Автор Тема: Марс  (Прочетена 269099 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #75 -: Юли 10, 2013, 06:12:12 pm »
Карат те да се чувстваш без вина виновен.
Лична планета в неличен дом "работи"  в полза на обществото ,в 12-ти дом чрез подсъзнателното  в сферата на психологията,алтернативното лечение,изкуство,колективен спорт,писатели  ,въобще тук има подтик да се 'отдаваш" на колективното.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #76 -: Юли 10, 2013, 06:45:16 pm »
Имам приятелка с марс в 12-ти, в лъв
Лекар е

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #77 -: Юли 10, 2013, 08:14:56 pm »
Имам приятелка с марс в 12-ти, в лъв
Лекар е
А Слънце би било добре да е в някой воден знак или дом . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #78 -: Юли 10, 2013, 08:17:44 pm »
Не е-слънце в 10 в близнаци, луна в рак

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #79 -: Юли 10, 2013, 08:57:55 pm »
А Нептун аспектира ли Слънце  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #80 -: Юли 10, 2013, 09:07:12 pm »
А Нептун аспектира ли Слънце  ::)

Много народ близнаци/деви/риби/стрелци са така от приблизителните набори :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #81 -: Юли 10, 2013, 10:26:27 pm »
Вероятно ,но не всеки има Марс в Лъв в 12-ти дом и Луна в Рак  ,нали? Трябва да има някаква връзка между Марс и Слънце . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Марс
« Отговор #82 -: Май 16, 2014, 08:40:44 pm »
При мен транзитният ретро Марс аспектира наталния тригон Слънце/Сатурн - изявата му се проектира на професионално поприще, не в партньорската сфера. То се видя, че принца-шаран ще го чакам по Марс в Риби  ;D, Слънцето се оказа сигнификатор на професията и професионалните промени в моята карта - дотук така работи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #83 -: Май 16, 2014, 09:41:47 pm »
ретро марс е във везни,дето сатурн екзалтира и така професионално при теб

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #84 -: Май 16, 2014, 09:50:28 pm »
ретро марс е във везни,дето сатурн екзалтира и така професионално при теб

Къде е тук спецификата ,като тенденция в картата на Лили ,Стреличка ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Марс
« Отговор #85 -: Май 17, 2014, 08:53:52 am »
Къде е тук спецификата ,като тенденция в картата на Лили ,Стреличка ?!?

марс при нея е У6 и диспозитор на У10,както и сатурн по веригата Сати лъв-слънце овен,сати сигниф.на 10 дом,мундо
и сега тр.сати на асц.в дом на марс,а тр.марс е ретро-назадък във везни срещу цялата своя войска в 5 дом/овен   и там е У10 Мерк,провокации дебнат на всеки километър,двата малефика са ретро,но сати екзалтира във знака на тр.марс,за момента го владее,спирачва го,да не издивее трайно в импулсите си и желанието да извърши непоправими дела за който да съжалява като тръгне директ и всичко е обвързано с профито при нея :72:
« Последна редакция: Май 17, 2014, 08:59:59 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #86 -: Май 17, 2014, 10:36:31 am »
марс при нея е У6 и диспозитор на У10,както и сатурн по веригата Сати лъв-слънце овен,сати сигниф.на 10 дом,мундо
и сега тр.сати на асц.в дом на марс,а тр.марс е ретро-назадък във везни срещу цялата своя войска в 5 дом/овен   и там е У10 Мерк,провокации дебнат на всеки километър,двата малефика са ретро,но сати екзалтира във знака на тр.марс,за момента го владее,спирачва го,да не издивее трайно в импулсите си и желанието да извърши непоправими дела за който да съжалява като тръгне директ и всичко е обвързано с профито при нея :72:

Не ,Стреличка ,ние имаме с нея сходна домофикация -У6 е Венера  ::)
По-скоро ,както ти разсъждаваш ,това че У10 е в 5-ти ,домът на Слънце и там е У6  ,а Марс е диспозитор на същите ,както и на възлите ,ще спре на К11 ,като резултат от това ,което споделяш(всички останали транзити ,прогресия .....) в опозиция пр.Венера в Овен -може би?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #87 -: Май 17, 2014, 08:12:34 pm »
ами Лили да каже, :08:
при мен нейният хороскоп ,който имам, Марс е У5 и 6 дом и асц. в последен градус на втората декада на скорпи

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #88 -: Май 17, 2014, 08:47:11 pm »
В 19 гр. 50 мин. е АС - ректифициран, преди беше в 19 гр. 13 мин. Марс е само у5, у6 е Венера.  :)

ПП. Сега видях, че по-горе за мен сте писали, отплеснах се и изпаднах в несвят с тия преводи...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #89 -: Май 18, 2014, 01:12:12 am »
Моят тронов Марс през ретро периода доста се кротна ... обаче тия дни е под пара! :D
Вчера един ме вбеси по скайпа и го блокирах ... ии започнах да тренирам като луд .... Много бях побеснял и направо гърмях от злоба, а днес вече не мога да мърдна от мускулна треска. :D
ха-ха, какво нещо е младостта- навремето и аз така си харчех агресията на троновия Марс, а сега от издивяването му полудя стрелката на водомера за топла вода- близо час се щавих в банята, а дано ми уври главата  :D :D :D