Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 576037 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2760 -: Декември 12, 2019, 10:27:03 pm »
Само да кажа че това за Сатурн в 9ти е клише, имах хубаво много мечтано пътуване в Чужбина точно със Сатурн през 9ти. Мина Юпитер от там-ГолемИЯт среден, мина мон Ами  :D -Сатурчо и гледай ти ии  :012: Аз мисля, че ще замислиш за по-професионално занимаване с астрология с цел печелене на пари и ще започнеш да движиш в тази насока. Няма да пукнеш -не се умира толкова лесно  :012:
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 10:29:45 pm от Ребека »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2761 -: Декември 12, 2019, 10:29:03 pm »
Клише или не при баща ми даде окончателно прибиране от чужбина и ограничение да не пътува повече в близките години, покрай визов режим.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2762 -: Декември 12, 2019, 11:25:05 pm »
Кой дом му управлява на баща ти и  в кой дом е ?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2763 -: Декември 12, 2019, 11:41:28 pm »
С тр. Сатурн в 9-ти пътувах насам натам, след него се довлече Юпитер и съм като затворник, съседния квартал ми се вижда, като друга държава  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2764 -: Декември 13, 2019, 12:20:40 am »
Юпитер е холограма ,тотално измислена планетка. Май не съществува   :012: а ни го прожектират рептилите  :012: Пътят на Юпитер ли беше филма ,ама само с тоалетните чинии ,без орионската корона  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2765 -: Декември 13, 2019, 05:36:42 am »
Романтика,Ребека,Сатин,благодаря!Романтика,приятелката на сина ми е българка,православна християнка като нас,стелиум в стрелец.Ребека мила,не за моя умирачка се тревожа,к8 сол.на МЦ нат.Венера у4 сол в 10 сол дом,Луна в скорпион в 5 дом,който е 8 ми на родител.Аз съм въздушна асц,светила и като видя толкова вода съм в паника,сълзи,сополи и други течности.....Сол.асц в 3 ти рак,вероятно ще комуникирам много емоционално с роднини,ще пътувам често до родителите ми,баща ми е на легло,3 ти инсулт.Луна в скорпион-ревност,омраза,проучване,в 5 дом-драми.Луната в 150 *аспект с натална(както Ели писа по-горе)и в точна антисия с к10 натално.Кредити  нямаме,но ни предстоят сключване на сделки,нотариални и даване на пари.И друг път съм споделяла,имаме малък частен бизнес,моята работа е да записвам поръчки по телефона,контактувам с много хора,които не познавам.От известно време се държа доста грубо(поради ред причини)с клиентите,особено с тези,които фамилиарничат,направо едва ги издържам.По 9 ти дом са и некръвните роднини,сестрата на мъжа ми,и жената на брат ми.7 дом е моят племенник ,за който споделих ,че има зависимости.Пътуваме много,чакам с нетърпение неделите да хващам гората.За курсове не съм мислила,но моя 9ти е 3ти на мъжа ми.Относно астрологията ,правя разни дребни прогнози на роднини и приятели.Акрукс,много мило това със стихчетата,но не мисля,че имам заложби.Много време прекарвам в соц.мрежи(инстаграм),качвам снимки ,контактувам.В реалността почти с никой не се срещам/виждам,не говоря,не комуникирам,не каним гости както някога,не се веселя,потънали са ми гемиите.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2766 -: Декември 14, 2019, 01:38:48 am »
Здравейте,
И аз от скоро рожденичка....  :72:

Изминалата година беше тежка за семейството ми, двама души вече не са с нас. Като цяло малко нервна и сива за мен...
В личен план неизяснени отношения, които са така от 3 години.Слава Богу здрава съм,работя, но си нямам мой дом,детенце....
Какво да очаквам от новата година?
Благодаря предварително на всеки, който има желание за прочит!
 :58:
« Последна редакция: Декември 14, 2019, 02:02:39 am от Irena »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2767 -: Декември 14, 2019, 06:44:42 pm »
Ирена,сол.асц в 9 дом,овен.Ще си дейна по темите на дома,преквалификации,сделки,договори,някакви изследвания са вероятни.Забелязала съм,че Уран в 1ви сол.дом предполага рентгенови снимки(например на зъб),видеозон,ехографи-изследвания,които предполагат използване на по-специфични машини.Луна/Нептун в 12 сол.-сънища,поетичност,романтичност,болници(вероятно жена),може би леля.5 сол. на асц,Слънце у5сол.в 8 дом-вероятност за зачеване,бременност.Марс,у1ви сол.в скорпион,в 7 дом-насоченост към партньорства,специалисти (доктори).Марс е на трон-силна година за теб и е в секстил с натални Марс/Юпитер.Сол.МЦ/ИЦ са на к6/к12 нат.подчертани са тези домове.ИЦ в рак,Луната в 12 дом риби съвпад Нептун-това е много силен аспект и предполага много неща по дома и сигнификацията на планетите.И като производни домове,например:приятел може да спечели,да придобие нещо.Родител е възможно да посещава болници,санаториуми,водни процедури,море,чужбина.Луна /Нептун е странен аспект ,зависи от натала разбира се,музика ,но и кома .Събитие при леля.Имаш силен 10 дом тази година,ще си видима по някакъв начин в обществото,възможно е да се издигнеш професионално,на по-висока позиция.По дирекции мисля Луната е на асц нат.Взаимоотношенията ще претърпят развитие.Дирекция на асц -баба/дядо ако си загубила.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2768 -: Декември 14, 2019, 07:05:54 pm »
Сафо, много благодаря!
Да,дядо си отиде съвсем скоро. Дай Боже да се сбъдне развитието на взаимотношенията и да ме дари Господ с детенце! 🙏 При мен забременяването докторите казват едва ли ще е естествено, може би това излиза....ако изобщо стигна до такъв момент...
Изчаквам и затъмненията,защото се надявам на развитие, а стандартно по пълнолуние сега не съм много в кондиция.
Още веднъж благодаря много за отделеното време.
 :58: :58: :58:

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2769 -: Декември 17, 2019, 09:50:51 pm »
Мили хора, много тежка година, още не е приключила, но му се вижда краят. Това е причината да качвам нов солар. Много моля някой да каже нещичко :)
Здравей vivi, разгледах солара ти и на прима виста мога да кажа следното:
Соларният асцендент попада в 4 натален дом в знака Овен на критичен градус, упр.Марс е в 7 дом съвпад с нат,Меркурий - динамична година, бързи решения, прибързани действия, възможни са конфликти, напрежение свързани с партньор или открити врагове или въобще другите.Позицията на наталното Слънце в 7 соларен дом потвърждава концентрацията на енегията . Възможно е също прекратяване на връзка или започване на нова.
Медиум цели е в съвпад с уран, който участва в стелиум с нептун и сатурн и активира областите,който управляват участващите планети.Намесени са собствени ресурси и ценности, братя и сестри,роднини и корени недвижимо имущество.Ще продавате ли нещо или някой роднина има апетит към нещо ваше /не знам къде ми е въпросителната).
Съвпадът на Нептун с ИЦ говори за промени в дома, недвижимото имущество и родител< предполагам бащата<
Позицията на соларната луна повтаря наталната и активира натално заложената квадратура Слънце -Луна по натал , само че сега соларните домове са 5 и 7 - любовна връзка и натални 8-11 дом -бременност.
Имало ли е събитие по Уран 2 седмици след рождения ден

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2770 -: Декември 18, 2019, 12:52:30 am »
Ели, благодаря. Да, имат едни хора желание да ни вземат имот от дядо ми. Връзка нямам, та се надявам да започна нова. Напрегната съм и то доста. Баща ми известно време работи, но миналата седмица напусна. Надявам се да няма нещо друго. Още веднъж благодаря!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2771 -: Декември 24, 2019, 06:59:29 pm »
Днес съм рожденничка,ама не ми е много до празнуване! Здравето е малко разклатено,бях в болница ,направих ЯМР и се оказа ,че имам притиснати дискове на кръста.Всичкото това ми го донесе Юпитер-големия благодетел,голямото щастие...за някои ,но не и за мен.Откакто влезе в моя знак,се изпокарах със всички роднини,а го чаках с голямата кошница и аз като някои,и ето ...подаръци!Ако на някой му се занимава  да погледне солара,,,може пък и нещо хубаво да излезе тази година...по прогресии и дирекции има аспекти за промяна,но към какво ще избие незнам....искам само да съм здрава!Благодаря предварително!!!
Весело посрещане на  празниците на всички от този форум!И не забравяйте да сте активни,чета ви с интерес!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2772 -: Декември 27, 2019, 06:53:03 pm »
Днес съм рожденничка,ама не ми е много до празнуване! Здравето е малко разклатено,бях в болница ,направих ЯМР и се оказа ,че имам притиснати дискове на кръста.Всичкото това ми го донесе Юпитер-големия благодетел,голямото щастие...за някои ,но не и за мен.Откакто влезе в моя знак,се изпокарах със всички роднини,а го чаках с голямата кошница и аз като някои,и ето ...подаръци!Ако на някой му се занимава  да погледне солара,,,може пък и нещо хубаво да излезе тази година...по прогресии и дирекции има аспекти за промяна,но към какво ще избие незнам....искам само да съм здрава!Благодаря предварително!!!
Весело посрещане на  празниците на всички от този форум!И не забравяйте да сте активни,чета ви с интерес!
Ванеса,честит рожден ден!Дано тази ти сол.година да е по-успешна и добра от предишната.Сол.асц в рак 9 нат.дом-пътувания до роднини,комуникации през интернет /телефон с роднини в чужбина,обучения,договори,изследвания.Луната в 5 лун дом,в нат.също е в 5ти съвпад транзитен Нептун и сол.МЦ-много подчертана....да не ставаш баба,или бременност.Майката,психиката,общуване с жени предимно.Ходиш ли на народни танци.Тарапии с вода,може минерални водни процедури да ти назначат.Ще посещаваш храмове,църкви.Санаториуми.Слънцето у3 сол ,ще пътуваш с дете,ще общуваш на теми свързани с деца/любов.Слънцето е в 6 сол съвпад Юпитер у6,у10 сол домове.Работа,ежедневие,свързано по някакъв начин с по-тесни специалисти,чужденци,пътувания,събития при брат/сестра-може да сменят жилище.Акцент върху 6 дом като промяна в работата,вероятно положителна.Лели/чичовци,домашни любимци,събитие при приятел/ка-интервнция някаква.Юпитер при теб е силен по знак и добре аспектиран,но Сатурн е бил на ИЦ натално,Уран квадрат Венера ,управител на 1ят ти дом.Плутон и Сатурн в 7 ми сол,ще продължаваш да посещаваш лекари (по Сатурн-кости,зъби,сухожилия,).

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2773 -: Декември 28, 2019, 12:49:49 pm »
Благодаря ти Сафо!
Такава ми очертава и годината...пътувания,чужденци,договори,комуникация,а най-вълнуващото ми е,че мога да стана и баба... :57:Казват ,че внуците се обичали повече от собствените ти деца!!! Така,че ди края на годината непременно ще дам ОВ.За стоматолози ,санаториуми и пътувания вече са насрочени дати...Само танци няма.Посещавам клуб по йога...
Благодаря ти още веднъж!!! :58:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2774 -: Януари 14, 2020, 10:15:41 pm »
Здравейте,
Утре мъжът ми има рожден ден и ще Ви бъда благодарна ако ме насочите какво ще го очаква през годината.
Чудя се в работата му какво ще стане, дали ще го повишат, защото нещата стават доста сериозни.
Септември ще ходят работно пак на изложение във Франкфурт в неговата област - авточасти.
Ще се радвам и да коментирате какво ще се случва около семейството също, както и здравето.

Благодаря.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.