Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 563171 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7269
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2640 -: Май 01, 2019, 09:05:01 pm »
Здравей и Честит Рожден Ден!
Годината ще бъде насочена към партньорства и комуникации,към дом,семейство,сол.ац е в 4 нат.дом,ще си партнираш от дома с някой.Венера у1ви сол.в 9 дом,близнаци.Образование,социални мрежи,пътувания,комуникации,обучения,документи ще получиш,уреждаш,например шофьорска книжка,ще подписваш някакви договори,документи,по няколко пъти.Сол МЦ на ац.и Луна в 5 сол.водолей,неочаквана бременност и смяна на статус,да не ставаш мама.Слънце в 8 сол.дом също.Твоя приятелка ще получи повишение в работата.Партньорствата са акцентирани ,възможни са много контакти и обрати,да се разделиш с някой и нови познанства.Ще харчиш пари за дома, нещо като ремонт и някой ще се нанесе при теб.Ще ти гостуват различни хора често .Пари ще получиш от близки хора и продажба на нещо,от работа също.Оста на взаимоотношенията когато е активна ,има събития и при племенници,ако имаш.Успех. :)
Това да се разделиш с някой не се пише буквално,щото се травмираме.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2641 -: Май 01, 2019, 09:09:01 pm »
Не съм го разбрала в този смисъл, Сафо...
Благодаря, ще се радвам на мнения по новия долар.. Дано е по обнадеждаващ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7269
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2642 -: Май 01, 2019, 09:12:21 pm »
Не съм го разбрала в този смисъл, Сафо...
Благодаря, ще се радвам на мнения по новия долар.. Дано е по обнадеждаващ.
Направи солара като предишния,да се виждат соларни коспиди на домове къде попадат,че тук нищо не различавам.С домове.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2643 -: Май 01, 2019, 09:31:39 pm »
Не знам коя опция е това в астрото. Може ли жокер? Стария го правих в друг сайт, но вече нямам достъп, така че сега в астро ги правя, но не се ориентирам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2644 -: Май 02, 2019, 01:32:18 am »
В позитивен план - правим си дом с половинката, ремонти, обзавеждане.Сафо и akruks , както писаха миналата година - акцентът беше на 4 дом. Имаше и едно много интересно изречение - че някой ще се нанесе при мен. Приятелят ми се нанесе всъщност, докато си оправим общото жилище. Уцелихте  :)
Ще се радвам да чета мнения по новия солар - какво да очаквам, по-конкретно за бременност, работа?
за бременност трябва натал+сорар с домовете, в астрокома в прозорчето това е написано на английски или какъвто език ползваш- виж в предни солари, качени в тази тема
в картата ти се виждат само соларен АС, че попада в натален 6д и сол МС, че попада в натален 4-ти, упраителите им са в тригон, тъй че за работата не се притеснявай, а като цяло ще си погълната от ежедневието, също така здравето ще се подобри, ако си имала някакви неразположения в предходната година

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2645 -: Май 02, 2019, 10:47:32 am »
Благодаря ви, намерих го! Ето го с домовете. Ще съм много,много благодарна за всеки коментар  :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2646 -: Май 02, 2019, 12:12:22 pm »
Благодаря ви, намерих го! Ето го с домовете. Ще съм много,много благодарна за всеки коментар 
Добър солар, що се отнася до кариера и зачеване, поява на дете, нали главно това те вълнува :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2647 -: Май 02, 2019, 12:41:24 pm »
Да, особено за дете. Значи има шанс да се получи  :cheer: за работата ми е някак по - спокойно, радвам се, че и там ще са ок нещата. Благодаря!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2648 -: Май 02, 2019, 08:09:08 pm »
Слънце в пети соларен дом си е супер за бременност

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2649 -: Май 05, 2019, 09:35:28 pm »
Здравейте!
Пускам новият си солар,макар че има три месеца до започването му,но нали казват ,че понякога започвал да действа2-3 месеца по рано.Ще се радвам някой да се включи с мнение.Малко ме притесняват Сатурн,Плутон и Луната в 6 дом...дано да е свързано с промяна в работата ,а не с нещо здравословно. Засега да нямам намерение да сменям работа,но имам и други показатели затова,като транзитен Юпитер на МЦ и прогресивна Луна на ИЦ

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2650 -: Май 06, 2019, 06:09:09 pm »
julia, имате ли проблеми със здравето?
Ако се чувствате в отлична форма, тази година ще бъде много активна в деловата ви сфера.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2651 -: Май 06, 2019, 09:29:19 pm »
julia, имате ли проблеми със здравето?
Ако се чувствате в отлична форма, тази година ще бъде много активна в деловата ви сфера.
Засега нямам  или не зная да имам,да чукна на дърво :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2652 -: Май 07, 2019, 08:16:13 pm »
Здравейте!
Пускам новият си солар,макар че има три месеца до започването му,но нали казват ,че понякога започвал да действа2-3 месеца по рано.Ще се радвам някой да се включи с мнение.Малко ме притесняват Сатурн,Плутон и Луната в 6 дом...дано да е свързано с промяна в работата ,а не с нещо здравословно. Засега да нямам намерение да сменям работа,но имам и други показатели затова,като транзитен Юпитер на МЦ и прогресивна Луна на ИЦ
Плутон в 6-ти соларен го дават като вманиачаване на тема здраве, а Сатурн там носи повече ангажименти в работата, допълнителна отговорност, може да е свързано с натоварено ежедневие, което да повлияе на психиката.  Уран в 10д ще провокира промени в професионалното поприще, а като цяло годината ще е добра за творческа изява и любов, ще си активна както у дома, така и по отношение на себе си- да подобриш визия, подмениш гардероба, да бъдеш забелязана и оценена.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2653 -: Май 07, 2019, 08:54:07 pm »
Плутон в 6-ти соларен го дават като вманиачаване на тема здраве, а Сатурн там носи повече ангажименти в работата, допълнителна отговорност, може да е свързано с натоварено ежедневие, което да повлияе на психиката.  Уран в 10д ще провокира промени в професионалното поприще, а като цяло годината ще е добра за творческа изява и любов, ще си активна както у дома, така и по отношение на себе си- да подобриш визия, подмениш гардероба, да бъдеш забелязана и оценена.
Благодаря за отделеното време и внимание.Наистина съм решила да променя някой неща във външния си вид .От една седмица се ровя само в сайтове за козметични процедури ,никога преди това не съм се вълнувала от това.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2654 -: Май 09, 2019, 06:25:48 pm »
Имате ли наблюдения за действието на Плутон и Сатурн в съвпад с МС в кратата на слънчевото възвръщане?