Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 297923 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1335 -: Ноември 03, 2017, 01:08:18 pm »
Някой с опит за тр. Юпитер съвпад с нат. Уран?

Юпитер транзитира 4ти дом, упр. на 6ти.
Уран управлява 8ми.

Напразно ли се надявам на нещо хубаво, че и двамата ме морят от доста време с тежки квадратури?
След десетина дни ще ти кажа, но не очаквам кой знае какви важни събития .
И при мен Юпитер е У6, но Уран е У9, в 5- ти дом е съвпадът.Освен това и транзитна Венера се намесва.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1336 -: Ноември 03, 2017, 05:08:57 pm »
Корея, стискам ти палци да се похвалиш с нещо хубаво!

При мен новината от днес е, че фирмата, в която работя от половин година насам, е пред фалит. Е, поне нямам пръст в това - наследени дългове и стари нерешени проблеми обръщат колата... :'(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1337 -: Ноември 19, 2017, 10:10:01 pm »
Тр. Юпитер ми "гази" 8 дом, до дни ми предстои съвпад с Плутон/У9 - забелязвам повишена интуиция спрямо хората.

Нямам идея правилно ли е да го тълкувам така, но в последните няколко седмици, покрай работата ми се споделят разни интимни извращения, които просто не ми се коментират.

Взех да мисля, че професорът е прав за това, че 80% от българите наистина са с дебилни отклонения.

Но ми е интересно на какъв астро аспект може да се дължи следното - мъж, семеен с 3 деца и съпруга да има сексуална връзка с майка си - Сатурн/Луна/Плутон  ::)?!
« Последна редакция: Ноември 19, 2017, 10:12:03 pm от romantica »

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1338 -: Ноември 20, 2017, 11:13:25 pm »
Но ми е интересно на какъв астро аспект може да се дължи следното - мъж, семеен с 3 деца и съпруга да има сексуална връзка с майка си - Сатурн/Луна/Плутон  ::)?!

Романтика, да не оспамим темата, но и аз имам какво да кажа за един съвпад на Слънцe с Луна, в опозе на Плутон, в квадрат със Сатурн...
Малко по-различен е сценарият с мама, но пак е шокиращ :o
Като отворите дума - обадете се!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1339 -: Ноември 21, 2017, 12:10:21 am »
Друга тема

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1340 -: Ноември 28, 2017, 12:40:42 pm »
Голям смях с транзитен Юпитер върху натален Уран  :D

Току що ми звънят от Мтел и заявяват, че като техен лоялен клиент получавам подарък – нов таблет. Питам ги директно какви са допълнителните условия. Започва да ме залива с информация и данни, от които нищо не успявам да схвана. Но натъртва, че всичко е подарък. Супер, мега перфектно предложение! И накрая се оказа, че подаръкът е обременен с мобилен интернет, който се заплаща. А аз си помислих, че за пръв път в живота някаква награда печеля, хахаха. Искрено се учудих и й казах, че за пръв път получавам подарък, без да си плащам за него или преди да го получа да съм направила в пъти по-голям подарък/услуга.  :lol_hitting:

