Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 579022 пъти)

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2385 -: Юни 29, 2018, 10:54:15 pm »
Бихте ли коментирали на съпруга ми солара... С тази луна на IC и 8 дом малко ме притеснява...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2386 -: Юни 29, 2018, 10:59:50 pm »
Бихте ли коментирали на съпруга ми солара... С тази луна на IC и 8 дом малко ме притеснява...
По-притеснително е, че е в 8-ми дом, но пък той не се свъзрва само със смърт и кредити, секса също е по този дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2387 -: Юни 30, 2018, 09:20:04 am »
Бихте ли коментирали на съпруга ми солара... С тази луна на IC и 8 дом малко ме притеснява...
В солара е важно Слънцето у10 сол. в 5 сол.Затъмнения по оста 6-12 е имал,нещо здравословно,в работата,при лели/чичовци.Родителската ос е активирана.Има ли бизнес?Шеф,баща.
« Последна редакция: Юни 30, 2018, 09:31:09 am от Сафо »

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2388 -: Юни 30, 2018, 02:29:42 pm »
Заболяване да, но нищо обострено на последък. Бизнес не, обикновен работник. В работата имаха повишение на заплати с изключение на него и още няколко колеги. Последваха срещи с директорите, но без резултат. Баща няма, майка му е възрастна, но в добро здраве. Имахме абитуриентка тази година. Правим и голям ремонт(санираме къщата) с пари от наследство(негово). Може би това е Луната(грижите) на ИЦ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2389 -: Юни 30, 2018, 05:47:07 pm »
Заболяване да, но нищо обострено на последък. Бизнес не, обикновен работник. В работата имаха повишение на заплати с изключение на него и още няколко колеги. Последваха срещи с директорите, но без резултат. Баща няма, майка му е възрастна, но в добро здраве. Имахме абитуриентка тази година. Правим и голям ремонт(санираме къщата) с пари от наследство(негово). Може би това е Луната(грижите) на ИЦ...
Марс е важен като диспозитор на Слънце и у1,у8 домове.В солара е на мц.със Сатурн каре Слънце.Вдига ли кръвно?Сол.Ац в 7ми натален скорпион,ще е зависим от партньори,колеги,опоненти,чужди пари,по скорпион са данъци,наследства,секс,операции.Марс екзалтирал ,но Луната е тронова и са в опозиция,2-8,отново подчертава темата пари,наследства,секс,ценностна система,инциденти,притежания.Не трябва да прекалява с хранене,пиене,малко да се ограничи.

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2390 -: Юли 24, 2018, 09:42:02 am »
Здравейте,
наближава да стартира новия ми солар, много ви моля, да направите по някои коментар върху него :) Благодаря предварително.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2391 -: Август 12, 2018, 09:36:30 pm »
И моят е един ден след този на yasna ;), така , че ще следя ако има някакви коментари , ще ми бъде любопитно да ги съпостваим.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2392 -: Август 13, 2018, 06:58:43 pm »
Здравейте, след няколко дни започва новия ми солар. Интересува ме, дали ще имам повече пътувания в страната или в чужбина, че изминалата година беше доста пасивна от към движение. Имам не взети изпити за една допълнителна квалификация (не е университет), дали периода ще е благодатен и резултатен за вземане на изпити? И с тази Венера на Асц ако се реша да правя промени във външния вид, стил, ще се отрази ли положително?  Моля, който има време и желание да коментира.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2393 -: Август 20, 2018, 11:54:52 am »
Здравейте, след няколко дни започва новия ми солар. Интересува ме, дали ще имам повече пътувания в страната или в чужбина, че изминалата година беше доста пасивна от към движение. Имам не взети изпити за една допълнителна квалификация (не е университет), дали периода ще е благодатен и резултатен за вземане на изпити? И с тази Венера на Асц ако се реша да правя промени във външния вид, стил, ще се отрази ли положително?  Моля, който има време и желание да коментира.
Венера не е на АС, по-близо е до соларен 2-ри дом и го управлява, заедно с 9-ти дом, разопложена в 1д в тригон с Меркурий У1, У10 ще има подкрепа за изпити, пътувания в чужбина, обнявяване на външен вид и гардероба. Юпитер от 3д в хармония по знак с ретро Марс У3 в 5д- може да си вземеш невзетите изпити, да въстановиш комуникация с бивша любов, с близки жени и приятелки също- ретро Марс У3 в секстил с Луната У11

