Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 575304 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2520 -: Декември 17, 2018, 02:53:56 pm »
Плами ти благодари, каза че много й допада прочита , който си направила :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2521 -: Декември 17, 2018, 03:05:05 pm »
Плами ти благодари, каза че много й допада прочита , който си направила :)
Ами радвам се,Успех през новата соларна година и желая! :)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2522 -: Декември 18, 2018, 04:53:34 am »
Сафо, би ли погледнала и моят пост  ::) когато имаш време...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2523 -: Декември 18, 2018, 12:55:02 pm »
Някой ще погледне ли картата на един мой приятел... Хич не му върви, нито в работата, нито в любовта, абе никъде, а не е мързелив, има амбиции, но... Скоро си загуби апартамента и сега е смачкан в нас, докато стъпи на краката си...
Геривас,извинявай.Твоят приятел е със Сатурн в 1ви дом,не е лек аспекта и ац.в последните градуси на телец,съвпад Плеяди.Уран е на к6 в натала,неочаквани обрати в работа,здраве,ежедневие.Според мен той не трябва да тегли кредити,заеми да взема,защото у8 дом.Юпитер е на к7съвпад Нептун и в критичен градус.Трудно ще връща,това,което взема.Някой друг може да стане притежател.Споделяш,че е загубил жилище.Ипотека ли имаше,или кредит?
За тази година сол.Ац в дева в 5 нат.ще го вълнува любов,деца,диети,здраве,може да е финансово зависим от родител.В ежедневието си ще общува с деца,възможно и тайни комуникации ,ухажване,флирт.Меркурий в 11 сол лъв,Марс у8 сол.в 5 дом.Възможни са здр.проблеми,вероятно ще спортува.Слънце у12 сол в 12,но в дева и 5нат.Тайни любови,но е възможно и да се пробва в някакви спекулации или игри на късмета с надеждата да спечели.Сол.МЦ на к2,ИЦ на к8-загуба на чужди пари.Жилището е взето от банка?Луната на МС и то в близнаци не е добре,промяна на статус,родител ще пътува,но пък е в хубав аспект с Венера от 2 ри дом,някой ще му помага финансово,ще получи подкрепа от жени.Нат.Ац е в 9сол,някакви дела са вероятни,или документални неща.Нептун в 6 сол дом.здравосл.проблеми са възможни.Сол.Дц е в 11 нат.да бъде внимателен в партньорствата.При такава загуба(на жилище)нещата не се оправят за един-два месеца.Транзитен възел е на к4 нат.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2524 -: Декември 18, 2018, 01:08:20 pm »
Акрукс, връщам си думите назад....  ;D Бебе е факт... Правих тест и е положителен.  :012: Сега остава дали ще се осъществи сватбата....
При мъжът ми не виждам нищо интересно обаче... А желанието му е да стартира собствен бизнес...  ???
[/size]При мъжа ти мисля,не е подходящ момента за стартиране на собствен бизнес.За тази соларна година .А иначе в натала к10 в близнаци,нещо свързано с експорт,комуникации,пътуване,продажби,автомобили.Меркурий у1 ,у10 в скорпион в 3 дом.Скорпион се свързва със секс,смърт,чужди пари,банки.Може да търгува с неща по скорпион,или нещо свързано с погребална агенция,секс магазини,продажби на аксесоари през интернет,автоморги,заложна търговия.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2525 -: Декември 18, 2018, 09:35:25 pm »
Благодаря ти, Сафо. Този с апартамента, е приятел на мъжът ми и живее в нас, докато си стъпи на краката си.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2526 -: Декември 20, 2018, 01:51:09 am »
Сатурн в 7 ми и Плутон в 8 ми какво дават? Някой до сега имал ли ги е? За първш път ще ти имам в лунарите си за февруари и март.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2527 -: Декември 20, 2018, 08:41:10 am »
Сатурн в 7 ми и Плутон в 8 ми какво дават? Някой до сега имал ли ги е? За първш път ще ти имам в лунарите си за февруари и март.
Грег,Сатурн в 7ми лун.ли?Кой натален има значение също.Най-общо казано ,събитие при партньор,племенник,не непременно с негативен характер,зависи от аспекти.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2528 -: Декември 20, 2018, 04:12:16 pm »
И аз гледам един Солар и се чудя какво са  соларни Плутон и Марс в 7ми натален дом, при жена?
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2529 -: Декември 20, 2018, 05:50:23 pm »
Плутон с Марс може да е операция :(

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2530 -: Декември 20, 2018, 06:42:38 pm »
Все пак зависи кои натални и соларни домове управляват, но ще са засегнати взаимоотношенията, второто дете, племенниците или други по производните домове.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2531 -: Декември 20, 2018, 09:38:21 pm »
Плутон с Марс може да е операция :(
greg07 , не се бях сещала за това. Интересно.

