Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207490 пъти)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1020 -: Април 09, 2019, 11:13:43 pm »
Какво е работил този субект? Каква му е била професията, в какви среди се е подвизавал?
Предположения?
  :bedtime2:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1021 -: Април 10, 2019, 01:16:46 pm »
Какво е работил този субект? Каква му е била професията, в какви среди се е подвизавал?
Предположения?
Средите може да са изкуство или спорт, но предполагам е второто, след като си писала в минало време, че се е занимавал, а за изкуството няма възраст. Едно е сигурно, че е склонен към злоупотреба с алкохол, може да е лежал в клиника заради това, да е правил инфаркт- Нептун У5 (дома на творчеството, спорта и сърцето, в съединение Слънце в 12д. (естествен у-л на 5-ти дом). На приятелка един от мъжете го лекуваха за алкохолизъм, прави на два пъти инфаркт, сложиха му във вената нещо, което не знам как се казва, но и на един комшия алкохолик поставиха същото, но в крайна сметка почина- комшията на 60, на приятелката мъжа на 64. Този от картата жив ли е? Сатурн в хармоничен аспект със Слънцето, което все пак го прави разумна личност. Уран в 10д - в кариерата е имал бърз и неочакван напредък, уникален с нещо, но и индивидуалист заради квадрата с Меркурий У11, въпреки че работата му е свързана с група, с колектив- северния възел е в 11д.  Меркурий в съвпад със звездата Агена в близост до асцендента носи материално благополучие, пари и успех, дори да претърпи загуби такъв човек, никога не остава беден- запомнила съм написаното, понеже малката ми дъщеря има Меркурий в този знак и градус, близко до АС , което се  задейства, когато миналата година Юпитер беше в Скорпион.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1022 -: Април 10, 2019, 01:42:57 pm »
akruks, не съм "писала", а "писал".
Донякъде въпроса подлежи на коментар, защото индивида още е активен, но под друга форма, не толкова успешна и бляскава, както първоначалната му изява.
Очаквах много мнения, в началото не така точни и прецизни, но ти изби рибата!
Това е Дон Диего...."Божията Ръка", Диего Армандо Марадона   :party0036:
За информация, сега се води мениджър на мексиканския клуб Dorados de Sinaloa.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1023 -: Април 10, 2019, 02:50:48 pm »
akruks, не съм "писала", а "писал".
Донякъде въпроса подлежи на коментар, защото индивида още е активен, но под друга форма, не толкова успешна и бляскава, както първоначалната му изява.
Очаквах много мнения, в началото не така точни и прецизни, но ти изби рибата!
Това е Дон Диего...."Божията Ръка", Диего Армандо Марадона   :party0036:
За информация, сега се води мениджър на мексиканския клуб Dorados de Sinaloa.
Сори, не знаех, че си момченце  :)
Марадона бил "божия ръка"- за пръв път чувам, понеже не следя много футбола, освен финалите на клубовете и световно, европейско. Да е жив и здрав!

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1024 -: Април 10, 2019, 03:11:11 pm »
23 юни 1986, Световното в Мексико, четвъртфинал между Аржентина и Англия. Първият гол на Марадона е с ръка, т.н. "Божия ръка". Любопитна подробност от този мач е, че страничен съдия е българина Богдан Дочев. Главния съдия решава да се зачете гола без да се попита страничния, като това да го попита не е норма и устав. Англичаните стоварват гнева си върху българина.
Отгатна, че е в сферата на спорта, освен това удивително точно спомена и за алкохолна зависимост. Той нали и с това е известен - паралелно с творчеството си на зеления килим и с пристрастеността към алкохол, наркотици.   :)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1025 -: Април 11, 2019, 07:59:36 am »
Какво е работил този субект? Каква му е била професията, в какви среди се е подвизавал?
Предположения?
  :bedtime2:
Освен всичко ,което е написала Акрукс,субектът е сътворил некое и друго извънбрачно детенце.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1026 -: Април 11, 2019, 12:52:19 pm »
Тук какво виждате? Как ви се струват занятието, заниманието, професионалните страсти и в каква насоченост е труда на индивида?
 :29: 
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1027 -: Април 12, 2019, 11:58:08 pm »

Плутон е на Асц, в първи дом е и Уран. В Телец. Преобразуване, трансформация на какво? Телец дава материално изражение на нещата и процесите, видимо е, не е абстрактно
И аз съм с Плутон на АС, само че е в 12-ти, а мъжът ми и зетят са с Плутон и Уран в 1д, в Дева, но не са Тесла, макар последните 25г мъжът ми да си вади хляба с теслата (самоук дърводелец, професионално е ел.техник)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1028 -: Април 13, 2019, 12:16:00 am »
akruks, "Човек е толкова забавен, колкото е финеса на изказа му"  - Аз     :happybirthday3:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1029 -: Април 13, 2019, 12:22:18 am »
Верният отговор:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1030 -: Април 13, 2019, 12:33:41 am »
akruks дръпна с два натала.  :clap:  Да не скучаете почивните дни, ето нова карта:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1031 -: Април 14, 2019, 11:28:56 am »
Създаване, пропагандиране, особено информация - тук си поразително прав. Собственик, може и да има тези активи, които споменаваш, по-скоро обаче и тя е свързана с информацията. Познаваш, че и е заобиколен от жени, любовчия, при това да, на практика лилипут. Да, лъжите на другите, инсинуации, дори процеси, драми. Създаване и оставяне на нещо свързано с информация, що е то?   :banghead:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1032 -: Април 14, 2019, 02:54:10 pm »
Като Хю Хефнър, обаче не се е специализирал толкова надълбоко и интимно в предоставяната информация. Жокер - от Европа е... ::)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1033 -: Април 14, 2019, 05:18:13 pm »
Бил е президент на футболен клуб.  :012:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1034 -: Април 14, 2019, 05:28:00 pm »
Да бе, и как някой може да познае професия- президент топсерсем-абсурд. Пък и това не е професия, обикновено някакви богаташчета стават президент на клуб, но си вадят мангизите с друго .
« Последна редакция: Април 14, 2019, 08:45:31 pm от Ребека »