Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 575703 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2310 -: Април 17, 2018, 10:49:43 pm »
Нямах намерение да пускам солара си, но ме порази колко прилики има с този на gerivas, с която вярно е имаме общо Слънце, но ни делят цели 12 години все пак...  :012:

Някакво предположение за много сходното разположение на планети в соларните домове?

akruks, бебета и младоженци мотаят ли се и в моя солар? Няма да го повярвам и да са нарисувани на картинка дори  ;D
твоят солар е твърде различен с този на gerivas , разпложението на соларни домове в натала, на планетите в солара и т.н.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2311 -: Април 18, 2018, 10:42:27 am »
Благодаря, akruks.

Нещо ще подскажеш ли, моля, за предстоящата година! :58:

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2312 -: Април 18, 2018, 03:49:54 pm »
Здравейте!
Започва и моя нов солар. Моля ви за мнение какво мога да очаквам.

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2313 -: Април 21, 2018, 06:27:56 pm »
Притеснено ми е, че никой не се включва.  Нещо лошо ли виждате?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2314 -: Април 21, 2018, 09:32:17 pm »
Притеснено ми е, че никой не се включва.  Нещо лошо ли виждате?
Нищо лошо не виждам аз.На други хора също никой не отговаря,що се панираш.
Сол.Ац в 6 нат.дом през годината всичко свързано с работа,здраве,ежедневие,домашни любимци,лели,чичовци ще бъде важно за теб.Меркурий в 1дом,общуване,пътуване,комуникации с роднини и други,опозиция нат.Плутон,тормозиш се,обсебена си някакви фикс идеи,главоболие,нерви,гневни думи,мисли,освен това е у6 сол.дом,свързан с лечение,здраве,зъби,очи,внимание за такива неща.Слънце у6 сол.в 1дом пак разходящ съвпад Уран,всички желания,тайни излизат наяве,партньорства (бяха споменали за това в друга тема),пари от партньори ще получиш,може бизнес парт.ако имаш.Луната почти на к5,тронова ,това са твоите желания за семейство,любов,дете,зачеване ,опозе тр.Плутон,психиката,зачеването като фикс идея точно сега.У 1,У8 сол.домове Марс екз.в 10 дом ориентирана си към кариера,статус,секстил Юпитер в 8 дом,което е чудесно и тригон нат.Луна.Марс се свързва с интервенции.Сол.Юпитер на к12 нат.ретро и ще тръгне директен ще мине отново там  21* скорпион.Около 23 септември тр.Уран съвпад Слънце.Предстоят ти промени в живота и във външният вид.Успех.Това са общи тенденции за сол. ти година такава,каквато аз я виждам.

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2315 -: Април 23, 2018, 07:57:49 am »
Благодаря, Сафо.
Има я тази фикс идея за дете и семейство. Дано да се реализира.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2316 -: Април 23, 2018, 12:10:13 pm »
Сафо, може ли моля за коментар и по моя солар, че нещо тотално се зацапа житейската картина при мен в почти всяко отношение и имам необходимост от някакъв ориентир, пък бил той и кратък прочит на солара ми  :17:  (картата ми е няколко поста по-назад в темата)
Сърдечно благодаря!  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2317 -: Април 23, 2018, 12:27:57 pm »
Сафо, може ли моля за коментар и по моя солар, че нещо тотално се зацапа житейската картина при мен в почти всяко отношение и имам необходимост от някакъв ориентир, пък бил той и кратък прочит на солара ми  :17:  (картата ми е няколко поста по-назад в темата)
Сърдечно благодаря!  :-*
По-късно ще го разгледам,че съм в колата на телефона сега.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2318 -: Април 23, 2018, 01:14:06 pm »
По-късно ще го разгледам,че съм в колата на телефона сега.
ама ти ли шофираш  :o

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2319 -: Април 23, 2018, 01:33:05 pm »
ама ти ли шофираш  :o
Не,имам шофьор. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2320 -: Април 23, 2018, 01:36:54 pm »
Здравейте!
Започва и моя нов солар. Моля ви за мнение какво мога да очаквам.
ЧРД - да си жива и здрава, преди всичко!

