Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96168 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #30 -: Декември 03, 2015, 08:08:03 am »
Клер ,благодаря ти   :38:
Картите са много красиви,може ли да ми кажеш къде мога да ги разгледам

ето тук:
https://picasaweb.google.com/115231833407355800116/RadiantSunOracle#

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #31 -: Декември 03, 2015, 08:09:46 am »
Делфи, ето твоите карти
ц.Умереност/Жрец+Свят+10П


Ще се стремиш към баланс, хармония, към удържане на фронта. Някаква идея, която е била в зародиш ще се осъществи. Мисля, че ще дадеш съвет на някого, който е в трудна ситуация. Към края на месеца ще бъдеш фокусирана върху децата, къщата. Месецът ще е стабилен и спокоен. Не виждам нещо фрапиращо да се случи. По-скоро процесите ще се случват вътре в теб, това показват всичките големи аркани.

Докато редях картите, голямо спокойствие ме обзе, едно такова уютно ми стана  :38:  :-*

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #32 -: Декември 03, 2015, 09:49:04 am »

цепя на

някак здравни идват тези карти, заради средната. грижи се за здравето си и сигурността си. може нещата да ти се струват по-черни, отколкото са в действителност

Благодаря, Клер! Много лоши карти са се паднали :-\ , направо се стресирах :( .

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #33 -: Декември 03, 2015, 09:53:21 am »
е недей. слънце в скорпион може да няма нищо общо със здравето. или пък просто да изкараш някоя настинка.  :58:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #34 -: Декември 03, 2015, 09:55:53 am »
е недей. слънце в скорпион може да няма нищо общо със здравето. или пък просто да изкараш някоя настинка.  :58:

:38: Тази карта Загуба най ме втрещи. Ех, как ми се иска да има само щастие за всички по Коледа...

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #35 -: Декември 03, 2015, 09:59:27 am »
:38: Тази карта Загуба най ме втрещи. Ех, как ми се иска да има само щастие за всички по Коледа...

предполагам, че в края на месеца на всички ще ни е изтънял джоба  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #36 -: Декември 03, 2015, 10:04:59 am »
предполагам, че в края на месеца на всички ще ни е изтънял джоба  :012:

Ахахаха, благодаря, Клер, оправи ми настроението. :012: Ако ще са финансови загуби за подаръци, нямам нищо против. Да не са емоционални загубите, това е опасно.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #37 -: Декември 03, 2015, 10:05:26 am »
Делфи, благодаря за картите!!! :58: :clap: :-*

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #38 -: Декември 03, 2015, 11:12:46 am »
Делфи, ето твоите карти
ц.Умереност/Жрец+Свят+10П


Ще се стремиш към баланс, хармония, към удържане на фронта. Някаква идея, която е била в зародиш ще се осъществи. Мисля, че ще дадеш съвет на някого, който е в трудна ситуация. Към края на месеца ще бъдеш фокусирана върху децата, къщата. Месецът ще е стабилен и спокоен. Не виждам нещо фрапиращо да се случи. По-скоро процесите ще се случват вътре в теб, това показват всичките големи аркани.

Докато редях картите, голямо спокойствие ме обзе, едно такова уютно ми стана  :38:  :-*

Ха дано да е спокойно. Откога го чакам :) Нямам нищо против да съм в детска компания, те са чудни просто :)
А процесите вътре в мен си вървят, да, непрекъснато.
Благодаря ти, Тренди  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #39 -: Декември 04, 2015, 11:19:33 am »

цепя на

някак здравни идват тези карти, заради средната. грижи се за здравето си и сигурността си. може нещата да ти се струват по-черни, отколкото са в действителност

Клер, ще се окаже, че картите съвсем не са случайни. Още на този етап мога да дам обратна връзка.

По карта Здраве - вчера получих резултатите от изследване на човек от семейството. Резултатите са лоши и притеснителни и ни хвърлят в тревога каква терапия ще е най-подходяща. А пък аз имам и малък проблем със зъбите.

По карта Екстремизъм - тази караща се двойка партньорски проблеми ли означава? Защото бившето ми гадже, с което сме се разбрали да сме приятели и сме точно такива от доста време, сега реши да ми прави скандали, че съм му излъгала надеждите нещата между нас да се "оправят" и че било шега това да сме приятели. :-\ Ама че налудничаво. Не знам коя планета го е треснала, но не му се отразява добре.

По картата Загуба - Сатурн в Риби тук моите притеснения и песимизъм ли трябва да отразява? Може и да е финансова загуба наистина, за подаръци по Коледа, но на фона на всички други новини от вчера, получих и още една, от която имам финансови загуби - малки и с временен ефект, надявам се. Повече ме притеснява да не се появи нещо друго, по-сериозно. Тази карта не дава ли и други индикации?

Клер, ако не ти идва в повече, може ли да изтеглиш от оракулските карти за мъж Й. за декември месец? Ще е важен. 

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #40 -: Декември 04, 2015, 11:33:42 am »
Bobolina, съжалявам, че такива събития са се случили при теб.

екстремизъм - чак толкова голям опит с картите нямам,но тази карта като дневна съм я виждала точно в отношения тип някой иска да направи някого жертва, не в интимни отношения, в колегиални. но пак са си отношения между 2ма.

за картата загуба - проявявала ми се е като песимизъм действително, но може и на материално ниво да се прояви. все пак месечните карти показват и дребни житейски събития, така че не е казано, че ще е някаква колосална заубата. не всеки месец имаме големи събития.
а може и картите вече да са се проявили при теб като цяло.

ще изтегля карти довечера или утре.


Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #41 -: Декември 04, 2015, 05:37:26 pm »
Благодаря ти, Клер! Знаеш ли, по-добре на Й. да му изтеглиш оракулски карти за декември относно отношенията му с девойката Г. през месеца, ако е възможно така, защото какъвто е кариерист, ще му наскачат делови карти и за останалите фронтове няма да има яснота.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #42 -: Декември 04, 2015, 06:50:16 pm »
Благодаря ти, Клер! Знаеш ли, по-добре на Й. да му изтеглиш оракулски карти за декември относно отношенията му с девойката Г. през месеца, ако е възможно така, защото какъвто е кариерист, ще му наскачат делови карти и за останалите фронтове няма да има яснота.

цепя на

някой може да бъде по-отдръпнат от другия в началото на месеца, но след това отношенията ще се затоплят. но има някаква борба за надмощие, всеки си гледа неговата истина като че ли.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #43 -: Декември 06, 2015, 06:17:40 pm »
Благодаря за картите, Клер! Много точно си усетила нещата. Искат едно и също, но искат да го постигнат по различен начин. А това създава напрежение между тях, най-малкото защото е нужно време да се подредят нещата така, че да им е комфортно и на двамата. Дано все пак има положително развитие през месеца.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Месечни карти таро
« Отговор #44 -: Декември 06, 2015, 08:17:56 pm »
Клер, това Radiant Sun колодата ли е или друга подобна?