Автор Тема: Черно и бяло  (Прочетена 13383 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Черно и бяло
« -: Септември 21, 2014, 08:55:42 pm »
От както Луната ми е дирекционно в Близнаци се побърках да купувам каки.Традиционните цветове,с които се обличах отстъпиха място на тези.Ето и днес си купих две блузи.Чувствам,че полудявам по тази гама,действа ми хипнотично.А изобщо не е типично за мен да си променям цветовете. Всъщност си полудях-това е.Като си погледна гардероба виждам,че пазарувам един и същи нюанс.
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 08:59:13 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черно и бяло
« Отговор #1 -: Септември 21, 2014, 09:05:34 pm »
Дракониада, защо реши ,че дир.Луна в Близнаци ти е променила цветовата гама в гардероба ти или акцента само върху определен въпрос ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Черно и бяло
« Отговор #2 -: Септември 21, 2014, 09:11:54 pm »
Защото  от както решавам сама какво да нося, никога не съм си променяла цветовете в гардероба.Наблюдавам причините от много време и реших,че за това може да е отговорна единствено Луната,интересът ми към този цвят съвпадна в настаняването и там.
тя ми е У1 е е отговорна за външния ми вид.До скоро беше в Телец,но Управителят му е Венера в 10Д в Овен.На Близнаци Управителят е на друго място,в друг дом,в друг знак.
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 09:14:17 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черно и бяло
« Отговор #3 -: Септември 21, 2014, 09:22:03 pm »
А някога била си облечена (като период) ,в цветовата гама на наталната си Луна ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Черно и бяло
« Отговор #4 -: Септември 21, 2014, 09:31:40 pm »
А някога била си облечена (като период) ,в цветовата гама на наталната си Луна ?
Ами тя е в знака и дома на Венерата,така че постоянно съм била облечена в нейния цвят.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черно и бяло
« Отговор #5 -: Септември 21, 2014, 09:37:32 pm »
Твоята Луна е в Овен ,попитах -някога предпочитала ли си червеният цвят в облеклото си  ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Черно и бяло
« Отговор #6 -: Септември 21, 2014, 09:44:18 pm »
Твоята Луна е в Овен ,попитах -някога предпочитала ли си червеният цвят в облеклото си  ?  :)
Носех само черно с достатъчно дискретни,но забележими червени акценти.Извън черното всички останали цветове са ми изглеждали смехотворни,несериозни,не достатъчно изразителни и въобще плебейски. Червеното е изключително курвенски цвят и трябва много да се внимава с него,за да не се получи ефектът на Сашка Васева.Нищо не сваля по-бързо класата от неправилно използваното червено.Много рядко някой може да го носи елегантно като тон и модел.С този цвят злоупотреби не бива да се правят и никога не ми е преобладавал в облеклото,дори съм го избягвала старателно в дрехите и бельото.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черно и бяло
« Отговор #7 -: Септември 21, 2014, 09:59:44 pm »
Цветът каки,който сега ти импонира ,съчетава  изискванията на компилацията при теб :АСЦ Рак,прогресивни /дирекционни Луна/Венера . :)

Аз също съм с Луна /Венера в Овен по натал-от няколко години дир.Луна е в Близнаци в 7-ми дом ,в компанията на Венера също там ,дир.У АСЦ е в Скорпион в 12-ти дом ,но и преди ,и сега предпочитаният от мен основен цвят е червен,нямам колебания относно него ,нито по прогресия ,нито по дирекция.

Но виж ,сега ме замисли -защо и кога ,хората променят своите предпочитания в любимата за тях цветова гама ,особено като облекло ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Черно и бяло
« Отговор #8 -: Септември 21, 2014, 10:07:19 pm »
Черното не може да се промени като предпочитан от мен цвят.И наистина не знам какво толкова ми харесва в каки,но много ме привлича.Сякаш имам нужда да съм по-невзрачна и невидима в него.Черното много откроява.Когато видя някой облечен в черно,но не поради траур веднага го забелязвам и често съм намирала там "сродна душа".
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Черно и бяло
« Отговор #9 -: Септември 21, 2014, 10:08:19 pm »
Черното ми е бил любим за определен период, но сега установих, че нямам ни една черна риза примерно. Червеното ми прилича много, зарежда ме, но в момента не ми е любим, защото прекалено привлича внимание. Зеленото го намирам за скучен цвят, както и кафяво, което не понасям. С лилавото съм претърпяла големи промени-от най-нелюбим, до много харесван
Жълто е цвят, който почти никога не нося, според мен отива на малко хора
Бялото е подходящо за всичко, свежо, ненатрапчиво, и малко непрактично
Синьото винаги е било и ще остане "втори любим цвят на всички времена"
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 10:14:51 pm от Papy »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Черно и бяло
« Отговор #10 -: Септември 21, 2014, 10:42:07 pm »
Значи някъде ,нещо ти активират Телец (Венера ) /Близнаци  (Меркурий )+Нептун . :)

Черното е и цвета на Сатурн ,не само на Плутон ,така че е нормално да ти харесва .

Аз си го обясних с това,че Меркурий ми е в Риби и от там търси "размиване и сливане" с пейзажа.Добре,че не ми е във Водолей да изтрещя в електриците.  :012:
Сатурн,Сатурн е черното по 10Д.  Тъмносиньото "го чувствам" по Плутон,особено,ако е по-"тафтяно" .  ;)
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 10:47:44 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Черно и бяло
« Отговор #11 -: Септември 21, 2014, 10:45:50 pm »
както и кафяво, което не понасям.
Жълто е цвят, който почти никога не нося, според мен отива на малко хора
Бялото е подходящо за всичко, свежо, ненатрапчиво, и малко непрактично
Синьото винаги е било и ще остане "втори любим цвят на всички времена"
Най-много ще се изненадам,ако някой ден облека кафяво,жълто или бяло.
Но (тъмно)синьото ще си остане "вторият любим цвят на всички времена".  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черно и бяло
« Отговор #12 -: Септември 21, 2014, 10:59:13 pm »
При теб Марс е във Водолей в аспект с Юпитер ,а Уран и Стрелец аспектират ли го ?

Меркурий какво общо има за любими цветове в твоята карта ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Черно и бяло
« Отговор #13 -: Септември 21, 2014, 11:09:49 pm »
При теб Марс е във Водолей в аспект с Юпитер ,а Уран и Стрелец аспектират ли го ?

Меркурий какво общо има за любими цветове в твоята карта ?!?  :)
Уран не го аспектира математически.От Стрелец Нептун му прави секстил.
А включих Меркурий от Риби заради това,че дирекционната ми Луна попадна в Близнаци под негово влияние и от тогава промених цвета.  ;)
При теб как е черното по 10Д в дрехите?  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черно и бяло
« Отговор #14 -: Септември 21, 2014, 11:48:15 pm »
Имам колкото червено ,толкова и черно в гардероба си-Венера/Луна  съвпад Сатурн,у1 в 10-ти ,2-ри дом Козирог . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“