Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 56665 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Елекции - практикум
« Отговор #285 -: Септември 13, 2019, 04:34:15 pm »
Тъй като от няколко места ми отказаха даже и срещу заплащане някой би ли искал да ми помогне?

Искам да направя ел. карта за мой роднина, който иска да се пробва на изборите като независим кандидат. За тази цел трябва да подаде заявление за участие. Срокът е кратък - утре, неделя и понеделник, и като време 9.00-17.00ч.


PS. Знам, че е много отговорно, но ще съм благодарна, ако някой ми помогне.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Елекции - практикум
« Отговор #286 -: Септември 13, 2019, 08:16:01 pm »
Тъй като от няколко места ми отказаха даже и срещу заплащане някой би ли искал да ми помогне?

Искам да направя ел. карта за мой роднина, който иска да се пробва на изборите като независим кандидат. За тази цел трябва да подаде заявление за участие. Срокът е кратък - утре, неделя и понеделник, и като време 9.00-17.00ч.


PS. Знам, че е много отговорно, но ще съм благодарна, ако някой ми помогне.
Романтика,в понеделник,16.09,когато Луната е в 16 *овен тригон Юпитер,квадрата със Сатурн е разходящ.Вярно,че е намаляваща,обаче утре и в неделя е още по-кофти.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Елекции - практикум
« Отговор #287 -: Септември 13, 2019, 08:24:21 pm »
Да и аз това гледах. И нумерологично пасва, и лунния ден е ок. Обаче тогава Луната е в овен и му прави опозиция на стелиума във Везни... :(

Час на Юпитер ли да избера, според теб?

Пускам карта, транзитите са за днес.

« Последна редакция: Септември 14, 2019, 01:29:24 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Елекции - практикум
« Отговор #288 -: Септември 13, 2019, 08:45:54 pm »
Утре има цикъл красив ум върху Марса му -Венера/ Меркурий. Аз бих избрала утре- нарастваща Луна секстил към натална в някакъв широк съвпад с тр Нептун -да омагьосва масите, да ги лъже "достоверно" демек  :012: В критични ситуации Марс-ът му ще действа методично по Дева ,енергизиран и интелектуализиран от красивият ум на Мерк /Венера. На Меркурий ще му цъфнат налъмите в обятията на Венера, на копието му на марса  :012: Утре е чудесен ден соред мен .Слънцето му е в градуса на екзалтация на Сатурн -дъртия го обича не би му навредил квадрат на Сатурн със каквото и да е Квадратите са градивни -тухли Юпитер у-л на фортуната му транзитира в 1ви и прави секстил към нат Меркурий в 10 натален -блясъка на славата го зове какво ще чака овнешка Луна като може да се скрие под хлъзгавата Рибя луна -нали ще лъже и ще маже  ;D иначе нямаше да става политик а филосоп гуру трофилантроп  :012:Утре -ден на Сатурн и час на Юпитер защото той е подуправител на Слънцето му във Везни и на
нат фортуна 
« Последна редакция: Септември 13, 2019, 09:00:16 pm от Ребека »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Елекции - практикум
« Отговор #289 -: Септември 13, 2019, 09:10:42 pm »
Да бе утре, на Луна без курс  ::)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Елекции - практикум
« Отговор #290 -: Септември 13, 2019, 09:38:37 pm »
Голяма работа, ще кажеш пък ,че има голям избор от 3 дни.. Понякога, човек загледан в малкия детайл, не забелязва цялата картина. Да -аз не съм експерт, набухан с клишета в твоите очи, но пък не страдам от предразсъдъци. Успех .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Елекции - практикум
« Отговор #291 -: Септември 13, 2019, 10:18:53 pm »
Бекси, а какво мислиш за понеделник?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Елекции - практикум
« Отговор #292 -: Септември 13, 2019, 10:42:49 pm »
Меркурий и Венера вече са във Везни ,тя му става диспозитор-съвсем красив ум  :012: нали политик ще става -не манекен.. мисля , че е добре Меркурий да е водещ в тандема красив ум, все пак Меркурий е сигнификатор на измамниците ,а политиците са производни на измамници  :017: Понеделник е ден на Луната, ако ще се кандидатира от женската партия на доячките кърмачки-добре, но ако се стреми към реална власт, градивна позиция и ще защитава по-национални, консервативни каузи- да търси Сатурн. Сега да водя от сто кладенеца боза -не обичам, но аз видя ли, че понякакъв начин ми е аспектиран Марса- винаги смятам, че е момент да действам и друго не ме интересува .Демек-субективна съм  :012: не обичам да отлагам, защото отлагайки, често човек се отказва .

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Елекции - практикум
« Отговор #293 -: Септември 15, 2019, 10:08:52 am »
в понеделник до 11,30,след това е без курс
луната -народа

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #294 -: Септември 15, 2019, 02:17:42 pm »
Романтика, две планети имат сила в периода- Венера и Юпитер, като първата с условие, че още е невидима. В понеделник до 09:53 ч АСЦ е Везни,час на Юпитер,  Венера в 11 -ти дом, на трон, Слънце у10 и то в 11 -ти дом, няма да е много независим. Лунате все още има курс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Елекции - практикум
« Отговор #295 -: Септември 16, 2019, 03:18:20 am »
Сафо, Беки, Стреличка, Рени, благодаря ви много  :-* :58:

От предстоящата нова седмица кой ден ви се струва най-хармоничен и успешен за активност, и начинания?

Да се изчака ли тръгването на тр. Сатурн директно, т.е. след 18.09?
« Последна редакция: Септември 16, 2019, 04:13:35 am от romantica »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #296 -: Ноември 01, 2019, 04:38:29 pm »
Трябва да ми вадят мъдрец оперативно, имам час за понеделник, но ме притесняват квадратите (на Луната и на Марс с Плутон/Сатурн), а и асц близо до козирог, и се чудя дали да го отменя/отложа. Има ли нужда да се притеснявам според вас и намирането на идеален момент не е ли невъзможно?

edit: качвам и натал
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 04:40:48 pm от art7ess »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Елекции - практикум
« Отговор #297 -: Ноември 01, 2019, 06:38:56 pm »
Не се оперира онази част от тялото,управлявана от знака ,през който транзитира Луната.Знак Водолей не управлява зъбите.
Луната не трябва да е в овен(горна челюст),телец(долна челюст).Понеже светилата са ти в земни знаци,моят съвет щеше да е да избереш транзитна Луна в дева.
Квадратите на марс не са притеснителни,нали е оперативно.Луната е в хармония с Марс.
Транзитен Меркурий е ретрограден,управлява асц.Това е по-притеснително според мен.В смисъл -Ще се наложи преправяне,ще има втори опит,нещо няма да е наред,ще има още една интервенция..........

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #298 -: Ноември 02, 2019, 01:00:48 pm »
Мерси, Сафо!))
//Четох предварително по темата и подбрах няколко дати по едни безкрайни списъци с какво не трябва да е настоящо като транзит, но не можех да избирам час, а и все някога трябва да го направя, та може и да е сега. ще видим к'во ще стане.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #299 -: Ноември 03, 2019, 07:43:51 pm »
Трябва да ми вадят мъдрец оперативно, имам час за понеделник, но ме притесняват квадратите (на Луната и на Марс с Плутон/Сатурн), а и асц близо до козирог, и се чудя дали да го отменя/отложа. Има ли нужда да се притеснявам според вас и намирането на идеален момент не е ли невъзможно?

edit: качвам и натал
Луната е сходящ хармоничен аспект с У1 в събитийната карта, не виждам повод за притеснение.
Вадила съм зъби и на Луна в Козирог, и във Водолей, сред тях мост и мъдреци, всичко премина нормално, въпреки опасенията ми, а и нямах възможност да избирам дните и часовете.