Автор Тема: Пълнолуние 2 юни 2015г  (Прочетена 24798 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #30 -: Юни 01, 2015, 10:57:26 pm »
Да видим реалното действащо лице по пълнолунията изобщо-Слънцето.Какво,къде и в чия компания осветява натала.Защо да се разглежда Луна опозиция с нещо си,а не Слънце съвпад с...Това пълнолуние е страхотно.Слънцето се движи с Марс и ретро Мерк.Слънцето и Марс заедно действат доста победоносно,а със съдействието на задълбочен ретро Мерк на трон биха могли да постигнат нещо по-дълготрайно.Слънце/Марс непременно ще искат да се изявят или ще притиснат точка,с която съвпадат към действие.Предполагам бързи и успешни събития(във всички сфери,в които се атакува),в следствие на отлична аналитична дейност и добра преценка за ситуацията.Слънце и Марс не са анализатори,но Мерк е  ;) .Пълнолунието в Стрелец може да даде авантюризъм и оптимистична широта в мислите.Стрелецът и Юпитер винаги са полезни с болкоуспокояващите,които ни бият  :012:
И още нещо,енергията тръгва от Пълната луна,но изявата е в Близнаци-този път там се събират силите на Огнения тригон.
Да обърнем внимание и на йода,който се образува между секстила Слънце,Марс и Юпитер,с връх Плутон,ако някой има точка,върху която е Плутон.  :)

Дано си права Дракон , на мен ми е в 6 ти дом все пак , а и това ,което си написала за Марс и Слънце е интересно , много ми е интересно , че и двете ще ми минат през асцедента към средата на месеца и двете заедно , нямам спомени преди да се с случвало...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #31 -: Юни 01, 2015, 11:05:05 pm »
Рени гледаш ли Лунациите , спрямо прогресивна карта? Странно но при мен следващата лунация е върху натален асцедент, а след нея върху прогресивен асцедент в Рак, много ми е активиран асцедента.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #32 -: Юни 01, 2015, 11:05:54 pm »
Дано си права Дракон , на мен ми е в 6 ти дом все пак , а и това ,което си написала за Марс и Слънце е интересно , много ми е интересно , че и двете ще ми минат през асцедента към средата на месеца и двете заедно , нямам спомени преди да се с случвало...
Луната беше нашите потребности и чувство за сигурност.На пълна Луна може би тези потребности(по съответния дом) стават кристално ясни.Но жизнената,действена сила е в другия край,при Слънцето,а активността вероятно по дома,в който човек(хора), олицетворяващ планетите или някакво събитие,в което ще вземем участие.Смятам да проследя (и) това пълнолуние,доста е интересно.Луната винаги ще е отразена светлина
« Последна редакция: Юни 01, 2015, 11:11:05 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #33 -: Юни 01, 2015, 11:09:38 pm »
Да, Грег, лунациите задвижват прогресия, те са транзит, значи я питат дали конкретната е готова да отрази случка , събитие в периода,в съответните сфери и дела, характерни за знака, дома, аспекта/-ите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #34 -: Юни 01, 2015, 11:10:42 pm »
на мен Луната ми е много чувствителна, винаги я усещам силно и отрезвяващо. Странно ми е цялата тази разходка върху асцедента ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #35 -: Юни 02, 2015, 01:39:10 am »
Да, Грег, лунациите задвижват прогресия, те са транзит, значи я питат дали конкретната е готова да отрази случка , събитие в периода,в съответните сфери и дела, характерни за знака, дома, аспекта/-ите. :)
ДОсега все пропускам прогресната карта при лунациите, този път надникнах в нея и Пълнолунието е въпад с Меркурий У9, У11 във 2д, а покрай това видях, че оста 6/12д е сменила знак преди 2мес. и е в хармония с пр. Слънце съУ10 във 2д, пр Луна У10 в 5д е в секрил с Венера У1 и Марс У2, У6, У7 във 2д.
 :13:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #36 -: Юни 02, 2015, 08:39:12 am »
Днес по пълнолуние ми се налага да ходя на зъболекар, и тъй като моята зъболекарка отсъства, ще трябва да потърся друг.  ??? Добре ли е това? Дали да не изчакам още 2 дена, макар че ме боли?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #37 -: Юни 02, 2015, 09:17:26 am »
Какво трябва да ти правят на зъба, Веско?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #38 -: Юни 02, 2015, 10:58:56 am »
Вече ходих. Оказа се, че проблемът е от един джоб. От него ме е боляло цяла нощ. Сложиха му дрен и ми препоръчаха да си купя вода за уста за по-добро изплакване. За прегледа и дрена ми взеха само 10 лева.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #39 -: Юни 02, 2015, 11:51:44 am »
Днес по пълнолуние ми се налага да ходя на зъболекар, и тъй като моята зъболекарка отсъства, ще трябва да потърся друг.  Добре ли е това? Дали да не изчакам още 2 дена, макар че ме боли?
На зъболекар се ходи при нужда, а не с подходяща елекция  :012:
Пълнолунието при теб съвпада с Уран У1, Меркурий съУ7, Юпитер съУ1, а Луната е У6, така че ще е добре за твоето здраве.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #40 -: Юни 02, 2015, 12:06:38 pm »
Благодаря, akruks!
Освен това, и ретро Сатурн сега е в съвпад със Слънцето ми - нищо чудно, че се активират стари проблеми свързани със зъбите.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #41 -: Юни 02, 2015, 05:51:30 pm »
Без малко да набедя пълнолунието за днешното си състояние. По 4/10 дом ми е. На 4 градуса от Марс. И в тригон към Луна. А после се светнах, че имам опозе на тр Марс към натален Марс. И вярно днес енергията ми е на едни приливи и отливи. На моменти имам сили да пусна пералня, не една, а цели две, да подредя, домакинствам. А в момента нямам сили да се дотътря до някой магазин, за да напазарувам. Така зле не ми е било от много време. Имам чувството, че всеки миг ще се разпадна. И ми е така наострено и притеснено... Уф.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #42 -: Юни 02, 2015, 06:51:27 pm »
Emma, Уран ти държи стелиума, той те изтощава периодично, просто бързите транзити бележат по-осезаемо някои дни. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #43 -: Юни 02, 2015, 07:15:27 pm »
ОВ
Пълнолунието ми е в 5Д,опозиция на Сатурн.Т.е. Слънце,Марс,Мерк съвпад със Сатурн удариха баща ми.В болница е,вече не е на кислород,положението е овладяно.Обострени проблеми със сърце,кръв(но).Добре че Марс и Слънце към Сатурна ми са в секстил и тригон,не знам какво щеше да е,ако бяха в напрегнати аспекти.А Мерк ми е У12,управител на Сатурн и в квадрат с него.Изглежда разходящ и ретро съвпад действа
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #44 -: Юни 02, 2015, 07:19:36 pm »
Драко, бързо оздравяване на баща ти и дано няма последствия!

п.п. Малко спам, ама ако бях пътен полицай половината народ щеше да остане без книжки, че и повече.