Автор Тема: Пълнолуние 14 ноември 2016г.  (Прочетена 13856 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #15 -: Ноември 13, 2016, 11:35:36 am »
Аа, то пълнолунието било в телец не в скорпио,н досега го мислех от другата страна -не че много, хич го мислех де.. :017:   Обаче вече ми писна от тая модa със съпер луните-всеки месец е някаква Супер единствена, червена, синя, голяма, ебаси една проста луна нямаше. Иначе дано тоя път вечер да изкарам камъните да и изсмучат силата  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #16 -: Ноември 13, 2016, 11:53:08 am »
Ще пълним ли джобчето по табиетлийска Венера в Козирог или ще се окаже скъсано.  ;D

Към края на годината съм на минус отвсякъде, особено последните 2-3 месеца, голям застой.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #17 -: Ноември 13, 2016, 12:53:26 pm »
Ще ги пълним -с носни кърпички за големия сопол :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2016, 12:57:17 pm »
Гледах картите на кандидатите - убавци. Пилотчето има луна в телец в квадрат със сатурн във водолей точно на 22 градус. Иначе тр. сатурн е в тригон с юпитера му.

Цецито има венера опозиция юпитер на 21 градус овен везни, т.е. активирана от уран; и в момента е почти пред едновременен сатурнов и юпитеров възврат.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2016, 07:10:16 pm »
При мен е в 5/11 дом, аспектират Слънцето ми , което е на същия градус във Водолей.
Бях си направила поне от седмица  план  за утре, включващ   мотаене по магазините,търсене на коледни украси, сладкарница, срещи с приятни хора- неочаквано ни преведоха хубава сума пари и трябва да се освободя от тях. :57:
С колеги също планирахме днес и утре СПА престой, провали се.
Обаче, ако днешният вятър  продължи  и утре, ще ме накара да си гледам сериала.
И все пак- най- хубавото е, че ще почивам и ще си правя каквото поискам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #20 -: Ноември 13, 2016, 07:13:44 pm »
Луната е в Телец, би трябвало вече да има подсказки по темата, ако въобще има история. :57:
Ще пълним ли джобчето по табиетлийска Венера в Козирог или ще се окаже скъсано.  ;D
Е, някои днес ще го напълнят по президентски.

И при мен е много зле положението :( Плащането по лечебния план, което трябваше да е догодина, се изтегли за сега и има допълнителни, непредвидени разходи :( Ще търся начини да се справя. При мен У2 е в 8 дом и винаги опирам до заем, които после връщам. Сега лунацията е в съвпад с ЮЛВ във 2 дом, т.е. в опозиция на диспозитора си Венера и СЛВ :( Реципрочно пълнолуние - в Скорпион ще има догодина. При сегашното - Венера съвпада със слънцето ми, при предстоящото ще е Сатурн ... Яко затягане на колана се очертава :(
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #21 -: Ноември 14, 2016, 09:32:02 am »

Цецито има венера опозиция юпитер на 21 градус овен везни, т.е. активирана от уран; и в момента е почти пред едновременен сатурнов и юпитеров възврат.

Мда, честно казано мислех, че юпитеровия възврат ще донесе нещо хубаво, но явно не би. Цеца всъщност има натален марс квадрат Сатурн, който е активиран от сатурновото възвръщане, много кофти аспект, май винаги така се проявява при транзити.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #22 -: Ноември 15, 2016, 09:01:59 am »
Не знам дали заради пълнолунието, но точно вчера сутринта внезапно ми хрумна да взема да прочета "Спасителят в ръжта" на Селинджър, даже вече минах половината. Много хубава и увлекателна книга, а преди си мислех, че ще е някоя трудна за четене.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #23 -: Ноември 15, 2016, 09:50:47 am »
Едно от най-прекрасните пълнолуния! На  градус преди К8, точен тригон със Сатурн.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2016, 09:52:28 am »
Не знам дали заради пълнолунието, но точно вчера сутринта внезапно ми хрумна да взема да прочета "Спасителят в ръжта" на Селинджър, даже вече минах половината. Много хубава и увлекателна книга, а преди си мислех, че ще е някоя трудна за четене.

Това ми е една от най-любимите книги, разказите на Селинджър са по-особени. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #25 -: Ноември 15, 2016, 10:02:21 am »
Джоб се пълни ако има такъв и е празен. Нека да се изчака квадратурата Венера/Юпитер и тогава да се види, дали джоба не е бил скъсан и въобще кой джоб се е напълнил.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #26 -: Ноември 15, 2016, 11:07:14 am »
Аз имах изненадващ и непринуден разговор с човек, който ми вдъхна много кураж и дълго ще ми държи влага. Благодаря на Съдбата, че в моменти на безпътица и болка намира начин да изпрати капки жива вода. Лунацията ми е по нодалната ос.
Над силата е само умението да я владеем!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #27 -: Ноември 15, 2016, 11:45:11 am »
В 10дом, съвпад Слънце, квадратура АЦ/ДЦ и куинконс Сатурн.

Детето се разболя и си взех болнични.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #28 -: Ноември 15, 2016, 12:54:18 pm »
Джоб се пълни ако има такъв и е празен. Нека да се изчака квадратурата Венера/Юпитер и тогава да се види, дали джоба не е бил скъсан и въобще кой джоб се е напълнил.  :)

Ац по принцип днес си получавам заплатата, така че това не е от пълнолунието. Но ми е много интересна последната хипотеза на Рени...
Какво евентуално би могла, ти, драга, да намекваш...?
:)))
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 14 ноември 2016г.
« Отговор #29 -: Ноември 15, 2016, 12:59:40 pm »
И аз изпросих един хонорар, утре ще мина да го взема. Реших да се поглезя със семинари, а това са извънредни разходи. Откъм приходи тоя месец е пълна нула.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui