Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207024 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #945 -: Януари 14, 2019, 06:47:17 pm »
Прави нещо от сорта на сувенири -свещници от хималайска сол ,сувенири от минерали от техни местни мини с туристическа ,местна ,национална фолклорна символика или билкови пастили от алпийски билки и мазило за кокал с арника и конски кестен  ;D Аде де, много се дразня така -казвай  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #946 -: Януари 14, 2019, 07:03:47 pm »
Бакалавър по психология, магистратура от рода на мениджмънт, не разбрах точно, но доста години работи в куриерска фирма, пътува из страната ( Холандия) и други страни да управлява мениджмента и създава нови офиси на фирмата. От лятото на 2018 е директор продажби на  фирма за лизинг на автомобили.
https://www.aldautomotive.nl/en/about-us/news-and-press/ArticleID/2835

Нейният партньор ( живеят без брак от години) е учител, деца, както писах, нямат.
« Последна редакция: Януари 14, 2019, 07:06:08 pm от akruks »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #947 -: Януари 14, 2019, 07:12:54 pm »
По 3-ти дом и Меркурий, ама реших, че пише с Венера там

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #948 -: Януари 14, 2019, 07:54:36 pm »
Директор,някой директор ли каза? Ааа.. да! Директор...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #949 -: Януари 14, 2019, 08:10:18 pm »
Заради Луната в 10 дом щях да предположа, че е популярна личност, но явно, че не е. Много интересна карта, още ми е чудно кое точно показва куриерската работа.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #950 -: Януари 14, 2019, 08:22:06 pm »
Заради Луната в 10 дом щях да предположа, че е популярна личност, но явно, че не е. Много интересна карта, още ми е чудно кое точно показва куриерската работа.  :017:
Весо, фирмата е била куриерска, а тя се е занимавала с менифжмента, на ръководна длъжност е била. В линка е посочено предишният и професионален опит, когато са я назначили  директор продажби на последната работа това лято.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #951 -: Януари 14, 2019, 09:16:37 pm »
Мерси, акрукс, готина карта
Всякакви подробности за живота й ще са ми интересни :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #952 -: Януари 14, 2019, 10:18:56 pm »
Мерси, акрукс, готина карта
Всякакви подробности за живота й ще са ми интересни :)
била е още ученичка, когато е починала майка им от рак на гърдата

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #953 -: Януари 14, 2019, 11:00:23 pm »
била е още ученичка, когато е починала майка им от рак на гърдата

Мда, няма празно
А тя е холандка, така ли

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #954 -: Януари 14, 2019, 11:06:09 pm »
Мда, няма празно
А тя е холандка, така ли
да, внукът ми също е холандец, макар да е роден и живее в Австрия се води поданик на Кралство Нидерландия по паспорт

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #955 -: Март 02, 2019, 07:52:13 pm »
Здравейте, тази карта е моя. Имам професия и работа, но не се чувствам удовлетворена, сякаш това не е моето нещо. Не знам накъде да се насоча. Моля да споделите каква професия виждате в тази карта и въобще вижда ли се нещо.
« Последна редакция: Март 02, 2019, 07:58:38 pm от napa4 »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #956 -: Март 02, 2019, 07:55:53 pm »
Здравейте, тази карта е моя. Имам професия и работа, но не се чувствам удовлетворена, сякаш това не е моето нещо. Не знам накъде да се насоча. Моля, да споделите каква професия виждате в тази карта и въобще вижда ли се нещо.

Лекар ли си? Ако  не си лекар,можеш да бъдеш учител(според мен).

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #957 -: Март 02, 2019, 09:22:09 pm »
Здравейте, тази карта е моя. Имам професия и работа, но не се чувствам удовлетворена, сякаш това не е моето нещо. Не знам накъде да се насоча. Моля да споделите каква професия виждате в тази карта и въобще вижда ли се нещо.

Че не е ли малко късно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #958 -: Март 02, 2019, 09:30:34 pm »
Според теб Папиту ,като мине 40, човек да спре да търси и да се развива ли? Ако ти си намерила пътя си -честито ,щастливка си явно, но има много хора, включително и аз ,които търсят, опитват се да се променят, сменят приоритетите си ,учат и може да пукнат преди да се почувстват удобно някъде. За кое е късно- да се опита да бъде удоволетворена и щастлива ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #959 -: Март 02, 2019, 10:45:12 pm »
Според теб Папиту ,като мине 40, човек да спре да търси и да се развива ли? Ако ти си намерила пътя си -честито ,щастливка си явно, но има много хора, включително и аз ,които търсят, опитват се да се променят, сменят приоритетите си ,учат и може да пукнат преди да се почувстват удобно някъде. За кое е късно- да се опита да бъде удоволетворена и щастлива ?
Ами за някои професии е късно, едно обучение по медицина отнема 11-12г заедно със специализацията, а тя след няколко месеца ще е на 45
При нея Уран в 6д постоянно ще я подтиква към промени в ежедневието и работното място, Слънцето управлява дома на творчеството и в неин 1д има нужда от изяви, свързани също с промени, заради знака Близнаци.
Луната и Сатурн са във взаимна рецепция по управление, според домовете и знаците, в които се намират, може да се изявява както на бюро, като секретар, счетоводство, банково дело, така също преподаване, брокер на недвижими имоти, та дори продавач в хранителен магазин. Да беше казала какво работи и какво би искала да работи, за да се види по картата дали има предпоставки за това.