Все пак зависи кои натални и соларни домове управляват, но ще са засегнати взаимоотношенията, второто дете, племенниците или други по производните домове.
delphin, момичето няма деца и племенници.
Предполагам, че са взаимоотношенията.
Качвам картата, ще се радвам да я обсъдим.
Но това, което мисля, че виждам ( с моите оскъдни знания ), според мен е следното.
*Сол.Асцендент във втори натален дом-година свързана с финанси и по-скоро смяна на работа, тъй като У2 Слънце е в 10ти Сол.дом. Възможно е и загуба на работа, тъй като сол.Асцендент квадратура с сол. Слънце.
*Сол. Юпитер(У6 натален) в 5-ти нат. дом в Скорпион - възможно нова любов на хоризонта и то от работата (може би новата) и според мен , ще е с добро финансово положение, точно такъв какъвто търси тя.
*Сол. Луна в 6-ти нат.дом - пак предполагам смяна на работното място или естеството на работата. Но според това че Сол.У12 е Луната, според мен е възможно поради заболяване или болничен престой, работата да се смени. Или е възможно да се започне работа в сферата която 12ти дом управлява: болници, санаториуми. Може и да е душевна болест- депресия заради раздяла и затваряне в себе си или в домът си, заради тези обстоятелства.
*Сол. Сатурн в 6-ти нат.дом - определено жената не е удовлетворена от работата си, тъй като е ниско платена, с много ограничения. Определено това потвърждава пак болести, но тук свързани със Сатурн.  И тъй като Сатурн е сол.У6 в 5ти сол. дом е много възможно жената да не е доволна от сегашната си любовна връзка и да се чувства ограничена, а и Сатурн е У7 в радикса.
*Сол Плутонв 7ми нат. дом -жената се чувства притисната в службата и/или във взаимоотношенията със мъжът с който има връзка и той е от тип "Скорпион". Възможно е и да е да намери друг мъж чрез службата, тъй като сол.Плутон се намира в 6ти сол.дом и също и да получи депресивни състояния. Невъзможно е да контролира ситуацията във взаимоотношенията си и в работата си, тъй като не зависят от нея. Възможно е и да има раздяла със сегашния партьор, тъй като сол. Плутон е квадратура със сол.МЦ (промяна в соц.статус или работа)
*Сол Марс в 7ми нат.дом - определено мисля, че тук Марс действа в посока приключване на старата връзка и намиране на нова такава. Кавги и несъгласия в семейния живот и тези спорове ще се решават от друг човек, а не от нея. Възможно е и бъбречно заболяване. Сол.Марс в 6-ти сол. дом означава смяна на работното място, поради променливи взаимоотношения с колегите и конфликти. Възможно е и кучето и да се разболее.  Тъй като нат.Марс се намира в 3ти нат. дом са възможни и конфликти с партньора и пререкания.
*Десц. в 8ми сол дом - възможна нова сексуална и трансформираща връзка и прекъсване на старата. И по този начин да се разпредели имуществото между тях, въпреки че нямат законен брак. Ако тя напусне домът на мъжът при който живее, все трябва да си разделят общите неща.
*Сол. Меркурий в 10ти нат ом - определено мисли за смяна на работата и говори на тази тема. Възможно е и да замине на бригада в друга страна, по студентска програма.
*Сол. Уран на К11 Като цяло се очертава лоша година тъй като плановете и не могат да се осъществят. Прекъсват се приятелски връзки и се създават нови такива. Сол.Уран в 10ти Сол дом и съвпад със Сол.МЦ - Внезапна и неочаквана промяна на работното място, и внезапни пречки ще се провалят плановете и, свързани с темите по 10ти дом. Също така са възможно внезапни сблъсъци с майка и или влошаване на нейното здраве.
*Сол. Слънце в 11ти нат. дом - ще има подкрепа от приятелите си или точно обратното. Сол. Слънце в 10ти Сол. дом - годината ще е от голямо значение за нея. Промяна в социалния статус.
*Сол. Венера в на К12 - Разочарования, неприятности от любовни афери- вероятно е изневяра от партньорът и. Възможно е да се затвори в себе си.  Сол. Венера в 11-ти сол. дом - нови възможности за любовни връзки сред приятели.

Според вас в правилната посока ли съм?

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2532 -: Декември 21, 2018, 08:14:12 pm »
12-ти соларен върху натален 1-ви не е ок, депресивен период ...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2533 -: Декември 21, 2018, 09:30:16 pm »
fortunades, според мен вярно напипваш посоката. :)

Като общ поглед бих казала, че вниманието й ще е насочено към себе си и желанията и стремежите ѝ да се съхрани и реализира - сол Асц е в точен съвпад със СЛВ в Лъв, Слънце в 10 нат./11 сол.дом.

Определено ще се обади някакъв здравословен проблем, заради който ще се наложи спазване на хранителен режим и промяна в начина на живот, с цел избягването на последващи усложнения - Сатурн в 6 натален, Луна също там - веднъж като упр. на 12 сол./1 нат.дом и втори път като показател на вълненията и тревогите ни през годината.
От друга страна в солара се повтаря наталния съвпад Сатурн/Луна, а той се явява олицетворение на партньорството и то в работа/делова среда - в 10 / 6 натален дом и 5 соларен.  Рождената комбинация не е лека, сега нещата стоят малко по-добре.

Вероятно ще има внезапни промени в отношенията й с някого и планове за промяна в работа, поведение, изява - сол.Дсц е върху нат.Уран, сол.Уран върху К11 и нат.Маркурий в 10 нат.дом, наред с Марс/Плутон в 7 натален дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2534 -: Декември 21, 2018, 11:22:19 pm »
12-ти соларен върху натален 1-ви не е ок, депресивен период ...
По-скоро, първи соларен върху 12 натален показва това.