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2394 -: Август 20, 2018, 12:02:17 pm »
И моят е един ден след този на yasna , така , че ще следя ако има някакви коментари , ще ми бъде любопитно да ги съпостваим.
Това, че е един ден след този на yasna, не ги прави еднакви, така че няма място за съпоставки. Първо - нейното Слънце е в различен знак от твоето, а в солара то е водещо, второ наталите ви са различни, а нали соларът се разглежда спрямо натала, но дори разгледан отделно- в различни населени места сте, което ги отличава един от друг, дори Луната е в различен знак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2395 -: Август 27, 2018, 07:57:27 am »
Това е солара на сина ми.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2396 -: Август 28, 2018, 11:05:48 pm »
Това е солара на сина ми.
Сигурно си имаш вече свое виждане. Според мен в личния живот ще върви упорито по своя път, а в социалната сфера е възможно да има нови начинания. Ще проявява повече практичност и издържливост в делата си. Има възможност за реализиране на способности в различни области, да бъде забелязан. Ще го занимават въпроси за деца, любов, изкуство, творчество, хазарт, забавления, спорт. Ще бъде актуална и темата за семейството. Започване на връзка или узаконяване на такава, дете. Той е само на 22, но нищо не се знае. Има такива предпоставки. Би могъл да изпита емоционално напрежение в работата си, ако работи или относно решения свързани със своето здраве. Ако няма работа, но иска да работи ще положи доста усилия и ще се стреми да се реализира, да стане лидер. Връзките ще носят успех и процъфтяване. Ограничения и трудности в пътувания зад граница, висшето образование, административни и съдебни въпроси. Но при желание и активация тези теми могат да се подредят. Някаква работа/ситуация е в стадий на приключване.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2397 -: Август 29, 2018, 06:59:44 am »
Сигурно си имаш вече свое виждане. Според мен в личния живот ще върви упорито по своя път, а в социалната сфера е възможно да има нови начинания. Ще проявява повече практичност и издържливост в делата си. Има възможност за реализиране на способности в различни области, да бъде забелязан. Ще го занимават въпроси за деца, любов, изкуство, творчество, хазарт, забавления, спорт. Ще бъде актуална и темата за семейството. Започване на връзка или узаконяване на такава, дете. Той е само на 22, но нищо не се знае. Има такива предпоставки. Би могъл да изпита емоционално напрежение в работата си, ако работи или относно решения свързани със своето здраве. Ако няма работа, но иска да работи ще положи доста усилия и ще се стреми да се реализира, да стане лидер. Връзките ще носят успех и процъфтяване. Ограничения и трудности в пътувания зад граница, висшето образование, административни и съдебни въпроси. Но при желание и активация тези теми могат да се подредят. Някаква работа/ситуация е в стадий на приключване.
Радост,Благодаря за тълкуването.Надявам се да стана баба наистина,защото всъщност солара тоста ме притеснява.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2398 -: Август 29, 2018, 10:10:55 am »
.Надявам се да стана баба наистина,защото всъщност солара тоста ме притеснява.
Кое по-точно те притеснява? Солар, като солар - ще има успех в любовта и партньорствата, заблуди в приятелства, грижи около жена от семейството, което е пред опасност да се разтури, емоционално ще страда около това, така че следващия път като решиш да напускаш дома се замисли и за сина си, който си остава твой мъж завинаги.
Момчето може да има затруднения през годината около висшето образование, ако следва или в чужбина, ако има намерение да се установи там.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2399 -: Август 29, 2018, 10:25:53 am »
Акрукс,благодаря!