Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 47701 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« -: Декември 22, 2015, 08:12:25 am »
Гледам, че тук малко гледаме нещата в кратки срокове, та ми се ще да погледнем в мааалко по-далечен план. През 2020 г. ще има мунданен съвпад на плутон, Сатурн и Юпитер на около 20-22 козирог. Краят на 2019 г. Сатурн и плутон са в съвпад на 21-22 козирог, и през 2020 г. Юпитер се присъединява към тях.

В кой дом попада при вас и какви аспекти ще направи?

При мен ще е в 6ти дом, не най-хубавото положение, в квадрат с венера, секстил слънце и тригон Юпитер. Сигурно ще е свързано с работа, заради 6ти дом и Юпитер в 10ти, квадрата с венера си мисля, че ще е нещо свързано със здравето ::)
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 08:23:18 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #1 -: Декември 22, 2015, 08:29:44 am »
4ти дом. квадрат с натални меркурий и плутон от 1ви дом. меркурий У9,У12, плутон У2.
секстил натален уран У5 от 2ри дом
тригон слънце У11 от 12ти дом

изглежда, че някаква загуба ще има, но и дивиденти.
детето тогава ще е 7ми клас, може да се треса покрай него.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #2 -: Декември 22, 2015, 08:53:00 am »
Като каза детето, как я забравих нея...при дъщеря ми това ще е първо юпитерово завръщане, също в 6ти дом, като активира наталната тао-квадратура с връх венера на МЦ. Много ме притеснява този транзит.

Клер, по-скоро ми звучи като нещо свързано с чужбина - 4ти, 9ти, 12ти дом
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #3 -: Декември 22, 2015, 08:57:00 am »
не планирам такова нещо.
а този 9ти дом все ми е активиран и така ине мога да го разбера.
може и на психологично ниво да е с тези домове

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #4 -: Декември 22, 2015, 08:59:49 am »
Аз тогава си чакам звездния миг  :012: В 3 -ти дом, ще се разхождат из стелиума ми.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #5 -: Декември 22, 2015, 12:17:18 pm »
Съвпад на Плутон и Сатурн в 11 дом, а Юпитер в съвпад с нат.Меркурий и К11.
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #6 -: Декември 22, 2015, 02:04:07 pm »
Страшно неприятен съвпад.  :012: Особено за мен. На 22,46 градуса ще си стиснат ръцете 4 планети. Плутон, Сатурн, Меркурий и Слънце.
За повече тежест при мен това ще се случи в 12 дом. И в квадрат с нат. Сатурн, у12. И за красота имам възврат на нодалната ос. Съвсем точен. Придружен с Юпитер. Юпитер съвпад Юлв и Лилит на к12.
Тр. Уран ще ми бъде на к3.
Сатурн е стар упр на Асцендента ми. Има много време до този съвпад, но не мисля, че ще е много добър за мен. Тр. Уран ще е в сходящо каре с Луната ми. Така като гледам... нещата ще се въртят около неочаквана промяна в здравословен план или ежедневието ми. И съврзани с някаква изолация. Дано не е кофти инцидент.
По прогресия нищо забележимо. Прогресивната Луна в Стрелец и на к11, на мидпойнта на Марс и Нептун, все у2. Прогресивната Венера на Мц.
Дирекционен Сатурн на Мц също. Дир. Юпитер също на к11.

И солар тогава не е много готин. Сол Асц в 12 дом. Сол Сатурн и Плутон от двете му страни, заедно с Юлв. Сол. Мц в съвпад с нат. Юпитер. А слънцето в 9 соларен дом.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #7 -: Декември 22, 2015, 03:13:38 pm »
Като гледам астрокомските ефемериди, тримата в нито един момент не се докосват едновременно, постоянно има разминаване и поне единия "увисва" /приемаме, че за тях орбиса е под 5*/. Не казвам, че енергията няма да е катализирана, по-скоро ще жонглира в комбинации.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #8 -: Декември 22, 2015, 03:56:19 pm »
Точно този съвпад преди десетина години ме беше разтревожил и накара да се регна за първи път във форум по Астрология, а по-късно се пресрамих да попитам и да дам данните за раждане на голямата ми дъщеря, при която попада в 8-ми дом върху наталния съвпад на Венера съУ5, У12 и Сатурн У8, У9, У10
При мен попада в 5д и е в тригон с Меркурий У1, У10 в 1д.

