Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 563189 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2325 -: Април 24, 2018, 10:09:50 am »
Благодаря за уточнението, Сафо!
Хубав и ползотворен ден!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2326 -: Април 25, 2018, 12:58:47 pm »
Алена,сол.ац. съвпад нат.иц.
на мен в предстоящия солар, от октомри тази година,  сол ДС се е заковал на МЦ, АС на ИЦ, а сол Сатурн е в сол 1д. - хеви дюти :)
Алена, дай подсказка какво се случва при това положение, че си прегледах всички солари за годините назад и нямам такова разположение, имам само един с близко такова, през 85-ма сол. ДС в 10д на 2* от МС , тогава Уран е на сол. АС , а Хирон на сол ДС- годината, в която си седнах на д-то да уча и ме приеха да следвам в столицата, за да съм при гаджето, което замина есента на 85-та и много страдах по него.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2327 -: Април 25, 2018, 04:49:31 pm »
Аз имам такъв,много тежка година,Но слънце у сол.ац в 8 дом,заточение.Виж как се съотнасят Сатурн Меркурий. Пак ще си седнеш на д..то,но ще си на трон.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2328 -: Април 25, 2018, 05:06:08 pm »
Аз имам такъв,много тежка година,Но слънце у сол.ац в 8 дом,заточение.Виж как се съотнасят Сатурн Меркурий. Пак ще си седнеш на д..то,но ще си на трон.
  сол. У1 е Юпитер, който тогава ще е в скорпион все още, а сол. Меркурий У7, съУ10 е в сол 10д. и съвпада с нат. Венера везни, Слънцето е също в сол. 10-ти и е У9, а сол. Сатурн е в тригон с Уран върху сол. К5 и опозиция на сол. Луна У8 в сол. 7-ми

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2329 -: Април 25, 2018, 05:19:47 pm »
  сол. У1 е Юпитер, който тогава ще е в скорпион все още, а сол. Меркурий У7, съУ10 е в сол 10д. и съвпада с нат. Венера везни, Слънцето е също в сол. 10-ти и е У9, а сол. Сатурн е в тригон с Уран върху сол. К5 и опозиция на сол. Луна У8 в сол. 7-ми
Акрукс,нищо не разбрах.Пусни,ако искаш само солар без натал.По-лесно е за мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2330 -: Април 25, 2018, 10:10:07 pm »
Oт отдавна спрях да се занимавам с астрологията... Не ми отдава и за това задавам такива въпроси. Благодаря ти, че отдели време, за да ми го обясниш..  :) :)
абе душа, аз отговарям на Сафо и си пускам моята карта, а ти си знаеш твоето...

по твоята карта няма как да се каже точно когха ще забременееш, защото е годишна карта- от сегашния ти рожден ден на 6-ти май до този следващата година
може да си проследяваш месечния солар- има такава тема, прави се карта за мястъото където се намираш всеки месец когато слънцето е в същия градус и минути на твоето натално
също така месечен лунар гледай

