Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 67112 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #330 -: Април 14, 2019, 04:52:16 am »
Въпрос: кои са астрологичните фактори за човек хамелеон?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #331 -: Април 14, 2019, 09:29:14 am »
Теоретично хамелеона отразява околната среда от четирите стихии единствена с огледален ефект е водата следователно остават 3 локви-рак риби скорпион От трите покровителят на риби Нептун особено на асц се свърва с отразителна хамелеонова същност Риби са символ на надличностно безличностно лишено от его чисто християнство и вси в  тоя ред значи трябва да се търси при рибите :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #332 -: Април 14, 2019, 09:37:55 am »
Теоретично хамелеона отразява околната среда от четирите стихии единствена с огледален ефект е водата следователно остават 3 локви-рак риби скорпион От трите покровителят на риби Нептун особено на асц се свърва с отразителна хамелеонова същност Риби са символ на надличностно безличностно лишено от его чисто християнство и вси в  тоя ред значи трябва да се търси при рибите :012:

Супер точен отговор, да вода. Благодаря! В повечето сюжети го свързвам с тъмната страна, защото не си удобен на обществото и се налага да се нагаждаш, за да оцелееш. И накрая се превръщаш в хищник.  :012:

А когато си твърде свободолюбив, не си ли отритнат като затворник, който бяга и след това се крие, за да оцелее? Не знам, сменям сюжети. :D
« Последна редакция: Април 14, 2019, 09:59:25 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #333 -: Април 14, 2019, 09:54:55 am »
Значи не говориш хамелеон по рождение, а по принуда  :017:Това вече е театрал, човек с маски , камуфлажна дреха в гората ,джентълменска папионка на масата, тук водещо е маскирано его, а в случая на хамелеон по рождение егото е размито  в аморфно отразяване на чуждите сърца и мисли. Теб те интересува Арлекин някой  :012: краля на маскарада  ;D Огъня се пали бързо иска да е видим не би издържал дълго в игра на криеница земята не се занимава с глупости на дълга криеница може да играе само чист интелект -елементът въздух! От въздуха единствено близнаци са покровителствани от Меркури -краля на мошениците значи за такъв хамелеон търси акцент в близнаци  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #334 -: Април 14, 2019, 10:04:41 am »
Значи не говориш хамелеон по рождение, а по принуда  :017:Това вече е театрал, човек с маски , камуфлажна дреха в гората ,джентълменска папионка на масата, тук водещо е маскирано его, а в случая на хамелеон по рождение егото е размито  в аморфно отразяване на чуждите сърца и мисли. Теб те интересува Арлекин някой  :012: краля на маскарада  ;D Огъня се пали бързо иска да е видим не би издържал дълго в игра на криеница земята не се занимава с глупости на дълга криеница може да играе само чист интелект -елементът въздух! От въздуха единствено близнаци са покровителствани от Меркури -краля на мошениците значи за такъв хамелеон търси акцент в близнаци  :012:

Да, точно човек по принуда, театро, няма как да вирее по друг начин, защото знае че е мръсен, омърсен до край.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #335 -: Април 14, 2019, 10:10:52 am »
Ооо мръсни могат да бъдат само ниските прояви на акцентирана дева !  :012: Защото тя символизира чистотата а падналите й ангели са толкова мръсни мръсни че се мъчат да минат по мостта отсреща и се крият между рибите Често тези вълци облечени в бяла агнешка дреха играят паневритмия до рилските езера Имитирайки чистотата търсят спасение -падналите ангели на Дева !  ;D Питай ме мен експерт алерголог по деви  :D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #336 -: Април 14, 2019, 07:29:19 pm »
Ми..къде са снимките  ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #337 -: Април 14, 2019, 11:24:43 pm »
Дълго време си мислех, че Асцендента на Лютви Местан е Лъв. Хрумна ми, че може и да е Стрелец. Вашите наблюдения и мнение?
 :29:
Този ми е изключително мазен и противен.Има фини черти ,мисля асц.дева.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #338 -: Април 15, 2019, 12:59:07 pm »
Този ми е изключително мазен и противен.Има фини черти ,мисля асц.дева.
Не си добре запозната с мъжете с асц. Дева, нито са мазни, нито фини.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #339 -: Април 15, 2019, 04:46:56 pm »
Не си добре запозната с мъжете с асц. Дева, нито са мазни, нито фини.
Не съм запозната,написах,че ми е противен,а не че асц.дева са мазни и противни.За фините черти по везни тогава,щом не е дева.Но този не забелязвам трапчинка,или дупка на брадата.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #340 -: Април 15, 2019, 05:01:36 pm »
Невъзможно е само по снимка да се определи Асцендент. Този, и на мен ми е противен и мазен, в младостта се е подвизава под българско име и е имал гъста черна коса, чуплива. Познавам трима души с Асц Дева и са доста различни. Слънце в Стрелец, Телец и Дева. Една височина са, мисля този със Слънце в Стрелец е малко по-висок, а този със Слънце в Телец е с доста по-едра физика, структура. Другите двама са сухи. Имат общо в маниера, който на моменти е странен, особен. Само този със Слънце в Телец е по-спокоен темперамент, другите са нервни в реакциите и дребнави, често избухват. И са двулични, пресметливи,  поне според моите критерии. Тези със Слънце в Телец и Стрелец са със светли очи, косата е светло кестенява, но и двамата оплешивяват леко още преди 30г възраст. Този, който е двойна Дева е тъмен с изпъкнали, пъстро зелени очи, от рано му е прошарена косата,преди 30 г. възраст.
« Последна редакция: Април 15, 2019, 05:34:55 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #341 -: Април 15, 2019, 05:35:01 pm »
Ето това имаш предвид, явно, тук е той като млад:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #342 -: Април 15, 2019, 05:38:29 pm »
В долната част на лицето е като Риби. Нагоре може и за Овен да мине. Косата му според мен е изкуствено накъдрена в опашката.
« Последна редакция: Април 15, 2019, 05:41:21 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #343 -: Април 15, 2019, 05:45:11 pm »
При този, който е двойна Дева и има изпъкнали очи, леко бузи като при този на снимката е и с лични планети във Везни, 1-ви дом и Луна Скорпион. Нощно раждане.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #344 -: Април 15, 2019, 05:51:51 pm »
Е, не, не вярвам чак толкова лоши мисли да е имал някой. Сега писах, което е по-късно от инцидентът. Давали са го хиляди пъти по TV и изял много повече от няколко коментара сега.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг