Автор Тема: Лилит  (Прочетена 17026 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Лилит
« Отговор #15 -: Февруари 25, 2014, 08:37:18 am »
Умее ли да "омагьосва" Лилит и ако да ,как ,кога и ...защо съответно в женска ,и в мъжка карта ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Лилит
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2014, 08:51:00 am »
Умее ли да "омагьосва" Лилит и ако да ,как ,кога и ...защо съответно в женска ,и в мъжка карта ?!?  ::)

Забелязала съм, че Лилит в женската карта, в дома, в който попада точно това и прави - омагьосва. Всяка жена държи да се показва абсолютно независима и владееща положението на дома на Лилит в картата си. Върти-суче на нейната да е - трябва да е строгата господарка и туй то. Това го отчитам във всяка женска карта, която съм разглеждала и съответно познавам собственичката и.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Лилит
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2014, 09:56:16 am »
Тогава в 4 дом как се проявява? Аз си мечтая все да съм независима, да имам собствено жилище и такива работи, после се сещам, че това мислене не е най-подходящо за семеен живот.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Лилит
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2014, 10:03:40 am »
Тогава в 4 дом как се проявява? Аз си мечтая все да съм независима, да имам собствено жилище и такива работи, после се сещам, че това мислене не е най-подходящо за семеен живот.

Ами ето - ти сама си го казваш. Или поне ако не стане, то държиш да се съобразяват с теб там, където си - ти да диктуваш правилата. Просто това е вътрешната ти същност и колкото и да се опитваш да се убедиш, че не е подходящо или нещо такова, то винаги ти изплува едно и също и няма оправия с това  :012:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Лилит
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2014, 10:09:11 am »
Мерси! Никога не съм го връзвала с Лилит, мислех си, че е от многото Уран.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Лилит
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2014, 10:19:16 am »
Оооо да, Лилит има сходни показания като Уран, но Лилит е по-ориентирана към феминизма като цяло. Иначе и двамата могат да се разпищолят само и само да си начешат крастите, но докато Уран го прави просто за да срине някоя преграда, то Лилит го прави за да докаже себе си. И в същината си Лилит по-скоро действа по плутоновски. Може и да е подмолна лицемерка за да постигне каквото си е наумила, докато Уран я кара през просото.

Лилит е била първата жена на Адам, ама хич не е била послушна. Обичала е секса във всякакви форми, а Адам е бил задръстеняк и е държал на всяка цена секса да е само мисионерската - мъжът винаги трябвал да бъде "небе" на жената. Тогава си поискал нова жена и пратил Лилит на заточение на Земята да прави каквото си иска с демоните, а дъртия му направил Ева - да слушка и да му се кланя  :012:... Така поне гласи легендата за Лилит  ;).
« Последна редакция: Февруари 25, 2014, 10:20:58 am от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Лилит
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2014, 10:26:16 am »
Знам, чела съм я. :) То защото и Уран ми е на ИЦ почти... хм.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Лилит
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2014, 10:48:46 am »
А в мъжка карта, каква роля играе?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Лилит
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2014, 01:21:08 pm »
За мъжка карта - идея си нямам  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Лилит
« Отговор #24 -: Февруари 25, 2014, 01:56:08 pm »
В мъжка карта ,от наблюдения-мъжа е изкушен ,подвластен на изкушението (жената) ,там където попада Лилит ,а при аспект с планета ,от нейната женска част.Лилит при мъжете на ъгъл,съвпад/опозиция  с планета ,в знаци , в които същата е "силна" ,влюбват и жени ,и мъже в тях и ...печелят от жени . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Лилит
« Отговор #25 -: Февруари 25, 2014, 04:08:06 pm »
Сега какво ще излезе, че този последният лапна по мен, защото съм много духовна и се разбираме без думи? Лилит му е в 12. Нее, подозирам, че е от съвпада на неговия Марс с моята Лилит, не може да ми устои.   :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Лилит
« Отговор #26 -: Февруари 25, 2014, 10:23:04 pm »
Сега какво ще излезе, че този последният лапна по мен, защото съм много духовна и се разбираме без думи? Лилит му е в 12. Нее, подозирам, че е от съвпада на неговия Марс с моята Лилит, не може да ми устои.   :012:

Защо не ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Лилит
« Отговор #27 -: Февруари 26, 2014, 08:25:24 pm »

Защо не ?!? ;)
абе дa верно, знае ли човек!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Лилит
« Отговор #28 -: Март 05, 2014, 03:25:38 am »
 :P
« Последна редакция: Март 05, 2014, 06:48:00 am от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Лилит
« Отговор #29 -: Март 05, 2014, 10:23:17 am »
Тъндър, как преработи Лилит?
Тя също показва, че ти ще бъдеш изкушавана в някаква област, при транзит-също