Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 621706 пъти)

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4140 -: Септември 24, 2019, 09:45:13 am »
Като една Везна мога да кажа, че наистина ни примързява, но ако имаме да свършим нещо го правим както трябва и чистенето в частност, обичаме да ни е чисто и подредено да се чувстваме добре, да ни е приятно и комфортно  :72: Не ме мързи и да готвя, ако искам нещо да е както трябва си го правя аз, не чакам на някои друг  :57:

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натални карти
« Отговор #4141 -: Октомври 29, 2019, 11:55:46 am »
Здравейте :) Прикачвам наталната карта на приятеля ми. Като че ли се чувства неудовлтворен от работата си напоследък и усеща, че има друго призвание. В момента работи като програмист. Според вас, с какво друго би могъл да се занимава, да прояви интерес, да му хареса?
Ще се радвам да отговоря и на въпроси.
Благодаря за помощта!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4142 -: Октомври 29, 2019, 02:50:32 pm »
HappyFish,
Периодично на твоя приятел ще му омръзва работата. Да се ориентира с времето към свободна професия, самостоятелна такава.Нужда от движение, комуникация. Реклама, дизайн, в сфери, където може да конструира/създава красиви форми; да предлага информация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натални карти
« Отговор #4143 -: Октомври 29, 2019, 03:11:38 pm »
Благодаря, Рени.
Като цяло има добър усет за естетика, но ми е казвал, че дизайнът не е неговото нещо...

Харесва му да оптимизира процеси и да решава проблеми... сръчен е, и си изпипва работата...

Добре се справя с комуникацията, има харизма и хората го харесват, но досега (може би ще се промени), ми е споменавал, че не обича да работи пряко с хора...

Т.е. всичко, което, според мен, му се отдава, не му се иска да го прави в дългосрочен план... Някак си, си противоречат нещата... Може би просто не се е "отпуснал" още да опита... :/

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #4144 -: Октомври 30, 2019, 10:45:42 pm »
^напиши ми на лично кога си родена, интересувам се

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4145 -: Ноември 20, 2019, 09:27:06 pm »
Активирана е оста 6-12, като Венера у6 е времеви управител. Тя не е добре поставена в картата, квадрат с у12 Марс, в заточение, в 6-ти, но пък Юпитер е тригонира, като претендира за Алкокоден. Луна (Хилег) е опозиция Сатурн у 8,квадрат Меркурий упр. на хороскопа, Сатурн у8 е квадрат и със Слънце. Тр.Юпитер е спрял стационарен върху Меркурий, което е добре. Но сега предстоят квадратури на Юпитер с Венера, Меркурий, Марс, докато са в Дева . Новолунието е в 4-ти срещу Луната. Предполага, че като стане видима Венера в края на септември ще е по-ясно каква ще е алтернативата. Тогава е в сила и секстила Венера- Юпитер, а двамата са на трон. Цикъл Венера-Марс от днес почва в 4-ти дом срещу Луна, а те държат оста 6-12. Слънце- Марс и той в 4-ти дом.Ако много детайлно се разгледа и очисти "проблема", може и да има добро развитие.
Плутон управлява заключен знак в дома на здравето, по тази причина проблемът не е бил явен, а го има поне от 2г, когато по дирекция е достигнал наталното Слънце. Плутон се свързва с тумори, раци и видоизменения на тъкани и органи. Гърдите и опашната кост са по Слънце, като естествен у-л на Лъв, а понеже е в Скорпион, освен че е скрит проблем и трудно откриваем, което прави поставяне на диагноза трудно, може да са засегнати репродуктивни органи- яйчници, матка, ректума, дебело черво. СЛВ по дирекция на Слънце У4 в 6д показва съществено събитие, свързано с нейното здраве, дано не е края, че е млада жена, а и деца има. :(
fortunades, ако иска да пробва нещо алтернативно може да потърси Айдън Мустафов във фб. Има и група там - Мултидисциплинарен подход срещу онкологични и автоимунни заболявания, чета че постоянно помага на хора и са много доволни от резултатите.
Предвид, че Слънце, Луна, У6 са във водни знаци си мисля, че би трябвало билки и всякакви отвари да дадат положителен резултат. Луната, по която са функционалните заболявания прави опозиция със Сатурн - може би има проблем с усвояването на определени храни, както и минерали, витамини и т.н. Има ли някаква наследственост на подобни заболявания в рода?

