Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96178 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #330 -: Август 02, 2016, 06:22:28 pm »
Значи недоволство от нестабилно финансово състояние.
Може и разочарование от нещо, в което си се вкопчила, а то не се реализира. Рицаря казва, че ще става бавно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #331 -: Август 02, 2016, 06:46:59 pm »
Благодаря ,Скорпионче, за тълкуването. Проблема е , че всичко около мен е в застой, в нищо не съм се вкопчала, а чакам с надежда нещо в обстоятелствата около мен да се промени, за да имам възможността да действам . Чувствам се безсилна, над обстоятелства, хора , ситуации и възможността да променя нещо.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #332 -: Август 02, 2016, 07:11:36 pm »
Благодаря ,Скорпионче, за тълкуването. Проблема е , че всичко около мен е в застой, в нищо не съм се вкопчала, а чакам с надежда нещо в обстоятелствата около мен да се промени, за да имам възможността да действам . Чувствам се безсилна, над обстоятелства, хора , ситуации и възможността да променя нещо.

Eто я 4ч - недоволството ти. Бавно ще има напредък, бъди търпелива.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #333 -: Август 02, 2016, 10:58:30 pm »
Дано  :08:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #334 -: Август 06, 2016, 06:33:11 pm »
На мен ми е скучно и ще ви тегля карти за септември.  :19:  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #335 -: Август 06, 2016, 07:07:36 pm »
За мен може ли и за август?

За юли месец обратна връзка - бях малко в безтегловност. На вътрешно ниво се проявяваше колесницата.

Забравила съм за Айра.

Глупакът       Крал жезли           Императрицата




Айра, нещо ново ли искаш да направиш? Може да имаш нови идеи за партньорствата, да си малко свободолюбива. Да искаш да тръгнеш по нов път. Но да не си предвидила възможните препятствия. Ще си пълна с ентусиазъм, без да чуваш предупрежденията от околните.
Да няма около теб мъж с огнен темперамент, креативен, деен? Или ти самата ще си поставиш цели, които да следваш. Да се впускаш в начинания с плам. В край на месеца ще имаш нужда от отмора сред природата, да се радваш на щастие, хармония. Ще си настроена повече към компромиси.

Айра, имаш ли връзка, някакво важно партньорство? Струва ли ти се, че гледате в различни посоки в момента?

Последната карта е Четворка жезли. Явно нещо в дома ще е активно. Или някакво забавление ще те вълнува.
 

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #336 -: Август 06, 2016, 07:49:34 pm »
За мен може ли и за август?

За юли месец обратна връзка - бях малко в безтегловност. На вътрешно ниво се проявяваше колесницата.

Забравила съм за Айра.

Глупакът       Крал жезли           Императрицата




Айра, нещо ново ли искаш да направиш? Може да имаш нови идеи за партньорствата, да си малко свободолюбива. Да искаш да тръгнеш по нов път. Но да не си предвидила възможните препятствия. Ще си пълна с ентусиазъм, без да чуваш предупрежденията от околните.
Да няма около теб мъж с огнен темперамент, креативен, деен? Или ти самата ще си поставиш цели, които да следваш. Да се впускаш в начинания с плам. В край на месеца ще имаш нужда от отмора сред природата, да се радваш на щастие, хармония. Ще си настроена повече към компромиси.

Айра, имаш ли връзка, някакво важно партньорство? Струва ли ти се, че гледате в различни посоки в момента?

Последната карта е Четворка жезли. Явно нещо в дома ще е активно. Или някакво забавление ще те вълнува.
Благодаря Емма за картите
За юли дадох ОВ малко по  рано защото нещата се случиха .По повод партньорството то от много г. е в различни посоки. ПО Глупака, да може и някоя щуротия да измисля ,но станах по дейна да ходя по доктори и да настоявам някой да ми обърне внимание.По императрицата и 4 жезли това си е индикацията за сем.ми положение. ПО повод Краля жезли може и да описва и мен аз съм си огнена зодия ,но си мисля ,че тук наскоро се завъртя един симпатяга точно такъв какъвто го описа ,човек който не се отказва лесно от целта си.
Благодаря ти .към края на периода ще си дам ОВ :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #337 -: Август 07, 2016, 09:13:24 am »
Август за Емма: горе жрицата/ кч - пп - маг

Август месец ще премине някак лежерно и отнесено. Сякаш си в очакване на действия от страна на някого или просто ще имаш много контакти  и от събраната информация ще зависят бъдещите ти действия. пп+маг да не обмисляш да запишеш някой курс, Eмма? Няма да липсват  и покани за срещи, та в този ред на мисли, може и някой ухажор(романтик) да се появи.

Септември за Емма: горе жрицата/ 8м - дп - 3ж

Вътрешни задръжки, бариери, които сама си ще поставяш. Ще постъпваш земно и практично, но това ще те отдалечава от целите ти. Обаче е възможно 3ж да се прояви по друг начин - дали пък този ти подход, няма да ти "отвори очите" за нещо? Да видим!
Провал на делови срещи.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #338 -: Август 07, 2016, 09:17:57 am »
Септември за Тренди: горе жрицата/ дч - 10ж - 6п

Свръхемоционалност, вътрешно напрежение, породено от някаква липса или заради поставянето в ситуация, в която ще си в неравностойно положение; ще си поставена пред свършен факт. Месец, в който ще се чувстваш неоценена и афектирана.
Тренди, картите са кофти, но каквото и да ти е на сърце, пусни го да излезе - не задържай нищо в себе си.
В службата ще те товарят, повече от обикновено.(може някоя задача, която да изпълняваш съвместно с някого, да те натовари психически - ти ще свършиш голяма част от работата, а овациите ще обере другият)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #339 -: Август 07, 2016, 09:21:53 am »
Септември за Хепи: горе жрицата/ 9м - император - асо меч


Хепито ще има някакви напразни притеснения с мъж или с работното място. (императорът обикновено е голямо или държавно предприятие) Да не трябва да провеждаш важен разговор с шефа и това да те тормози? Всичко ще се изясни и разреши.
+осъществяване на планове
В общуването ще проявяваш качествата на императора(взискателност, строгост и на моменти диктаторски наклонности) и после съвестта ще те измъчва.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #340 -: Август 07, 2016, 09:26:00 am »
Септември за Клер: горе пп/ асо чаши - дм - сс

Преход в поведението и овладяване на емоциите. Среща с някого от миналото, но с някой, към който изпитваш чувства и не ти е безразличен. При всички случай септември ще разрешиш важни за теб дилеми.
дм+сс ми прилича на раздяла?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Месечни карти таро
« Отговор #341 -: Август 07, 2016, 08:48:19 pm »
Скорпионче, ще се радвам ако изтеглиш и за мен карти ;)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #342 -: Август 07, 2016, 09:37:13 pm »
Септември за Клер: горе пп/ асо чаши - дм - сс

Преход в поведението и овладяване на емоциите. Среща с някого от миналото, но с някой, към който изпитваш чувства и не ти е безразличен. При всички случай септември ще разрешиш важни за теб дилеми.
дм+сс ми прилича на раздяла?

благодаря. детето ще тръгва на училище, с това ги свързвам. пп описва него сигурно

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #343 -: Август 08, 2016, 12:46:06 pm »
Здравей Ема,
от повече от месец контактувам с един мъж, нов в живота ми, но  нищо не се случва..... Бих искала да попитам ще имат ли тези отношения развитие през месец август?
Благодаря
Рене

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #344 -: Август 08, 2016, 06:28:32 pm »
Скорпионче, ще се радвам ако изтеглиш и за мен карти ;)

Добре, но ще е уикенда.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."