Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 301942 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #495 -: Ноември 17, 2014, 08:56:01 pm »
Какво ти аспектира Марс? По прогресии нещо или..? Любопитно ми е   :58:

Прогресивният Марс е в апликиращ секстил с наталното Слънце- У1.
Транзитният- в секстил с натален  Марс и куинконс натална Луна, която е в първи дом.
Друго не забелязвам на пръв поглед.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #496 -: Ноември 17, 2014, 09:21:44 pm »
Нападната е венерата ти, дали чрез нея не е спасението

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #497 -: Ноември 17, 2014, 10:09:21 pm »
Овен/ Марс/1-ви дом, АСЦ -винаги имат отношение към тялото ни.

Нека онези от вас тук , които са запознати да споделят какво от природата/ принципа на Марс са свързани пряко с храненето, метаболизма и силуета ни.Благодаря.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #498 -: Ноември 17, 2014, 10:14:29 pm »
не в темата за юпитер ако може

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #499 -: Ноември 17, 2014, 10:24:10 pm »
Да, моя грешка, моля да бъда извинена -по инерция. :)
« Последна редакция: Ноември 17, 2014, 10:35:09 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #500 -: Ноември 17, 2014, 10:32:55 pm »
Да, моя грешка, мола да бъда извинена -по инерция. :)

няма проблем, ако са глупости е лесно да се трият, но ако не са, трябва да сглобявам темите пост по пост, досадно е

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #501 -: Ноември 17, 2014, 11:17:58 pm »
Транзитен Юпитер върху натални Слънце/ Юпитер в Лъв, току-що донесе награда, още преди 1 седмица. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #502 -: Ноември 18, 2014, 11:59:10 am »
Какво ще кажете за тр. Юпитер в 12-ти дом? Чела съм, че там действа като ангел хранител... Юпитер ми е У4, ситуиран в 6-ти дом...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #503 -: Ноември 18, 2014, 02:53:40 pm »
Какво ще кажете за тр. Юпитер в 12-ти дом? Чела съм, че там действа като ангел хранител... Юпитер ми е У4, ситуиран в 6-ти дом...

А ти какво ще кажеш за Юпитер поставен в 6-ти дом ,в твоята карта ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #504 -: Ноември 18, 2014, 04:15:43 pm »
Какво да ти кажа, Рени... Пълна трагедия е този мой Юпитер-в падащ дом и без никакви достойнства. Не оказва никакво или почти никакво влияние върху домовете през които транзитира. Иначе като проявление върху самия дом, в който е разположен бих казала, че ми е донесъл не голяма, а огромна любов към животните. Колко животни съм спасила и нахранила само аз си знам. Цялата ми милост и състрадание е насочено към тях-към хората съм безпощадна. Чувствам се длъжна да помагам на животните и ако по някаква причина не мога да го сторя изпитвам вина. Дълбоко ненавиждам хората, които тормозят и бият животните. Сърцето ми се къса от мъка като чуя, че някое животинче е пострадало...
« Последна редакция: Ноември 18, 2014, 04:19:15 pm от Just_a_Dream »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #505 -: Ноември 18, 2014, 04:39:19 pm »
Какво да ти кажа, Рени... Пълна трагедия е този мой Юпитер-в падащ дом и без никакви достойнства. Не оказва никакво или почти никакво влияние върху домовете през които транзитира. Иначе като проявление върху самия дом, в който е разположен бих казала, че ми е донесъл не голяма, а огромна любов към животните. Колко животни съм спасила и нахранила само аз си знам. Цялата ми милост и състрадание е насочено към тях-към хората съм безпощадна. Чувствам се длъжна да помагам на животните и ако по някаква причина не мога да го сторя изпитвам вина. Дълбоко ненавиждам хората, които тормозят и бият животните. Сърцето ми се къса от мъка като чуя, че някое животинче е пострадало...

Цитат
Чувствам се длъжна да помагам на животните 

Сега ще си уверена, да разшириш самарянската си охота и към някои хора, които са съпричастни с теб, с твоите копнежи, мечти и най-вече гледна точка.Може да се ангажираш с някое творческо занимание, работа. Да имаш въображаеми наклонности,идеалистични стремежи и неуловими, но дълбоки промени. Дар от ..."горе" -приеми го. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #506 -: Ноември 18, 2014, 04:48:59 pm »
Е, освен животните обичам и още 3-ма човека на този свят, за които и живота си бих дала (разбира се повече от животинките ги обичам). А относно хобитата-имам 1 милион. Лошото е че ми омръзват твърде бързо. Но всичките са свързани с ръцете ми-подстригвам, гримирам, рисувам и правя бижута от глина  :72:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #507 -: Ноември 18, 2014, 06:39:15 pm »
Транзитите на Юпитер през който и да е дом почти винаги са ми безполезни.Дори като транзитира 10Д,на който е съуправител почти нищо не мърда.Не казвам,че абсолютно нищо не се е случвало-дори не си правя труда да му водя отчет вече,защото това не са неща,изключително важни за мен и които искам дълбоко.Дори не ме вдъхновява с яки идеи,а в натала ми е във Водолей.  :d030: Не мога по никакъв начин да свържа с Юпитер якия серум,който си купих или всички неща(без които мога),за които харча пари.  :19: А като прохождах в астрологията какви надежди му възлагах-грандиозно Юпитерови!  :043: :043: :043: :043: :d030: Дори "оптимизмът" ми май не е по него,а по-скоро е Сатурнова увереност.Не се определям като оптимист,а като "боец  :D ",който ще си следва целите.  :97: ;)
Последният път като транзитираше през моя 10Д с него по едно време бяха Марс,с който заедно го управляват и Лилит.Планетите от стелиума и Лилит са в подкрепящ аспект по между си.Марс си беше на трон....И нищо.  :012: Дори не помня да се скарах с някой-вяла работа.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #508 -: Ноември 18, 2014, 06:48:49 pm »
Със Satin имаме Венера кажи-речи почти в един и същи градус (и знак). Интересно ми е дали при нея се усещат някакви благинки по юпитерова линия или засега нищо? При мен дотук транзитът е пълна нула. Дори бих казала, че периодът е зареден с повече напрежение от обичайното, но това го свързвам с престоя на Марс в Козирог, откъдето ми аспектира доста планети в кардинални знаци.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #509 -: Ноември 18, 2014, 06:55:03 pm »
Със Satin имаме Венера кажи-речи почти в един и същи градус (и знак). Интересно ми е дали при нея се усещат някакви благинки по юпитерова линия или засега нищо? При мен дотук транзитът е пълна нула. Дори бих казала, че периодът е зареден с повече напрежение от обичайното, но това го свързвам с престоя на Марс в Козирог, откъдето ми аспектира доста планети в кардинални знаци.
И аз мисля,че е от Марс в Кзр.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: