Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562029 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2400 -: Септември 10, 2018, 10:28:16 am »
Здравейте, в новия ми солар, соларна Венера е в точен съвпад с наталната Венера (Възврат на Венера). Как може да се тълкува това според вас. Имате ли подобни наблюдения през годините  :17: :017: Също така този Нептун на 5 дом ми е много неразбираем.  :043:
« Последна редакция: Септември 10, 2018, 10:58:32 am от vermm »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2401 -: Септември 10, 2018, 12:35:53 pm »

Здравейте, в новия ми солар, соларна Венера е в точен съвпад с наталната Венера (Възврат на Венера). Как може да се тълкува това според вас. Имате ли подобни наблюдения през годините  :17: :017: Също така този Нептун на 5 дом ми е много неразбираем.  :043:
Любов, (ново) партньорство, може би неочаквано, от Интернет или чужбина, или тайно (или, ако има вече такова, ще излезе наяве и ще стане "официално"). Нептун – ще си влюбена, в най-водния смисъл на думата, наслаждавай се, но понякога прави проверки с реалността (или пък не:Д). Хубава година ти желая!))

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2402 -: Септември 10, 2018, 12:38:24 pm »
Любов, (ново) партньорство, може би неочаквано, от Интернет или чужбина, или тайно (или, ако има вече такова, ще излезе наяве и ще стане "официално"). Нептун – ще си влюбена, в най-водния смисъл на думата, наслаждавай се, но понякога прави проверки с реалността (или пък не:Д). Хубава година ти желая!))
ЕЕ, супер, бравооо :) Много ти благодаря. Има тайно засега, ама няма изгледи да стане "явно". По-скоро отива на приключвана... Ноо дано се изненадааааммм  :-*
« Последна редакция: Септември 10, 2018, 12:48:30 pm от vermm »

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2403 -: Октомври 08, 2018, 05:58:30 pm »
Здравейте, от днес започва новия ми солар, ако някой има време и желание ще бъда много благодарна да ми каже какви са тенденциите и по-важните събития за този солар! Предварително благодаря!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2404 -: Октомври 22, 2018, 09:21:19 am »
Какво бихте казали по новия ми солар, който ще започне от месец?
Като гледам, не изглежда много розов. С този Марс в 6 дом има ли опасност да изгубя работата си (макар че като зададох хорарен въпрос за това, Луната беше без курс)? Или може би показва някакъв инцидент или риск за  здравето, тъй като К6 сол е върху К12 нат? Луната в 9 дом сол, обаче без курс - очаква се да приключа скоро с уроците по чужд език. И преди съм имал Луна в 9 дом, когато съм завършвал средното и висшето образование. Плутон в 5 сол дом също не е особено добре май за продължаване на спортните занимания.  :017: Единственото по-хубаво нещо са май Венера във 2 сол дом (но тя е без курс) и Юпитер на трон по знак в 3 сол дом в съвпад (но разходящ вече) със Слънце. Иначе, У1 сол Меркурий е ретро и в 4 сол дом близо до нат. Уран.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2405 -: Октомври 22, 2018, 03:20:21 pm »
Вчера имах рожден ден и реших да си кача картата, ако някой има желание да коментира ☺️

