоблят и колко от децата,занимаващи се с тази материя ,приемат лесно , ръбестите си майки ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #55 -: Юли 07, 2014, 03:46:22 pm »
Ако някой ден стана майка, вероятно ще разбера, че трябва да се раждат и такива деца  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #56 -: Юли 07, 2014, 03:47:01 pm »
Papy,извинявай,но няма да мога да обясня ясно и разбираемо ,какво се е случило/се случва в отношенията майка-дете,от твоя пример.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #57 -: Юли 07, 2014, 03:50:09 pm »
Ако някой ден стана майка, вероятно ще разбера, че трябва да се раждат и такива деца  :012:

Пожелавам ти ,да станеш майка и да изживееш това чувство. :38:

Лили,ти си дете,занимаващо се с тази материя -попитай себе си по казуса . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да послушаме...
« Отговор #58 -: Юли 07, 2014, 03:56:59 pm »
Papy,извинявай,но няма да мога да обясня ясно и разбираемо ,какво се е случило/се случва в отношенията майка-дете,от твоя пример.

А защо според теб от толкова акцент на рак стигаме до ритник?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да послушаме...
« Отговор #59 -: Юли 07, 2014, 04:00:14 pm »
Спомням си като разгледах картата на сина ми за първи път - идваше ми да се разрева заради Тао квадратурата между Слънце / Луна / Сатурн и всичко описано, което прочетох. Обаче сега картата му ми харесва - трудната конфигурация дава амбиция и пробивност, а пък имам познат само с тригони - никога при живота си не е работил. И установих, че не е непременно вярно това, което се пише - за лошите взаимоотношения родител дете при напрегнати аспекти към Слънцето / Луната.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама