Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735302 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4680 -: Декември 16, 2019, 08:31:12 pm »
Как мислите дали ще се видим скоро.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #4681 -: Декември 16, 2019, 09:10:32 pm »
Аделина, бих се пробвала с този хорар, но нещо не ми изглежда нормален.. Сатурн не е в Телец в момента...  ???


Моят въпрос е дали Х се отдалечава от мен? Един вид ще се разделяме ли, ще ме разкара ли...
От вчера усещам една студенина, може би му прекипя вече от мен, не знам. Минахме през много неща, част от които си бяха типично мои водни драми, които за много хора биха били прекалени и от една страна го разбирам, и се обвинявам, а от друга страна, си мисля, че ако беше точния за мен, щяхме да оцелеем и през това. Странно е. Сатурн+Плутон и без друго сега ще разтърсват 7мия ми дом по натал, така че раздяла не е изключена. Страхувам се хем от нея, хем е очаквано, хем мисля, че ще е за добро, но ще ми е и много тъжно, та попитах все пак.

Ще направя опит да си разтълкувам хорара.
Нощна карта. Ден на Луната, управител на часа: Сатурн .

Аз - 1-ви дом - асц. Лъв, той - 7ми, десц. Водолей.

Като У1 нямам кой знае какви достойнства, т.като слънце в Стрелец не е кой знае колко силно, а в момента диспозиторът Юпи е в падение, в Козирог. Намирам се в в мой 5-ти дом, в негов 11-ти. Явно, че много ме вълнува темата точно сега.
Отговорът на въпросът, Луната в Лъв, в 1-ви дом, важен ми е въпросът, но пак .. слаб диспозитор :/

Той е представен от Сатурн в Козирог, което е силна позиция, скоро ще има съвпад с Плутон. Чудя се дали той не преживява, или не предстои, някаква трансформация у него, да си преосмисля нещо приоритетите в живота, и аз да не попадам в тия планове вече :D Или пък да се кани да изневери. Пада ми се в 6-ти дом, "болна" тема ми е.

За съжаление "не се виждаме" . Слънце в Стрелец не вижда Сатурн в Козирог, въпреки че в някакъв момент ще сменя знака и може пак да имаме по-добър период... Но като цяло хорарът не ми говори за добри неща.
Вътрешно си знам някак, но пуста надежда, да питаме, че да питаме.

I deserve the best.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4682 -: Декември 16, 2019, 09:38:01 pm »
Аделина, бих се пробвала с този хорар, но нещо не ми изглежда нормален.. Сатурн не е в Телец в момента...  ???


Моят въпрос е дали Х се отдалечава от мен? Един вид ще се разделяме ли, ще ме разкара ли...
От вчера усещам една студенина, може би му прекипя вече от мен, не знам. Минахме през много неща, част от които си бяха типично мои водни драми, които за много хора биха били прекалени и от една страна го разбирам, и се обвинявам, а от друга страна, си мисля, че ако беше точния за мен, щяхме да оцелеем и през това. Странно е. Сатурн+Плутон и без друго сега ще разтърсват 7мия ми дом по натал, така че раздяла не е изключена. Страхувам се хем от нея, хем е очаквано, хем мисля, че ще е за добро, но ще ми е и много тъжно, та попитах все пак.

Ще направя опит да си разтълкувам хорара.
Нощна карта. Ден на Луната, управител на часа: Сатурн .

Аз - 1-ви дом - асц. Лъв, той - 7ми, десц. Водолей.

Като У1 нямам кой знае какви достойнства, т.като слънце в Стрелец не е кой знае колко силно, а в момента диспозиторът Юпи е в падение, в Козирог. Намирам се в в мой 5-ти дом, в негов 11-ти. Явно, че много ме вълнува темата точно сега.
Отговорът на въпросът, Луната в Лъв, в 1-ви дом, важен ми е въпросът, но пак .. слаб диспозитор :/

Той е представен от Сатурн в Козирог, което е силна позиция, скоро ще има съвпад с Плутон. Чудя се дали той не преживява, или не предстои, някаква трансформация у него, да си преосмисля нещо приоритетите в живота, и аз да не попадам в тия планове вече :D Или пък да се кани да изневери. Пада ми се в 6-ти дом, "болна" тема ми е.