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2331 -: Април 26, 2018, 10:09:51 am »
за всички ни е по-лесно да гледаме карта, вместо да четем описание на картата  ;D
не разбрах само кое те затрудни- сол. К5 е куспида на соларен 5-ти дом с Уран на нея
Сол.оси по оста 4-10 нат.дом.насоченост към личен живот,родителски дом(свекър/свекърва),кариера,промяна в дома,някой ще създаде семейство,пътувания в чужбина,изненадващи,занимаваш се с данъци,наследства,чужди пари,разпределяне,събития при братя/сестри на мъжа ти,при съседи.У1 в скорпион почти на к12,някакъв вид интервенции,като болничен престой,венера у6 в скорпион,не добре поставена.Може би ще получиш пари от имотна сделка,опозиция Луна/Сатурн касае взаимоотнишения,като всеки взема нещо,партньора,племенници.Ще харчиш пари за себе си и за някаква покупка за дома.По оста 5/11 сол.опозиция Уран-Венера,която касае взаимоотношенията на децата ти и техните партньори.Уран на к5,ще има изненади(да не ставаш баба за втори път)и 9 сол.на нат.ац.Ще се разделиш с някой приятел/ка.Внимание за здравето,кости,счупвания,всичко по сатурн,особено когато транзитира нещо в напрегнат аспект към сол.Сатурн.Тайните на някой ще излязат на яве,ще прекратиш някакви отношения.Ще посещаваш специалисти,ще си активна в соц.мрежи.Внимавай как и какво споделяш ,Нептун транзитен е на к7 нат.Роднински отношения откъм мъжа ти са на фокус.Луната е сх.тригон с у1 сол.дом ще ти е в помощ,каквото и да се случва.Слънце/Луна точен квадрат свекър,свекърва имаш ли?Бременност при някой,може дете/или племенници.Секс,смърт,наследства,пари,страст,около теб.Уран на к5 ме озадъчава,промяна във външен вид на детето ти,пачалба от игри,тото при теб,когато нещо по транзит го аспектира от дева,козирог.И много важно 2/8 попадат по оси свързани със зачевани,раждане,любов,печалба,приятели,групи,нови цели и финанси,но и родителски 8ми домове(свекър,свекърва).
« Последна редакция: Април 26, 2018, 10:13:35 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2332 -: Април 26, 2018, 02:34:28 pm »
Уран на к5 ме озадъчава,промяна във външен вид на детето ти,пачалба от игри,тото при теб,когато нещо по транзит го аспектира от дева,козирог.И много важно 2/8 попадат по оси свързани със зачевани,раждане,любов,печалба,приятели,групи,нови цели и финанси,но и родителски 8ми домове(свекър,свекърва).
когато нещо ме озадачава, се допитвам до този сайт http://astrohit.com/lunar/solar_0.php
свекър/свекърва- не поддържам връзка с тях от 92-ра година, тогава за последно ми е стъпвал крака на тяхната улица, избягвам дори квартала им
за Уран в 5д дават изменение на отношението към интимния живот, а също така към светското общуване. Често- нова, неочаквано започване на връзка от любовен характер. Едновременно - конфликти. Връзката, като правило, не води до брак.
Силни тенденции към творчество, писане, актьорска игра. Понякога- откриване на художествен или артистичен талант. Година на признание и почитание за способностите на човека. Конфликт с децата. Стремеж към педагогически иновации. Може да е указание за разрив в отношенията с децата или тяхното отпътуване. Годината не е благоприятна за зачеване и раждане, но може да се случи неочаквана бременност, аборт или преждевременно раждане. (при мен няма как да се случи, че от 10г не снасям)  :)
Може да има печалби, подаръци, приятни изненади. - това вече ми харесва  :13:
« Последна редакция: Април 26, 2018, 02:43:25 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2333 -: Април 26, 2018, 10:59:38 pm »
Сол.оси по оста 4-10 нат.дом.насоченост към личен живот,родителски дом(свекър/свекърва),кариера,промяна в дома,някой ще създаде семейство,пътувания в чужбина,изненадващи,занимаваш се с данъци,наследства,чужди пари,разпределяне,събития при братя/сестри на мъжа ти,при съседи.У1 в скорпион почти на к12,някакъв вид интервенции,като болничен престой,венера у6 в скорпион,не добре поставена.Може би ще получиш пари от имотна сделка,опозиция Луна/Сатурн касае взаимоотнишения,като всеки взема нещо,партньора,племенници.Ще харчиш пари за себе си и за някаква покупка за дома.По оста 5/11 сол.опозиция Уран-Венера,която касае взаимоотношенията на децата ти и техните партньори.Уран на к5,ще има изненади(да не ставаш баба за втори път)и 9 сол.на нат.ац.Ще се разделиш с някой приятел/ка.Внимание за здравето,кости,счупвания,всичко по сатурн,особено когато транзитира нещо в напрегнат аспект към сол.Сатурн.Тайните на някой ще излязат на яве,ще прекратиш някакви отношения.Ще посещаваш специалисти,ще си активна в соц.мрежи.Внимавай как и какво споделяш ,Нептун транзитен е на к7 нат.Роднински отношения откъм мъжа ти са на фокус.Луната е сх.тригон с у1 сол.дом ще ти е в помощ,каквото и да се случва.Слънце/Луна точен квадрат свекър,свекърва имаш ли?Бременност при някой,може дете/или племенници.Секс,смърт,наследства,пари,страст,около теб.Уран на к5 ме озадъчава,промяна във външен вид на детето ти,пачалба от игри,тото при теб,когато нещо по транзит го аспектира от дева,козирог.И много важно 2/8 попадат по оси свързани със зачевани,раждане,любов,печалба,приятели,групи,нови цели и финанси,но и родителски 8ми домове(свекър,свекърва).