Искам да дам ОВ.
Лимфом на Ходжкин- който е лечим, макар че е 4-та фаза.
Минала е 1 курс химиотерапия. Онзи ден имаше рожден ден и се чух с нея.
В крайна сметка, още не се знае какъв ще е крайния резултат, но се надявам да е положителен.
Благодаря Ви!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4146 -: Ноември 28, 2019, 08:00:06 am »
Това е нат.карта на мама.Дали съм "нацелила"часа на раждане?!Има една особеност в роднинските връзки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4147 -: Ноември 28, 2019, 08:38:47 am »
Това е нат.карта на мама.Дали съм "нацелила"часа на раждане?!Има една особеност в роднинските връзки.
ако си второ дете по 7д- нали си с АС в Близнаци около този градус
Моят АС е МС при малката дъщеря; МС на голямата съвпада с моя вертекс и Северния възел на майка; ИЦ на внука съвпада с Вертекс на баща му и с Луната на майка му, АС му съвпада с моя МС, нодалната му с АС на баща му и дядо му (моя мъж),  та има покриване на осите в семейството
« Последна редакция: Ноември 28, 2019, 08:43:54 am от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4148 -: Ноември 29, 2019, 06:59:29 am »
Първо дете съм,имам по-малък брат.
По картата :Майка има доведена сестра от предишен брак на майка си.Преди мама да се роди ,баба ражда две момчета,които умират на ранна възраст,ненавършили годинка.След това се ражда мама,след това още едно момиче.До тук:Три сестри,като първата  е от друг баща.Истинската сестра на майка(най-малката)е дадена за осиновяване около 2 годишна.Мама след това я откри и поддържат връзка.
Майка има два брака,и двата за баща ми.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4149 -: Декември 06, 2019, 04:21:52 pm »
Почина Стоянка Мутафова.Картата без час на раждане .

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4150 -: Декември 07, 2019, 10:25:32 am »
Има час на тази карта.  :017:
Съвпад Слънце+Венера тригони Сатурн(сигнификатор кариера) и Юпитер, Меркурий+Уран в 1 дом диспизитора УАсц. Тригон с Плутон в 5 дом. Нептун тригон Луна.
Ето потвърждение на постулатите във вчерашния ми линк във 'Венера' - Венера на Асц. с опозиция Нептун(опозицията е венерин аспект), тоест е, тя е венерин тип.
ПП. Чета соларния Плутон е в 8 дом. Смърт ::)
Физиогномично - мислих си е Овен. Има Луна в Овен. Ето как лунния знак е важен.
« Последна редакция: Декември 07, 2019, 03:48:55 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4151 -: Декември 08, 2019, 05:05:41 am »
Има час на тази карта.  :017:
Съвпад Слънце+Венера тригони Сатурн(сигнификатор кариера) и Юпитер, Меркурий+Уран в 1 дом диспизитора УАсц. Тригон с Плутон в 5 дом. Нептун тригон Луна.
Ето потвърждение на постулатите във вчерашния ми линк във 'Венера' - Венера на Асц. с опозиция Нептун(опозицията е венерин аспект), тоест е, тя е венерин тип.
ПП. Чета соларния Плутон е в 8 дом. Смърт ::)
Физиогномично - мислих си е Овен. Има Луна в Овен. Ето как лунния знак е важен.
не зная часа на раждане,сложила съм Слънцето на асц.
Направи си и твоята карта така,със Слънце на асц.и виж какво се получава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4152 -: Декември 08, 2019, 09:53:08 am »
не зная часа на раждане,сложила съм Слънцето на асц.
и солар на такава карта да се прави, ако можеш пусни я да видим

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4153 -: Декември 09, 2019, 05:54:12 am »
Солар Стоянка Мутафова,без точен час на раждане.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4154 -: Декември 09, 2019, 06:42:27 am »
В наталната карта Марс е връх на тао Слънце-Нептун.Вероятно Луна(щото не знаем градуси точно)е опозиция Сатурн.Плутон е връх на тао Луна-Сатурн.По транзити Сатурн спря в 9 *козирог в опозиция нат.Плутон ,квадрат(може би)нат.Луна,квадрат нат.Сатурн.Сатурн е важен в картата като управител на Слънце/Венера.Марс е управител на Луната.Дирекция Плутон 15*везни квадрат транзитен Сатурн,тоест нат.фигури се разтварят/повтарят.Дирекция Слънце опозиция нат.Марс.Прогресивна Луна съвпад нат.Марс.Дирекция Нептун съвпад нат.Марс.Дирекция Луна опозиция транзитен Сатурн.Дирекция възли рак-козирог 17*,където са и транзитни възли,транзитен Сатурн.Дирекция Марс в 28*водолей,имаше затъмнение ,а сол.Луна опозиция дир.Марс.Прогресивен Сатурн точно на к8(без час).В солара Асц в рак на к6(измислено).И Луната в лъв 28*опозе дир.Марс.В сол.Юпитер е точен съвпад нат.Марс.8 сол върху асц.В деня на смъртта транзитен Марс квадрат Слънце.Транзитно Слънце в 14*стрелец квадрат транзитен Нептун,в рож.карта са в опозиция-цикълът се разгръща.Забележително транзитна Венера у8 дом(измислен)е в опозиция сол.асц измислен.И още неща има със сигурност.........Но най-важни според мен са диспозиторите на светилата,тук Сатурн и Марс.Транзитни възли (северен)съвпад нат.Плутон,там имаше затъмнение.Дирекция Сатурн опозе сол асц.