За съжаление "не се виждаме" . Слънце в Стрелец не вижда Сатурн в Козирог, въпреки че в някакъв момент ще сменя знака и може пак да имаме по-добър период... Но като цяло хорарът не ми говори за добри неща.
Вътрешно си знам някак, но пуста надежда, да питаме, че да питаме.
   Да объркана е картата ето я истинската карта.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4683 -: Декември 17, 2019, 08:33:10 am »
И другото ,което ми е интересно ,дали в картата се вижда ,вероятността мнението на други хора да е оказало влиание върху неговото решение за раздяла.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Любовни хорари
« Отговор #4684 -: Януари 05, 2020, 09:47:13 pm »
Здравейте, от доста време ви следя и ми е много интересно. Изчела съм всичко , но все не се решавах да се включа, изглеждате ми толкова наясно с астрологията. Чисто потребителски се заинтересувах от астрология, но много ме увлече. Хорарите ги открих наскоро, както обикновено става търсех отговори. Изобщо не се справях с малки изключения, но пък си ги тълкувах постфактум. Умишлено си поставях по-малки хоризонти и наистина имаше впечатляващи съвпадения. Имам много неясни неща много е трудно човек да е безпристрастен, когато става въпрос за лични неща, та за сега с това не се справям добре, ама на принципа проба грешка се получава понякога. Другото изкушение е постоянно да питаш за едно и също нещо, очаквайки резултата, който търсиш. Виждам как дружно се дразните на такива, които постоянно търсят готови отговори и с право, та с риск да изглеждам и аз така , искам да попитам и аз нещо. Въпроса е “ Очертава ли се скоро пълноценна във всяко отношение любовна връзка”. Опитах сама да си отговоря, но ако трябва да гледам Марс за 5 дом е по скоро “не”, от друга страна, Луната прави много сходящи аспекти и то от 6 дом, работата, странно ми се вижда и този ретро Уран. Та заради тези хармонични аспекти на Луната може ли да е “да”. Нещо се обърках . Благодаря на всеки, който се включи
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 09:48:54 pm от Kleo »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #4685 -: Януари 09, 2020, 01:46:20 pm »
Здравейте, опитвам се да си разтълкувам хорара - "Иска ли Х да се видим". Като гледам ни предстои съвпад на управителите, което е добре, но моята луна У1 е в немилост в Козирог, дали това не означава, че отсрещната страна е загубила желание?
Мисля, че може да се видите, ако вече не сте.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4686 -: Февруари 01, 2020, 11:35:01 am »
Здравейте,
Нещо хубаво ми се случи и питам ще бъдем ли отново заедно?
Моля за тълкувание, който има желание.
Прекрасен ден,
Рене   :-*
« Последна редакция: Февруари 01, 2020, 01:27:18 pm от Irena »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4687 -: Февруари 01, 2020, 12:04:43 pm »
Рене,какъв е този Марс в овен?Картата е от 2019г.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4688 -: Февруари 01, 2020, 12:24:11 pm »
Рене,какъв е този Марс в овен?Картата е от 2019г.


О Боже! Хаха,май съм влюбена,ей сега ще я оправя!
Благодаря Сафо!

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4689 -: Февруари 01, 2020, 12:28:26 pm »
Прилагам с коректна година!  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4690 -: Февруари 01, 2020, 01:15:10 pm »
Здравейте,
Нещо хубаво ми се случи и питам ще бъдем ли отново заедно?
Моля за тълкувание, който има желание.
Здрасти! Може да смениш картата в този коментар, че след време като дадеш ов да си е заедно с въпроса.
Това, което се е случило е било неочаквано, докоснало ти е душата- Луната е извършила съвпад с Уран, който е ретрограден, което означава, че ще има връщане към преживяното. Венера У1 е в сходящ хармоничен аспект с Плутон у7, тъй че може да установите някакъв вид партньорсво, ще ти помогне този човек  израстването

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4691 -: Февруари 01, 2020, 07:37:37 pm »
Здравейте,
Нещо хубаво ми се случи и питам ще бъдем ли отново заедно?
Моля за тълкувание, който има желание.
Здрасти! Може да смениш картата в този коментар, че след време като дадеш ов да си е заедно с въпроса.
Това, което се е случило е било неочаквано, докоснало ти е душата- Луната е извършила съвпад с Уран, който е ретрограден, което означава, че ще има връщане към преживяното. Венера У1 е в сходящ хармоничен аспект с Плутон у7, тъй че може да установите някакъв вид партньорсво, ще ти помогне този човек  израстването

Акрукс,благодаря!
Смених картата и нямам търпение да дам ОВ 🥰
Наистина беше неочаквано и се питам дали не е нещо,което е било просто така,а аз бих искала да се случи отново 😝 Чудех се той как приема случилото се между нас.Дано има завръщане,дано
« Последна редакция: Февруари 01, 2020, 11:12:33 pm от Irena »

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #4692 -: Февруари 02, 2020, 10:39:24 pm »
Здравейте,наскоро се запознах с едни човек,но се виждаме изцяло служебно (смисъл ползвам вид услуги предоставени от него)Но много ми хареса и затова си направих един хорар,дали ще имаме някакви отношения от по романтичен тип.Виждам че Марс който е мой е сигнификатор е в неговия седми дом,но пък е в лош аспект с неговия Венера.Но пък косигнификатора ми Плутон отива към секстил с неговия.Така че съм малко объркана,дали има някаква надежда за някакви отношения.Моля за помощ(винаги когато съм пускал хорар тук съм получавала много верни разчитания☺️☺️

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4693 -: Февруари 03, 2020, 01:51:31 pm »
Здравейте,наскоро се запознах с едни човек,но се виждаме изцяло служебно (смисъл ползвам вид услуги предоставени от него)Но много ми хареса и затова си направих един хорар,дали ще имаме някакви отношения от по романтичен тип.
Марс и Венера са У5 за двамата, с разходящ квадрат, Луната с последен аспект- квадрат, тъй че няма да имате романтични отношения, както и общуване извън службебно. Плутон за него е у6, Венера за теб също, хармоничният аспект между тях показва служебна връзка, общуване по работа, евентуално- тайна връзка от неромантично естество ;)

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #4694 -: Февруари 03, 2020, 03:06:31 pm »
Благодаря  ;) ;) ;)