Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022051 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7410 -: Юли 13, 2019, 06:22:54 pm »
Благодаря!  Хорари построени в деня на СЗ не дават ли винаги отрицателен отговор?
Това къде го пише?  СЗ е Новолуние, което в случая съвпада със СЛВ, когато Луната и основен сигнификатор са в съвпад със СЛВ това е положителен развой на поставения въпрос.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #7411 -: Юли 14, 2019, 01:03:42 am »
Скоро прочетох някъде и сега ме е яд, че не си го запазих.
Намерих нещо, но е друго обяснение: "Луна, изгорена от Слънцето (новолуние) – такива карти са непредсказуеми според класиците. Въпросът не се развива, нещата са в застой или предстои да се развие неблагоприятно за кверента. Вътрешното състояние на кверента не е добро, той преживява криза. Обстоятелствата може да му налагат да постави края на нещо;"
« Последна редакция: Юли 14, 2019, 06:55:00 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7412 -: Юли 14, 2019, 12:53:59 pm »
"Луна, изгорена от Слънцето (новолуние)
Така ли точно пишеше? Доколкото знам луната не изгаря,а като всяка планета,ако е в сърцето на слънцето,дори усилва качествата си

beatrichebella

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Общи хорари
« Отговор #7413 -: Юли 14, 2019, 03:59:18 pm »
Здравейте, мили хора! :-*
Дали някой на добра воля би се наел да ми помогне в една главоблъсканица, която ни мъчи от известно време с мъжа ми. Когато родих дъщеря ми и се прибрахме у дома, пъпчето й падна в ръцете на педиатърката. Завихме го в една салфетка и го оставихме пред телевизора на шкафа. След това мистериозно изчезна и никой от нас не помни да го е прибирал и къде. Нещо в мен ми "говори", че все още е някъде в нас, че не сме го изхвърлили като сме видяли хартийката. Как да задам въпроса си, така, че да получа конкретен отговор, координати? Много ми се иска да го намерим. Сигурна съм, че е някъде в нас, но къде?
Благодаря предварително, ако някой се наеме да ми помогне. :'(

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #7414 -: Юли 14, 2019, 05:44:05 pm »
Така ли точно пишеше? Доколкото знам луната не изгаря,а като всяка планета,ако е в сърцето на слънцето,дори усилва качествата си

Да, copy paste e, но и на друго място съм го чела подобно.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #7415 -: Юли 14, 2019, 08:19:20 pm »
Някой би ли могъл да погледне дали един човек се опитва да ми навреди?


Персоната е от типа "лидер на култ", бях в групичката му, за което горчиво съжалявам! Отскубнах се много рязко, но ме преследват кошмари и съмнения, че може нещо да ми направи, защото винаги е обяснявал колко е силен, какви сили и връзки (свръхестествени) има, и че който го изостави, се случвало еди-какво-си и т.н.? Не мога да преценя доколко това е вярно, за някои неща наистина е познавал.


София, 20:16, днес - 14.07.19


Според хорарът би трябвало да си въобразявам, тъй като имам Сатурн в 1-ви дом - т.е. отговорът не е този, който си мисля. В случая аз си мисля, че иска да ми наврежда.
Управители на картата са: Луна Венера Марс (земен триплицитет през нощта), в случая Венера е управител, тя е най-силно позиционирана - в ъглов дом, в знак, в който се чувства сравнително добе. Венера е в  опозиция с мен (аз съм 1-ви дом, лицето Х е 7-ми). Венера в Рак има някакви достойнства, но аз би следвало да съм по-силна тъй като съм си в знак на обител, също в ъглов дом. Жалко че съм ретро :D
Луната в 12-ти показва естеството на въпроса - страх от някакво "магическо" влияние, но също и кошмарите ми, ужаса ми, че се плаша от навреждане, 12-ти е и дом на враговете. Диспозиторът на Луната е ретро Юпи в 11-ти дом, дома на "приятелите"... Откъдето идва въпросното "гуру". Но като цяло май страховете са си преди всичко в моята ми глава.
« Последна редакция: Юли 14, 2019, 08:30:17 pm от Yeah! »
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7416 -: Юли 14, 2019, 10:31:40 pm »
Скоро прочетох някъде и сега ме е яд, че не си го запазих.
не се ядосвай, не е вярно това  :)

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7417 -: Юли 15, 2019, 11:37:07 am »
Някой би ли могъл да погледне дали един човек се опитва да ми навреди?


Персоната е от типа "лидер на култ", бях в групичката му, за което горчиво съжалявам! Отскубнах се много рязко, но ме преследват кошмари и съмнения, че може нещо да ми направи, защото винаги е обяснявал колко е силен, какви сили и връзки (свръхестествени) има, и че който го изостави, се случвало еди-какво-си и т.н.? Не мога да преценя доколко това е вярно, за някои неща наистина е познавал.


