Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 297884 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #15 -: Юли 05, 2013, 10:32:05 pm »
Разбира се-съвсем не популистко решение

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #16 -: Юли 07, 2013, 08:15:52 am »
Юпитер само усили действието на Сатурн, както и предполагах. Събитие по осми дом.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #17 -: Август 26, 2013, 08:38:03 am »
на 28 август тр.Юпитер ще е в съвпад със Сириус,кралска звезда,  носи делови успехи ,подкрепа, пътувания ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #18 -: Август 26, 2013, 11:26:54 am »
Този съвпад на Юпитер /Сириус ,активирайки планети ,точки в натала на 13*-15* в кардиналните знаци,би ли донесъл същите ,които споделяш,Strelichka ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #19 -: Август 26, 2013, 10:23:30 pm »
Хм, точно в този диапазон нямам.
При толкова много кардиналност в картите на 3 ма от членовете в семейството ни, ни един няма там планетка. >:(

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #20 -: Август 27, 2013, 08:48:24 am »
Този съвпад на Юпитер /Сириус ,активирайки планети ,точки в натала на 13*-15* в кардиналните знаци,би ли донесъл същите ,които споделяш,Strelichka ?
ако аспектира в този диапазон нат. слънце,марс,юпитер/неговите  огнени дружки / и те са свързани с подх.домове- йес-те ;)ще се породят подобни очаквания,но оста рак-козирог ще получи подкрепа и от тр.сатурн в бъдеще.... 8)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #21 -: Август 27, 2013, 11:19:38 am »
Този съвпад на Юпитер /Сириус ,активирайки планети ,точки в натала на 13*-15* в кардиналните знаци,би ли донесъл същите ,които споделяш,Strelichka ?
ако аспектира в този диапазон нат. слънце,марс,юпитер/неговите  огнени дружки / и те са свързани с подх.домове- йес-те ;)ще се породят подобни очаквания,но оста рак-козирог ще получи подкрепа и от тр.сатурн в бъдеще.... 8)

Мидпойнт ?!? ....защото там имам МП Венера/Юпитер,Венера/Уран ,Венера /възел,Юпитер/Сатурн,Сатурн /Уран.
При мен този съвпад е точно върху Вертекс ,не знам дали има значение,опитвам се да си спомня какво влияние е оказал същия преди 12 /24 г  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #22 -: Септември 27, 2013, 09:47:56 am »
Не съм сигурна дали е за тази тема, но на 25.09 на много хора им се прецакаха телефоните, дори момчето от сервиза се оплакало колко работа има и как не става от 1-я път
Дали цялата работа се дължи на екзалтиралия юпитер в разпадащ квадрат с меркурий, който пък управлява луната, как мислите?
И дали при луна в дева пак ще е така?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #23 -: Септември 27, 2013, 02:06:41 pm »
Можеш да провериш дали е така ,чрез наблюдения около началото на януари и към края на март. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #24 -: Септември 27, 2013, 03:09:16 pm »
Можеш да провериш дали е така ,чрез наблюдения около началото на януари и към края на март. ;)

и вие наблюдавайте - разни дребни устройства, в частност - телефони, да видим дали ще се повтори

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #25 -: Септември 28, 2013, 08:23:53 am »
Не съм сигурна дали е за тази тема, но на 25.09 на много хора им се прецакаха телефоните, дори момчето от сервиза се оплакало колко работа има и как не става от 1-я път
Дали цялата работа се дължи на екзалтиралия юпитер в разпадащ квадрат с меркурий, който пък управлява луната, как мислите?
И дали при луна в дева пак ще е така?

не знам ,не са се прецакали телефоните,но вчера децата ми,заедно с техен приятел си поръчаха три нови от китайски сайт -та да видим като дойдат ще докладвам ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #26 -: Октомври 11, 2013, 05:16:57 pm »
След около месец Юпитер тръгва ретро ,спира на 20* Рак .По това време няма тежък транзит,затъмнение,но ако някой има прогресия в тези градуси ,може да сподели дали наистина е подсилил енергията на същата.Дали тр.Юпитер активира натален аспект,как и кои са участващите планети ?!? И сега като е в знак на екзалтация, дали подсилвайки наталния потенциал даже и не толкова положителен би дал положителна проява ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #27 -: Октомври 11, 2013, 11:22:58 pm »
При мен положителен ефект от транзитите на Юпитер има на кукуво лято  :) В момента е тригон към Слънцето и пр. Луна-благинки нула с много нули отзад :) Квадратира пр. Слънце, а на Венера ще и се размине за 2гр. преди да тръгне ретро.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #28 -: Октомври 12, 2013, 02:00:29 am »
Аз имам ретро-стацинарна планета в заточение,но е в стелиум ,така че ми е трудно да преценя .... ::),но това е интересен казус Gaur,може да го обсъдим . :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #29 -: Октомври 12, 2013, 07:04:52 pm »
Приеха ме  за  аспирантка, от другата седмица  даже тръгвам  на занятия..

Честито и много успехи :)