Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 236266 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1290 -: Октомври 21, 2019, 02:04:03 am »
Упойката е по Нептун, с когото Луната е в сходящ хармоничен аспект, но е в сходящ квадрат с Марс У1,6 и сходяща опозиция с Плутон У1- може да не се стигне до операция, а дори да бъде направена да не оздравее.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1291 -: Октомври 22, 2019, 05:07:23 pm »
Сатин, няма порода, микс е, с големи размери, на около 15 години  :) голям дедко
Акрукс, Благодаря ти. Доста се чудих на този тригон с Нептун дали е обнадеждаващ заради другите лошо поставени планети и аспекти. Явно е точно това, което си написала - дори и с операция, да продължат проблемите. Само не знам какво тогава значи последния аспект - квадрат на Луната със Слънцето.
Не се включих веднага, защото исках да изчакам малко докато го приберем и видим как е. В крайна сметка решихме и вчера го оперираха, беше кратка манипулацията и точно заради това се съгласихме. За съжаление има и на други места по тялото заченки на злокачествени образувания, а и разсейките, които се видяха, така че няма спасение от това както се вижда и по картата. Но поне незарастващият и тормозещ го тумор го няма вече. 
:58: Благодаря Ви!


Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1292 -: Октомври 23, 2019, 07:45:15 am »
Тази карта е много показателна,ако за кучо приемем 5 дом на децата,вместо 6. Често се чудя,дали когато обичаш кучето като дете не трябва действително да ползваме 5 дом?

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1293 -: Октомври 23, 2019, 02:27:00 pm »
Flower, това заради Марс на К5 ли го казваш? Иначе си мисля, че за 6 дом си отговаря точно на ситуацията - в болнично заведение самичък, и Марс на К12 - там е заради операция. Поне така си ги нагласям нещата  :) но може и да греша.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1294 -: Октомври 23, 2019, 07:52:42 pm »
Flower, това заради Марс на К5 ли го казваш? Иначе си мисля, че за 6 дом си отговаря точно на ситуацията - в болнично заведение самичък, и Марс на К12 - там е заради операция. Поне така си ги нагласям нещата  :) но може и да греша.
да за това и заради венера в скорпион,квадрата на марс със сатурн и плутон в 8 дом,квадрата на луната с марс.Всичко сочи операция. Но ако е 6 дом Марс е негов сигнификатор и на неговия 6 дом и тълкуването не се променя особено. В сучая работят и двата дома.То би следвало да е по 6 естествено.За 5 са си мои наблюдения,не съм убедена,че е правилно. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1295 -: Октомври 25, 2019, 11:38:55 am »
Вследствие на удар, имам нараняване в ребрата, но на рентгеновата снимка не се вижда дали не е по-опасно. Изпращат ме на ядрено магнитен резонанс. Та се питам: Има ли смисъл да ходя? Имам ли някакво по-сериозно здр. нараняване?

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1296 -: Октомври 25, 2019, 11:57:04 am »
Вследствие на удар, имам нараняване в ребрата, но на рентгеновата снимка не се вижда дали не е по-опасно. Изпращат ме на ядрено магнитен резонанс. Та се питам: Има ли смисъл да ходя? Имам ли някакво по-сериозно здр. нараняване?
Аз мисля,че лошото е отминало и няма нищо сериозно,но ако е по каса ЯМ направи го-нито е вреден нито облъчва

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1297 -: Октомври 25, 2019, 03:12:45 pm »
Вследствие на удар, имам нараняване в ребрата, но на рентгеновата снимка не се вижда дали не е по-опасно. Изпращат ме на ядрено магнитен резонанс. Та се питам: Има ли смисъл да ходя?
Да, има смисъл- иди

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1298 -: Октомври 26, 2019, 07:00:10 am »
Благодаря ви Flower,Акрукс!Вероятно ще отида,защото дори вдишването ми причинява болка.Личната докторка ми даде талон за ортопед,ама като знам какво ходене по мъките е с тези направления,хич не ми се занимава.Накрая все си плащам,за да ми обърнат внимание.Новолунието сега е в 6ят ми дом ,съвпад юпитер у7,у8,у11 домове,опозиция Сатурн в 12д.и квадрат Меркурий у1,у2,у5 домове.Задейства ми тао квадрата,а и транзитен Уран е съвпад Сатурна ми.Тегава работа.... :lol_hitting:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1299 -: Януари 01, 2020, 09:32:41 pm »
Можете ли да ми помогнете с този хорар?
Въпросът е: Да сменя ли лекуващия ме лекар?
Аз задавам въпроса. Става въпрос за стоматолог и мноооого скъпи процедури, лечения и корекции. Не съм сигурна, че подхожда достатъчно отговорно.
Смених лекуващия лекар/ка. Настоящият е млад.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1300 -: Януари 05, 2020, 12:05:49 am »
Смених лекуващия лекар/ка. Настоящият е млад.
Хм, само аз съм ти отговорила, а Луната без курс ми е повлияла на отговора.
Кога си го сменила зъболекаря, понеже Марс У 1 е в сходящ квадрат с Юпитер У9, орбисът е 4*, което съответства на 4мес.
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 07:05:45 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1301 -: Януари 05, 2020, 10:40:36 am »
Това е техническа грешка, искала  е да напише "орбисата е 4*", телефоните се шегуват.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1302 -: Януари 05, 2020, 07:09:38 pm »
'...пенисът е 4*...'
Какво общо има пенисът съз зъбите?
 :17:
 :017:
 ::)
Орбисът е 4 градуса, редактирах, но се смея със сълзи  :D
Все пак размерът има значение, пиша от един стар айфон с малък и напукан екран  :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1303 -: Януари 12, 2020, 03:45:08 pm »
Здравейте!
За много години!  :)

Имам една здравна комплицирана питанка, докато събирам становища от лекари по проблемът ми:

Оперативното лечение ще реши ли проблемът ми?

https://imgur.com/a/btENa5M

!Прикачил съм снимката за хората от друг източник, понеже през форума не е възможно в момента!

Благодаря!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1304 -: Януари 12, 2020, 09:08:49 pm »
Ми то и в съобщението пише-уведомете администратора/модератор