През текущата соларна година ще си ориентирана главно към работа, там ще хвърляш сили- в градеж на кариера. Имаш ли в плановете си път в чужбина, живеене там, или пък член от семейството да пътува? Любовта също ще има връзка с чужбина или чужденец. Луната У5 в 4д. е в опозиция с Марс У1, така че бебе не виждам, по-скоро ще имаш грижи, свързани с дома и семейството. Благоприятно ще се развиват делата по 8д при теб- секс, чуждите пари, наследства. Материално ще си добре- пари, придобивки, а здравословно ще си предразположена към нервни неразположения, ще ти се иска да направиш крупни и резки промени на лично ниво, вътрешен бунт, което да разклати нервите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2321 -: Април 23, 2018, 06:54:48 pm »
Сафо, може ли моля за коментар и по моя солар, че нещо тотално се зацапа житейската картина при мен в почти всяко отношение и имам необходимост от някакъв ориентир, пък бил той и кратък прочит на солара ми  :17:  (картата ми е няколко поста по-назад в темата)
Сърдечно благодаря!  :-*
lina,ти си с ац.рак и сега Плутон е спрял опозиция на твоите Марс и Сатурн,транзитен Марс също е там,на дц.Това е оста на взаимоотношенията и вероятно имаш напрегнати отношения с партньори и други хора,агресия срещаш,при племенници също може да се отрази,при баби/дядовци,братовчеди.
През тази сол.година,която започва през май,сол.ти ац е в 3ти нат.дом и Меркурий ще е важен за теб през тази година и като у10 сол.дом.(кариера,родители,статус).Ще пътуваш,ще комуникираш,роднини,братя/сестри,чистене,разговори,диети,хранене,разговори на здравословни теми.Меркурий в 8сол.дом,ще си прекалено нервна и възбудима,но бързо ще ти минава,ще си избухлива на моменти,агресивно ще мислиш,възможни главоболие,проблеми с очи,зъби,уши,нерви,възможни интервенции,секс.Нептун е в сол.7дом внимавай с кой общуваш.Слънцето е в 9сол.дом в сх.тригон към Марс и Плутон в 5ти сол,възможно е твои роднини да пътуват или/и смяна на статус,придобивки.Възможно е да срещнеш някой от миналото,стар партньор.Сол.Луна в 4дом опозиция натална,ще имаш посещения ,ще ти гостуват приятели,роднини,внимавай за течове в къщи,хладилници,климатици.Приятел/ка ще има здравословен проблем.Пази се от крадци,мушеници,джебчий,телефонни измамници.Ще харчиш пари за пътувания,телефони,учебни пособия,книги.Може да се наложи някакви документи да оправяш,шоф.книжка,лична карта......Транзитен Сатурн е в тригон към сол.Ац и нат.Юпитер,така че ще имаш подкрепа през годината от по-възрастни хора,лели/чичовци,или от деца.Ако имаш дом.любимци ,гушкай ги . :)

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2322 -: Април 23, 2018, 07:23:09 pm »
Благодаря, Акрукс! И ти бъди здрава и щастлива!
Аз работя на едно и също място от 10г. и нямам някякви амбиции в тази сфера , по-скоро в личната, но ще видим какви предизвикателства ще ме споходат.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2323 -: Април 23, 2018, 09:41:00 pm »
Сафо, благодаря ти!  :-* Страхотна си!
Изглежда ще е шарена година, но правилно си започнала с транзитния Плутон - още няма съвсем точен аспект с Dsc и обърна всичко в работен и личен план с хастара наопаки. Не ми се мисли за по-нататък  :o

Може ли само едно уточнение, моля те!
Под смяна на статуса имаш предвид за въпросните роднини или за мен? И какво означва смяна на статус - от семеен на несемеен, безработен или нещо друго?
....Слънцето е в 9сол.дом в сх.тригон към Марс и Плутон в 5ти сол,възможно е твои роднини да пътуват или/и смяна на статус,придобивки...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2324 -: Април 24, 2018, 07:57:49 am »
Сафо, благодаря ти!  :-* Страхотна си!
Изглежда ще е шарена година, но правилно си започнала с транзитния Плутон - още няма съвсем точен аспект с Dsc и обърна всичко в работен и личен план с хастара наопаки. Не ми се мисли за по-нататък  :o

Може ли само едно уточнение, моля те!
Под смяна на статуса имаш предвид за въпросните роднини или за мен? И какво означва смяна на статус - от семеен на несемеен, безработен или нещо друго?
Не зная точно какво като събитие,но мисля,че то ще касае по-скоро твои роднини,лели,чичовци,домът на първи братовчеди,партньор на твой брат/сестра,или брат/сестра на партньора ти.