София, 20:16, днес - 14.07.19


Според хорарът би трябвало да си въобразявам, тъй като имам Сатурн в 1-ви дом - т.е. отговорът не е този, който си мисля. В случая аз си мисля, че иска да ми наврежда.
Управители на картата са: Луна Венера Марс (земен триплицитет през нощта), в случая Венера е управител, тя е най-силно позиционирана - в ъглов дом, в знак, в който се чувства сравнително добе. Венера е в  опозиция с мен (аз съм 1-ви дом, лицето Х е 7-ми). Венера в Рак има някакви достойнства, но аз би следвало да съм по-силна тъй като съм си в знак на обител, също в ъглов дом. Жалко че съм ретро :D
Луната в 12-ти показва естеството на въпроса - страх от някакво "магическо" влияние, но също и кошмарите ми, ужаса ми, че се плаша от навреждане, 12-ти е и дом на враговете. Диспозиторът на Луната е ретро Юпи в 11-ти дом, дома на "приятелите"... Откъдето идва въпросното "гуру". Но като цяло май страховете са си преди всичко в моята ми глава.
Здравей! От хорара се вижда колко си уплашена и колко силно се страхуваш за себе си. Но не мисля,че ще ти навреди с нещо.Луната ,т.е. той,няма курс и навлиза в критичен градус ,където съвсем няма да има сили да действа  :72:

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7418 -: Юли 23, 2019, 09:39:57 pm »
Здравейте момичета,
имам конкретно питане за една продажба на имот. Ще се продаде ли и кога ?
Доста време се проточи и е много изнервящо.  :91:
Пък имам планове... мечтиииии



Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7419 -: Юли 24, 2019, 07:54:49 pm »
Здравейте момичета,
имам конкретно питане за една продажба на имот. Ще се продаде ли и кога ?
Доста време се проточи и е много изнервящо.  :91:
Пък имам планове... мечтиииии
Всичко може да се продаде.Имотът го разглеждам по твой 4 дом ,водолей.Сатурн е ретро.К 4 в последен градус.Ще има промяна/смяна на собственик.Водолей е фиксиран знак и изисква време.Така на прима виста казвам-до една година.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7420 -: Юли 25, 2019, 02:01:18 pm »
Здравейте момичета,
имам конкретно питане за една продажба на имот. Ще се продаде ли и кога ?
Твоят Управител Плутон е ретро, Сатурн също е ретро, а той управлява 3д на търговията и 4д- имота. Стойността на имота, производен 2-ри от 4-ти, също е представена от ретро Нептун и ретро Юпитер в твоя 2д, затова не бързай, ако искаш да имаш печалба, но Луната от 2д в Овен е извършила тригон с Марс У1 и те пришпорва... С Нептун в 4д има неясноти, фалш около имота, тъй че бъди по-внимателна. Меркурий като основен у-л на търговия, комуникация, също е ретро, затова изчакай поне той да стане директен и тогава действай по въпроса. Като краен резултат няма да си удовлетворена.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #7421 -: Юли 26, 2019, 12:16:07 pm »
Днес разбрах чрез проверка в сайта на НАП, че и моите лични данни, както и тези на семейството ми, вкл. и на брат ми, изчезнал преди 5 години, са изтекли след хакерската атака. Има ли опасност  в рамките на две години някой да ни навреди и ще трябва ли да си сменяме личните карти?
26.07.2019 12:10 Пловдив (в момента нямам възможност да направя карта)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #7422 -: Юли 27, 2019, 11:24:13 am »
Днес разбрах чрез проверка в сайта на НАП, че и моите лични данни, както и тези на семейството ми, вкл. и на брат ми, изчезнал преди 5 години, са изтекли след хакерската атака. Има ли опасност  в рамките на две години някой да ни навреди и ще трябва ли да си сменяме личните карти?
26.07.2019 12:10 Пловдив (в момента нямам възможност да направя карта)
Ако това те успокоява, на още 5 млн освен тебе са ни хакнати данните.  :)
https://www.vesti.bg/bulgaria/nap-ne-se-nalaga-smiana-na-dokumentite-za-samolichnost-6098025
По картата ми се струва, че не се очаква материална вреда.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7423 -: Юли 27, 2019, 07:20:29 pm »
Ще ме потърси ли Ш. другата седмица?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #7424 -: Юли 27, 2019, 09:57:51 pm »
Ако това те успокоява, на още 5 млн освен тебе са ни хакнати данните.  :)
https://www.vesti.bg/bulgaria/nap-ne-se-nalaga-smiana-na-dokumentite-za-samolichnost-6098025
По картата ми се струва, че не се очаква материална вреда.
Благодаря ти много!