Та, размина ми се нов таблет.  :57:
« Последна редакция: Ноември 28, 2017, 12:43:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1341 -: Ноември 28, 2017, 02:29:05 pm »
Лили, ти си пожелала да се разминеш с ...късмета си. Мобилният интернет има връзка с делата по 7-ми дом- Юпитер си е свършил задълженията към теб, но ти си преценила дали да се възползваш от същите. Късмета/безвъзмеждните подаръци( трябва да има и Венера тук)/шанса са поредица от благоприятно натрупани (по)стъпки, дела, които често носят и резултат успех, но не е задължително да приемем това. Почерпи се с торта, ей така за кеф, заради събитийността. ;)
Ето, ти се убеди, че всеки реагира различно на една и съща ситуация, въпрос на натал, ти си мнителна, недоверчива, практична, но и с много големи очаквания към/от света, друг натал щеше да приеме този шанс и да се запознае по-отблизо с типа договореност с перспектива за повече мобилност, контакти, трети натал можеше да изтъргува този "подарък от съдбата". Аз миналата година също получих  "подарък", който приех, нищо че трябваше да заплатя известна сума, но видях перспективата в същия и продължавам да работя с/по него 3 пъти в годината-така реагира моя натал на съвпад Юпитер към Уран, защото имам натален съвпад  между тях в 10-ти и Юпитер има все пак някаква сила в картата ми.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1342 -: Ноември 28, 2017, 02:48:40 pm »
Рени, имам нет в излишък, от трети договор не се нуждая просто. В случая няма нужда да търсим под вола теле, за да си докажем астрологичната теория за някого, както често се случва в този форум. Постъпки има предостатъчно, но няма очи да ги видят, защото така е по удобно. Но аз не се отчайвам,  може да имам по добро прераждане, знае ли човек.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1343 -: Ноември 28, 2017, 03:14:01 pm »
Тогава можеше да  подариш подаръка на някой друг- тълкувания има много. В коментара ми няма нито телета, нито волове, така си преценила (Венера), толкова си могла ( Сатурн) да получиш желаното (Марс). 
Лили, а защо винаги намесваш форума като цяло, когато се коментира твой пост ? Ти си сподели наблюдение, някой от форума се включи, в случая аз , останалите не ги интересува, вълнува или нямат желание за коментар, така че,  цял форум не е насочил внимание към пост на някой си никнейм. За мен е полезен казуса Юпитер и се интересувам от споделеното тук, не  от никовете , които, списват тук . Да не правим от мухата слон, харесва ми лежерния астрологичен тон.
Благодаря, за споделеното.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1344 -: Ноември 28, 2017, 03:23:05 pm »
Миналата година при транзит на Юпитер върху Слънцето ми, което е упр. на 2 дом и аз имах
такова предложение с таблет, което отказах. Не ми е нужен просто. Но интересното е че Юпитер няма
връзка с 8 дом, нито упр. 5 дом, но се намира в 5 дом. Имам есенциално силен Юпитер в натало, но слаб акцидентално.
Защото според традиционната астрология е в 6 знак от АСЦ.
Та вероятно затова и подаръците му са половинчати. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1345 -: Ноември 28, 2017, 03:30:22 pm »
Таис, това с таблетите се случва като оферта на всеки 2 -ри или 3-ти човек, но е важното, кой как реагира на това и кога. За някой това е събитие, за друг е случка, за трети ежедневие. Някои ще го свържат с Юпитер, други със Сатурн, трети с Уран, пети  с Пълнолуние в Телец или в 3-ти доми т,н. Отношението е важно, а в натала то е посочено по различен начин и все пак голямото,
 уж незаслуженото/наготовото
се свързва с тр. Юпитер, нали ? Това е полезното от тази тема . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1346 -: Ноември 28, 2017, 04:53:41 pm »
Рени,"подаръците" са по Юпитер и Венера, затова в астрологията се наричат още Благодетели,
Сатурн подаръци не дава, там трябва труд, усилие, при Меркурий обикновено са награди от някакви
Меркуриански дейности, викторини нещо свързано със знания, особено при конкурси.
Пък ние можем винаги да си напрогнозираме пост фактум  по всяка планета.



















Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1347 -: Ноември 28, 2017, 05:04:57 pm »
Рени, на кого да подаря таблет с мобилен нет, който аз да плащам. Ако имам близък, може би щеше да е добра идея. На някоя престорена квартална използвачка може би, от телефонните приятелства. Не знам доколко съм практична, но съм наясно с реалността и обкръжението, за което възвишени астрологично формулировки просто не важат. И какво, трябва да направя някоя глупост, за да докажа, че не съм подозрителна, особено когато очевидно някой те въвежда в заблуда.
« Последна редакция: Ноември 28, 2017, 05:09:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1348 -: Ноември 28, 2017, 05:22:06 pm »
тр. Юпитер в 3д, в разходящ съвпад с К3 и в сходящ съвпад с Марс У3, У8 и с Нептун съУ7  - днес спечелих седмичната награда на Нивеа от конкурса "Приказна синя грижа" с моята приказка, която написах и публикувах преди седмица. За наградата пише, че е козметика на Нивеа или брандирани продукти с логото Нивеа, ще видя с какво ще ме изненадат  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1349 -: Ноември 28, 2017, 05:33:20 pm »
Лили, ти си пожелала да се разминеш с ...късмета си.
За какъв късмет говориш, проверила ли си на каква цена интернет трябва да плаща, при положение, че тя си има договор за интернет и плаща такъв? И дали ще е само интернет, че вуйна ми преди време така се вързала на друг оператор, както си вървяла по главната покрай техен магазин, за безплатен цифров телефон- стационарен, с месечна такса за 3лв, а тя ползваше още телефон с шайба на такса 8лв. Влязла в магазина, подписала договора, щастлива, че е на далавера, а след месец-изненада, 18м плащаше 22лв.- 3лв такса стационарен телефон и 18лв. за мобилен, пробутали и сим-карта за мобилен, а тя нямаше джиесем и не знаеше как да борави с него. Аз съм абонат на Близо, ползвам техен безплатен стационарен телефон, плащам само разговорите на ниски цени, сега нали Мтел погълнаха Близо, само ми предлагат да подновя договора, уж повече канали по тв, уж повече минути към други стационарни, уж по-бърз интернет, но условието е да ползвам и мобилните им услуги, т.е. да ми пробутат сим-картата си на абонамент, отделно щели да ми дадат нов номер на стационарния, с което категорично не се съгласих.
« Последна редакция: Ноември 28, 2017, 05:34:59 pm от akruks »