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2334 -: Април 26, 2018, 11:01:33 pm »

Твоя приятелка ще се разведе/раздели с партньор.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2335 -: Април 26, 2018, 11:37:30 pm »
Твоя приятелка ще се разведе/раздели с партньор.
това пък защо? (цитатът ти е празен)
внуците не са по 5д. , но както и да е- всичко е хипотетично,  защото не се знае къде ще ме застигне рожденият ден и къде ще пребивавам в повечето време през соларната година, за тази от 4м. само февруари бях в бг. и предстои да стягам куфара отново в скоро време, но иначе картата с бълг. координати си действа- сол. Венера у1, 2,9 съвпад сол Марс у7,8,3 върху нат. АС в сол 12д. , сол Уран У5 в 7д. в опасна близост с К8 и опозиция с Юпитер на К2- този Юпи толкова разчитах на него, а големите пари нещо се бавят  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2336 -: Април 27, 2018, 08:17:25 am »
това пък защо? (цитатът ти е празен)
внуците не са по 5д. , но както и да е- всичко е хипотетично,  защото не се знае къде ще ме застигне рожденият ден и къде ще пребивавам в повечето време през соларната година, за тази от 4м. само февруари бях в бг. и предстои да стягам куфара отново в скоро време, но иначе картата с бълг. координати си действа- сол. Венера у1, 2,9 съвпад сол Марс у7,8,3 върху нат. АС в сол 12д. , сол Уран У5 в 7д. в опасна близост с К8 и опозиция с Юпитер на К2- този Юпи толкова разчитах на него, а големите пари нещо се бавят  :012:
Цитатът ми е празен,защото се опитах да копирам определен текст безуспешно.Внуците са по 9 дом,но са задействани 5/11,а 11 е 3ти от 9ти.Ами може да огледаш соларите на дъщерите ти за следващата година,там има указания.А относно приятелката:пак по 5/11,Уран не е добре поставен в телец,нито Венера в скорпион.
П.П. обърках соларите :57:
« Последна редакция: Април 27, 2018, 08:30:12 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2337 -: Април 27, 2018, 10:51:22 am »
Цитатът ми е празен,защото се опитах да копирам определен текст безуспешно.Внуците са по 9 дом,но са задействани 5/11,а 11 е 3ти от 9ти.Ами може да огледаш соларите на дъщерите ти за следващата година,там има указания.А относно приятелката:пак по 5/11,Уран не е добре поставен в телец,нито Венера в скорпион.
П.П. обърках соларите :57:
да, Венера в скорпион е в следващия солар, който започва октомври и обсъждахме досега, а в текущия соларна Венера е в Дева, в съвпад соларен Марс върху нат. АС, където ми е Плутона  ;D
В текущия солар на голямата, който започна на 15 февр. няма индикация за бебе, обаче на малката в текущия, който е актуален до края на октомври, има показатели за зачеване и изненада- сега видях, че в солара ѝ сол. ДС е закован на МС, нещото, за което подех разговора, че нали ми предстои това разположение на осите в следващия. Между другото, МС на малката е точен съвпад с моя АС - споменавала съм го в темата, където разглеждахме съвпадения на главни оси в семействата.
« Последна редакция: Април 27, 2018, 10:59:21 am от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2338 -: Април 27, 2018, 11:03:23 am »
да, Венера в скорпион е в следващия солар, който започва октомври и обсъждахме досега, а в текущия соларна Венера е в Дева, в съвпад соларен Марс върху нат. АС, където ми е Плутона  ;D
В текущия солар на голямата, който започна на 15 февр. няма индикация за бебе, обаче на малката в текущия, който е актуален до края на октомври, има показатели за зачеване и изненада- сега видях, че в солара ѝ сол. ДС е закован на МС, нещото, за което подех разговора, че нали ми предстои това разположение на осите в следващия. Между другото, МС на малката е точен съвпад с моя АС - споменавала съм го в темата, където разглеждахме съвпадения на главни оси в семействата.
Бинго! ;)

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2339 -: Май 01, 2018, 11:10:26 pm »
Ето и моя солар. Моля за вашите мнения. Определено сол.уран върху нат.марс леко ме напряга. Вие какво ще кажете  :)