Значи сме 2 разтревожените майки :), но при дъщеря ти не изглежда зле ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #9 -: Декември 22, 2015, 04:18:59 pm »
Значи сме 2 разтревожените майки :), но при дъщеря ти не изглежда зле ::)
Ръшман е споменала в книгата си за съвпад на тр. Плутон с Венера в 8д, че е направил милионерки няколко нейни клиентки, та ще видим... надявам се да видим края на мизерията  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #10 -: Декември 22, 2015, 06:22:46 pm »
и го гледам често този транзит и се чудя мама му стара кво ще стане ... гледам и Соларите за 2019 и 2020 , по Индийския хороскоп по това време ще съм в Раху даша и Раху подпериод , като Раху ми е в 11 ти дом , но в Овен , което предпазва от катаклизми , но съвпада ми е в 8-ми дом. Сатурн ще предмине през Юпитер на 0 градуса във Воделей , като Юпитер ми е управител 7 ми , надявам се да даде бракуване , официално :)

Happy58

  • Гост
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #11 -: Декември 22, 2015, 06:35:31 pm »
Гледам, че тук малко гледаме нещата в кратки срокове, та ми се ще да погледнем в мааалко по-далечен план. През 2020 г. ще има мунданен съвпад на плутон, Сатурн и Юпитер на около 20-22 козирог. Краят на 2019 г. Сатурн и плутон са в съвпад на 21-22 козирог, и през 2020 г. Юпитер се присъединява към тях.

В кой дом попада при вас и какви аспекти ще направи?


Прекалено ми е далеч, за да го мисля ... но заради идеята - в 7 дом, У5, У7 и У6 - предполагам, че ще е някакво работно партньорство. Аспекти - според орбиса - ако пуснем до 2гр, стават много - ще е подобно като сега - съвпад Десц, секстил Нептун в 5 дом, У10, тригон Венера/Плутон/Уран в 3 дом, У4,11,5,8, куинконс Марс във 2 дом, У10. А ако отпуснем до 4-5 гр, се включва и секстил със Сатурн в 9 дом. Отделно прави и секстил/тригон към нодална ос. А ако включим и ПФ и Хирон, се появяват още 2 секстила, защото те са в съвпад със Сатурн.

Само да сме живи и здрави дотогава - ще ми е интересно - макар че без напрегнати аспекти едва ли нещо сериозно ще се случи.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #12 -: Декември 22, 2015, 08:32:40 pm »
уоу, гледам да не гледам (хах) толкова напред, че ще взема да се изгубя във фантазии по всевъзможно бъдеще:Д

всичко това ще се случва до Слънцето ми (у4) в 9д. Сатурн-Плутон - на 1* и малко, Юпитер-Плутон(-Марс) - точно върху светилОто ми егодържателно:Д
съвпадът Плутон-Сатурн ще фигурира в 30-годишния ми солар, непосредствено след завръщането на Сатурн в наталната му позиция.

това ми е хоризонтът към момента, надявам се в следващите години да постигна дългосрочните си цели и да стигна там, където искам и заслужавам да бъда. йеа :cheer::Д

 

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #13 -: Декември 23, 2015, 08:00:30 am »
Страшно неприятен съвпад.  :012: Особено за мен. На 22,46 градуса ще си стиснат ръцете 4 планети. Плутон, Сатурн, Меркурий и Слънце.

Tочната дата е 12 Януари 2020 г  :)За мен ситуацията също не изглежда приятно - целия този стелиум се случва в моя 8 дом и  съвсем точно опозира  Марс У12. Отделно имам дирекция Марс съвпад Луна в 4д , а в солара  - Марсов възврат в соларен 10 дом . Не мога да изтълкувам как ще се прояви всичко това, но базисно Марс не е силен в натала ми и затова очаквам неприятни събития :(

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #14 -: Декември 24, 2015, 08:52:41 pm »
При мен този съвпад ще бъде на ДСЦ в квадратура към Уран.  :97: Жалко,че ще е след 4 години.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: