Автор Тема: Пълнолуние и ЛЗ 31 януари 2018г.  (Прочетена 13000 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние и ЛЗ 31 януари 2018г.
« Отговор #75 -: Февруари 06, 2018, 09:56:13 pm »
Аброад, ти какво разбираш под проявление ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Пълнолуние и ЛЗ 31 януари 2018г.
« Отговор #76 -: Февруари 06, 2018, 10:34:25 pm »
Изстрелването на Falcon Heavy на живо

Стартът на най-мощната съществуваща космическа ракета е планиран за тази вечер


малко закъснях с новината :012:



Рени, нали не се шегуваш, даже се чувствам глупаво да обяснявам

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние и ЛЗ 31 януари 2018г.
« Отговор #77 -: Февруари 06, 2018, 10:47:43 pm »
Аброуд, имаш цяла година и шест месеца да се шегувам, да тъгуваш, да пътуваш, да римуваш, да спортуваш, да изгубиш, да се върнеш, да тръгнеш  в посочените сфери-това дава като тълкувание действието на затъмненията. Първото затъмнение за годината дава общата тенденция къде ще е най-силната динамика. Първата лунация с коя сфера започва годината ти и дали същата повтаря чувствителна тема. Проявите са навън, отвътре само реагираме. Така пише в по-старите книги по астрология, аз перифразирах. Въпрос на осъзнатост за случващото се и неговото приемане. И аз още не искам  да приема самотата, а е крайно време, имам я заложена и действаща с бавна прогресия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Пълнолуние и ЛЗ 31 януари 2018г.
« Отговор #78 -: Февруари 06, 2018, 10:56:44 pm »
.......имам я заложена и действаща с бавна прогресия. :)

мда, стигнахме до консенсус, натал-фон, пък после пусков механизъм затъмнения
другото е за събития и транзити, по бързите от тях, пак сигнификатори - паднах, станах, някой ме излъга, аз излъгах някого, пих кафе, весело, тъжно ми беше за ден-два - все ежедневие

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние и ЛЗ 31 януари 2018г.
« Отговор #79 -: Февруари 06, 2018, 11:12:04 pm »
Ние с теб нямаме разминаване- АСЦ и Юпитер си коренспондират в близки убеждения и настроения за случващото, просто маниера ни е различен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Пълнолуние и ЛЗ 31 януари 2018г.
« Отговор #80 -: Март 11, 2018, 05:03:33 pm »
При мен беше в 11 дом също. Прояви се доста неочаквано и точно по темата - още от втория ден бях привлечена от хазарт и бях като залепнала доста време  ::) и тъй като прави квадрат с Плутон У3 и Меркурий У1,10 във 2 дом равносметката беше само загуби, Слава Богу не големи. А като продължение на това продължих да си чеша крастата, но вече с виртуални пари  :012: