Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114932 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #30 -: Май 11, 2015, 08:51:52 pm »
И Азис и прадядо ми ;D

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #31 -: Май 22, 2015, 10:28:59 pm »
Здравейте на всички. Миналия ден и аз си зададох въпрос, но не посмях да го постна, сега гледам че и в моята хорарна карта, луната е без курс. Въпроса ми беше, къде ми е стария телефон, къде съм го завряла? Вътре няма карта и от доста време седеше върху бар-плота, но нямам спомен кога и къде съм го прибрала, а ми трябва...Ако картата нещо подсказва ще се радвам да разбера и да се насоча да търся там. Но по принцип прерових възможните места. Благодаря предварително!


daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #32 -: Май 22, 2015, 10:48:04 pm »
Мисля, че статията на Стар, ще ми помогне, телефонът със сигурност е в къщи, просто съм го забутала някъде, останаха, да се преровят куфарите. Когато задавах въпроса си мислех и за флашката, която по същия начин съм я прибрала, предполагам, защото не помня...не разбирам от хорари, но доколкото виждам това по някакъв начин също се е отразило в картата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #33 -: Май 23, 2015, 01:13:26 pm »
Здравейте на всички. Миналия ден и аз си зададох въпрос, но не посмях да го постна, сега гледам че и в моята хорарна карта, луната е без курс. Въпроса ми беше, къде ми е стария телефон, къде съм го завряла? Вътре няма карта и от доста време седеше върху бар-плота, но нямам спомен кога и къде съм го прибрала, а ми трябва...Ако картата нещо подсказва ще се радвам да разбера и да се насоча да търся там. Но по принцип прерових възможните места. Благодаря предварително!
Меркурий у2, описващ търсената вещ, е ретрограден, което показва, че за намирането ще е нужно повече време и по-усилено търсене, освен това предметът е между други вещи, може да е затиснат между тях, а при намирането няма да е в пълен обем, може да е повреден.
Съществува вариант да е откраднат, защото Луната и У2 са извършили квадрат с У7 и К7
Мястото където би могъл да е, това е твоята месторабота или мястото у вас където вършиш работата си, в жилището на твой партньор (делови), стаята където майка ти прекарва по-голяма част времето си, местоработата на децата ти, вещите на племенници и некръвни роднини, посоката е юг.
Меркурий У2 ще извърши хармоничен аспект със СЛВ във 2д, така че може и да се намери.

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #34 -: Май 23, 2015, 02:46:25 pm »
  Благодаря ти Акрукс, това ми подсказва, че може да е паднал и да се е разглобил, което често се случва. Стаята ми е югоизточна, значи трябва да търся под шкафа, повечето вероятни места съм ги преровила. За откраднат няма как, освен собствения ми син, но не вярвам.....продължавам търсенето.... :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #35 -: Юли 16, 2015, 03:09:19 pm »
Къде ми  е черната флашка?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #36 -: Юли 16, 2015, 03:18:38 pm »
Къде ми  е черната флашка?
Картата нещо не я описва като черна, представена от Юпитер в лъв  :)
На работно място е скатана, питай колежката.
« Последна редакция: Юли 16, 2015, 03:29:02 pm от akruks »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #37 -: Юли 16, 2015, 03:24:28 pm »
Картата нещо не я описва като черна, представена от Юпитер в лъв  :)
На работно място е скатана, пита колежката.

Черна е и последно си беше у нас. Търсих навсякъде ама не мога да я намеря. Пфф имаше важни неща на нея.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #38 -: Юли 16, 2015, 03:35:15 pm »
Черна е и последно си беше у нас. Търсих навсякъде ама не мога да я намеря. Пфф имаше важни неща на нея.
Тогава е описана от Сатурн у3, 4, а не както обикновено от 2д.
Сатурн е ретро, в твоя 1д, във взаимна рецепция с Плутон У1 и в сходящ тригон с Марс У1, У6 в 9д- ще я намериш, с по-внимателно и упорито търсене- в твоите лични вещи е, свързани с работа, компютър (то е ясно), съсредоточи се и я потърси отново.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #39 -: Юли 16, 2015, 03:39:52 pm »
Черна е и последно си беше у нас. Търсих навсякъде ама не мога да я намеря. Пфф имаше важни неща на нея.

щом като е черна и вехта, да я пробваме по трети дом и сатурн - и значи си е при тебе и близо до теб, но провери някъде да не е паднала до входа, в перално помещение - мръсни дрехи, при боклук и т.н.

Луната е вече без курс, но последният й аспект е бил тригон със Сатурн (все още партилен). Ако кажеш и Парс Фортуна къде е, ще е по-лесно.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #40 -: Юли 16, 2015, 03:42:17 pm »
Предвид Луната и Слънцето, предполагам Парс Фортуна е точно на Асц - ако е откъм първи дом - добре, трябва веднага да изскочи, ако е откъм 12-ти - не съвсем.
De omnibus dubitandum est

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #41 -: Юли 16, 2015, 03:44:26 pm »
щом като е черна и вехта, да я пробваме по трети дом и сатурн - и значи си е при тебе и близо до теб, но провери някъде да не е паднала до входа, в перално помещение - мръсни дрехи, при боклук и т.н.

Луната е вече без курс, но последният й аспект е бил тригон със Сатурн (все още партилен). Ако кажеш и Парс Фортуна къде е, ще е по-лесно.

Парс Фортуна е в 1-ви, чакайте, че гледах една друга карта  :012:
« Последна редакция: Юли 16, 2015, 03:47:23 pm от trendy »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #42 -: Юли 16, 2015, 03:50:33 pm »
Парс Фортуна е в 1-ви, чакайте, че гледах една друга карта  :012:

 :012:, а, добре, щото и аз реших, че съм гледала друга карта - не новолунна и не дневна със сигурност ;D
De omnibus dubitandum est

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #43 -: Юли 16, 2015, 03:59:27 pm »
Благодаря ви! Дано я намеря, че иначе лошо ми се пише  :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #44 -: Юли 16, 2015, 04:00:32 pm »
Предвид Луната и Слънцето, предполагам Парс Фортуна е точно на Асц - ако е откъм първи дом - добре, трябва веднага да изскочи, ако е откъм 12-ти - не съвсем.
ПФ е 13гр 18'  скорпион, точен съвпад с Прозерпина