Автор Тема: Пълнолуние 11 април 2017г.  (Прочетена 18504 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #15 -: Март 31, 2017, 09:10:02 pm »
Мисълта ми е, че пълнолунията работят по двата знака – съвпадът и опозицията. Същото важи и за затъмненията, слънчеви и лунни. При тях понякога и квадратът може да проработи, ако е точен и засяга ос или важна планета.

Нямам лоши навици в харченето. Нямам кредит по картите. И даже си нямам кредитна карта. Но имам спестовен влог, от който гледам по възможност да не дърпам.

Опозицията включва една свързана ос. На същия принцип се разглеждат и мидпойнтите. Като директен мидпойнт се разглежда и съвпад, и опозиция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #16 -: Март 31, 2017, 09:30:23 pm »
Лила, май ти намига активно лунацията.

Снощи тъкмо сънувах символичен сън, с ураниански привкус. С тоя сън дори Юнг и Фройд ще останат сащисани.  :57:

Между другото, преди няколко години, пак по венерино ретроградие, имах такъв сън, сбъдна се едно към едно. Пак беше символичен, не бяха показани буквално нещата. И този е с подобен привкус.

А дали това пълнолуние ще ми отвори кесията... засега нищо по-различно от обичайните ми, изградени отдавна навици. По-скоро през последните 2-3 години, наплашена от предстоящия транзит на Сатурн през 2 дом, направих опит да не навлизам в излишни харчове и да не трупам вещи, които няма да нося често. А също излишъци от козметика.

Дотук успях да изградя състояние на относителен вътрешен баланс, а това промени и нивото ми на задоволство. Започнах по-често да се радвам и да усещам пълнота, понякога и без видима за това причина.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #17 -: Март 31, 2017, 09:51:10 pm »
Искам да се похваля ,че освен че пак си бъгнах кръста, заради едно чувалче с камъчета /да го отдадем на опозето към клетата винера / ,измислих нов погребален бизнес! Жалко ,че златнити мутренски времена изминаха и животът им се удължи ,защото бих печелила добри пари. Навремето когато Хр Калчев беше жив, а Васил Илиев прясно мъртъв, бяха модерни -Нерон, Калигула и др римски кич  ;D Слагаха си имитации на римски склуптори или контрабандни антики по домовете, та можех да им правя римска мозайка за гробници -чуден мутренски необарок  :012: В Русия още ги погребват пищно, ама там олигарси-може да ми се отвори парашута за баш таджмахалчета -с рубини за ягодка и изумруд за листенце по стените на гробниците им. Тука освен с братя мангасари да направя шефство.. той цар Киро нали щеше да умира, с болно сърце  :017: Умря ли завалията  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #18 -: Април 01, 2017, 11:05:47 am »
Хубаво ми влиза, ама както се пееше в една песен, Луната спи.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #19 -: Април 01, 2017, 11:41:11 am »
Мунданно лунацията ще "просветли" родените с точки в 28-29* Дева, Риби, Близнаци, Стрелец, а зодиакално има тенденция да предизвика или разреши конфликт, свързан с някакви дребни проблеми, касаещи лични нужди срещу тези на другите, с точки 21 * Везни, Овен, Рак, Козирог. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #20 -: Април 01, 2017, 08:30:18 pm »
Според вас маркираните аспекти имат ли отношение с лунацията в 12д?  ::)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #21 -: Април 02, 2017, 09:14:38 pm »
Yaya, лунацията в 12-ти дом има отношение към маркираните от теб точки.  Винаги когато е активиран този дом, нещо в твоя живот ще се изяснява, в посока : "дали това е краят или ново(то) начало", това е "твоя/ личен " дом. Понеже сега лунацията активира действието на тау-то Юпитер/Уран/ Плутон, които по натал имат отношение към Светилата ти е,  редно да реагираш с решение по някои твои взаимоотношения (Везни/Овен), обновявайки тази област от живота си, но не и без да жертваш някои твои идеали. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #22 -: Април 03, 2017, 10:41:40 pm »
Благодаря ти, Рени. Подозирах, че ще трябва да тегля чертата и да правя равносметка...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #23 -: Април 04, 2017, 05:07:28 pm »
Оу, при мен е в опозиция на Луната (У7) и в близост до нат. Юпитер на К4. Събития ще има, определено.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #24 -: Април 04, 2017, 11:09:26 pm »
Оу, при мен е в опозиция на Луната (У7) и в близост до нат. Юпитер на К4. Събития ще има, определено.

Ще има събития, права си, защото лунацията активира цикъла Юпитер-Уран( а при теб и двамата са ъглови), но няма  да са определени. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #25 -: Април 10, 2017, 11:37:26 am »
Може ли лунация малко по–рано да проработи?

Тази сутрин получих важна новина. За пръв път в живота си съм одобрена за работа с издателство. Получила съм перфектна оценка от техния български редактор за превод на език, който не ми е майчин. Направо ми изпратиха книга за превод. Бюджетът е много ограничен, но поне не ме притискат с кратки срокове. И пак е добро начало, човек трябва да се развива и да опитва нови неща.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #26 -: Април 10, 2017, 11:46:59 am »
Честито, Лили! Браво и успех в работата! :38:

Да, може да проработи по-рано лунация. При мен новолунието през ноември 2011 г. в съвпад с натална Луна на МС проработи 2 дни по-рано.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #27 -: Април 10, 2017, 11:57:18 am »
Благодаря.  :)

Книгите са на руски автори и са на любима тематика – езотерика, паранормални явления, митология, психология, алтернативна история. За жалост няма нищо по астрология. Но по–нататък може да им подхвърля такава идея, ако се сработим и потръгне. Доста скептична бях в началото и още се колебая. То е ясно, че положеният труд ще е почти на благотворителни начала, символично заплащане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #28 -: Април 10, 2017, 12:04:09 pm »
Жалко за заплащането. Дано го увеличат.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #29 -: Април 10, 2017, 12:06:57 pm »
Ехаааа, това е страхотна новина, честито! Много се радвам, Лили. Работи си лунацията, макар и малко по-рано :)
Над силата е само умението да я владеем!