Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562149 пъти)

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2340 -: Май 05, 2018, 10:14:55 pm »
Уф, поне някой, ако има желание  да даде мнение за интерсептираните сол.2 и 8 с Луна срещу СЛВ? ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2341 -: Май 06, 2018, 09:51:17 am »
Уф, поне някой, ако има желание  да даде мнение за интерсептираните сол.2 и 8 с Луна срещу СЛВ? ???
По 2ри дом са притежанията,загубите,печалбите,всички движими имущества и средства,ценностна система и т.н.В солара обикновено се гледа Слънце,като определящо годината.Луната във втори дом,е възможност за парични и други постъпления,които ще получиш в по-късен етап на сол.ти година.У2 Сатурн е в 1 сол.дом,ще харчиш пари за себе си,за външен вид,за нещо,което си искала,ще направиш покупка и за дома .

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2342 -: Май 06, 2018, 08:37:48 pm »
Ммм доволна съм, а и сол. Слънце ми е в 5дом. Благодаря ти Сафо  :-*

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2343 -: Май 08, 2018, 03:39:33 pm »
Здравейте, от днес влиза в сила новият ми солар   :)
Качвам го, заедно с натала с молба за коментар по него - какво ще е акцент през годината, някакво важно събитие или въобще какво да очаквам..
 :58: :58:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2344 -: Май 08, 2018, 09:05:14 pm »
Здравейте, от днес влиза в сила новият ми солар   :)
Качвам го, заедно с натала с молба за коментар по него - какво ще е акцент през годината, някакво важно събитие или въобще какво да очаквам..
 :58: :58:
Здравей и Честит Рожден Ден!
Годината ще бъде насочена към партньорства и комуникации,към дом,семейство,сол.ац е в 4 нат.дом,ще си партнираш от дома с някой.Венера у1ви сол.в 9 дом,близнаци.Образование,социални мрежи,пътувания,комуникации,обучения,документи ще получиш,уреждаш,например шофьорска книжка,ще подписваш някакви договори,документи,по няколко пъти.Сол МЦ на ац.и Луна в 5 сол.водолей,неочаквана бременност и смяна на статус,да не ставаш мама.Слънце в 8 сол.дом също.Твоя приятелка ще получи повишение в работата.Партньорствата са акцентирани ,възможни са много контакти и обрати,да се разделиш с някой и нови познанства.Ще харчиш пари за дома, нещо като ремонт и някой ще се нанесе при теб.Ще ти гостуват различни хора често .Пари ще получиш от близки хора и продажба на нещо,от работа също.Оста на взаимоотношенията когато е активна ,има събития и при племенници,ако имаш.Успех. :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2345 -: Май 14, 2018, 10:09:07 am »
Сафо, благодаря за мнението! Това, което виждаш с 4 дом е, че сменям местожителство :) И сега ще почват ремонти, ползване и заем.. а за бременност- то и по други методи май има шансове, но пъл не го планирам за тази година. Документи, образование- ще взимам диплома. Другите неща ще ги кажа като озтече гпдината :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2346 -: Май 14, 2018, 06:06:22 pm »
Здравейте, от днес влиза в сила новият ми солар   :)
Качвам го, заедно с натала с молба за коментар по него - какво ще е акцент през годината
сол АС в 4-ти, сол Марс/Плутон в сол 4-ти- акцент ще са дейности, свързани с дом, населено място, промяна, активност в тази връзка...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2347 -: Май 16, 2018, 11:15:29 pm »
А има ли индикации за завършването на висше образование?
да

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2348 -: Май 17, 2018, 04:04:45 pm »
По-скоро няма да го завърша,  а ще си изтегля дипломата в другата седмица.  Ще се откажа от висшето.
Геривас, след като знаеш това,защо питаш.В Солара ☀ у4 от 9 дом, или края на висшето образование е в 9 дом, което означава край,приключване, а това какъв ще е завършекът е друг въпрос. Аз предположох, че ще приключиш с образованието,а не съм предполагала,че може да е по този начин.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2349 -: Май 17, 2018, 05:23:46 pm »
Минути преди да напиша поста, го взех това решение. А не преди това. Аз също не предполагах, че така ще завърша, защото имах малка последна надежда, че ще го завърша.
П.С. Дори и да не си изтегля, допреди малко научих,е след възстановяване на студентските права имам срок 1 г. Не взема ли изпитите, горя.  Приключва се с висшето и по двата варианта.
Съжалявам, уран у9нат.е на к9 в Солара,.почти.
« Последна редакция: Май 17, 2018, 05:25:25 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2350 -: Май 17, 2018, 05:41:31 pm »
А има ли индикации за завършването на висше образование?

Слънце У12 в 9д на солара в съвпад с Юпитер в 12д, опозиция на сол Юпитер У4 - има индикации за приключване, но все пак не бързай, няма ли начин да го завършиш, завършването е също по 12-ти дом, като края на нещата по 9-ти

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2351 -: Май 17, 2018, 05:46:51 pm »
Акрукс кога ще гръмнеш топчето  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2352 -: Май 17, 2018, 06:00:54 pm »
Акрукс кога ще гръмнеш топчето  :012:
много е гадно така, като ме знаеш/те коя съм, пък аз вас не  ::) , любознателният ми Меркурий ходи раздразнен и незадоволен хахаха

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2353 -: Май 18, 2018, 05:07:49 pm »
Най - късно ще разберем през октомври месец... Иначе си давам картата да ме разучавате, но аз съм доста скучна личност, въпреки ударите, които ми нанесе съдбата... :012:
Геривас,какво означава да си скучна личност?Ти си с ац.Близнаци,Меркурий в 12 дом,тронов.Обичаш ли да се усамотяваш с книги,тайничко да пишеш,да разговаряш с някой,сама да си говориш?Какво правиш с ръцете?Имаш ли трапчинки?Бенка на лицето?
Телефонът ли е любимият ти уред?Пътуваш ли често насам-натам?Меркурий е в тригон с к9.Религиозна ли си?Печатарство,билети,мостове,прелези,надлези,велосипеди,ксерокси,документация някаква водиш ли?Кое е любимото ти занимание?Говориш ли много?Мислиш ли,че си умна?Пишеш ли?Журналистика харесваш ли?Хубава ли си,чаровна?
« Последна редакция: Май 18, 2018, 05:21:27 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2354 -: Май 25, 2018, 10:32:23 pm »
Нещо да кажете по соларна карта на мъжът ми  :17:
Има много време до започване на солара,но затъмнението от 15.02.18г. квадратира Слънцето му.Има ли събитие при леля/чичо или брат?Утре ще разгледам по-обстойно.