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2406 -: Октомври 22, 2018, 09:10:17 pm »
Какво бихте казали по новия ми солар, който ще започне от месец?
Като гледам, не изглежда много розов. С този Марс в 6 дом има ли опасност да изгубя работата си (макар че като зададох хорарен въпрос за това, Луната беше без курс)? Или може би показва някакъв инцидент или риск за  здравето, тъй като К6 сол е върху К12 нат? Луната в 9 дом сол, обаче без курс - очаква се да приключа скоро с уроците по чужд език. И преди съм имал Луна в 9 дом, когато съм завършвал средното и висшето образование. Плутон в 5 сол дом също не е особено добре май за продължаване на спортните занимания.  :017: Единственото по-хубаво нещо са май Венера във 2 сол дом (но тя е без курс) и Юпитер на трон по знак в 3 сол дом в съвпад (но разходящ вече) със Слънце. Иначе, У1 сол Меркурий е ретро и в 4 сол дом близо до нат. Уран.
В същият знак ли?
Зависимост от партньори/партньорства ,ще си насочен към другите,контакти с хора от "народа",меркурий у1 в 4 дом ,може да се наложи да останеш в къщи известно време,в болничен например.По 6 дом работа,здраве,ежедневие,чичовци,лели.....марс там може да си по-нервен от обикнновено в ежедневието си.Защо не си вземеш домашен любимец,котка,куче,рибка?Аз съм с Плутон в 5 дом,което не ми е пречело на спортните занимания.Може да изпитваш по-дълбоки страсти,да гледаш повече филми с насилие,секс,криминални и такива неща.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2407 -: Октомври 23, 2018, 02:55:22 am »
Благодаря ти, Сафо!
То и сега гледам понякога такива филми, а за куче, сме мислели, но не съм намерил време да потърся. Сол. Меркурий е в същия знак като нат. Уран.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2408 -: Октомври 23, 2018, 08:57:53 am »
Меркурий като господар на 3 и 6 домове мун.,ще комуникираш от вкъщи,през интернет съвпад уран,може някой уред да се повреди,но в солара е у1,10 домове и е в 4,родителска ос също,някой родител ще посещава специалисти.За дом.любимец ти писах,за да не се съсредоточаваш толкова в/у работа и здравословни теми,а да имаш занимание ,да се грижиш за някой,може да е птиче също.За Луната имах предвид в 9 сол.,писал си ,че при завършек на образование е била пак в 9 дом,но телец ли е бил знака?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2409 -: Октомври 23, 2018, 10:04:11 am »
За Луната имах предвид в 9 сол.,писал си ,че при завършек на образование е била пак в 9 дом,но телец ли е бил знака?
Не, в Рак, доколкото си спомням.
Иначе, в неделя получих припадък след падане навън, бях в безсъзнание няколко минути, после ми мина, не съм ходил на лекар. Не знам, макар и да е месец преди началото на солара, възможно ли е това да е показано в солара?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2410 -: Октомври 23, 2018, 11:52:58 am »
Не, в Рак, доколкото си спомням.
Иначе, в неделя получих припадък след падане навън, бях в безсъзнание няколко минути, после ми мина, не съм ходил на лекар. Не знам, макар и да е месец преди началото на солара, възможно ли е това да е показано в солара?
[/size]Новолунието ти е било съвпад Венера 15*везни ,която е у8 дом,тр.венера съвпад с нат.сатурн у1 в 8 дом.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2411 -: Октомври 23, 2018, 03:58:36 pm »
Вчера имах рожден ден и реших да си кача картата, ако някой има желание да коментира ☺️
Здравей Vivi и Честит рожден ден на патерици. :) Според мен ти предстои важна,активна година, не без трудности, покрай които да си докажеш на теб и другите, че имаш качествата да ги преодоляваш. Разкритие и развитие на индивидуалността и отделни черти на характера. Възможности за израстване и разширение, като актуални ще са въпроси за образование и пътешествия. В личните дела може да си принудена от други хора и обстоятелства, докато в социалния живот е възможно да предприемеш нова стъпка, нещо свързано с твоята кариера/професия/семейство/дом. С ретро Венера в солара е необходимо сравнение, преоценка на ценностите ти. Премествания, пътувания, здраве, финанси, кризи, дейности засягащи личността ти.  Твое участие в решаването на собствените житейски проблеми, активност, възможност за изява, деловите отношения. Всичко зависи от свободната ти воля, личната инициатива и вложена енергия. Успех. :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2412 -: Октомври 23, 2018, 04:46:38 pm »
Радост, много благодаря! Звучи интересно  :) ще давам обратна връзка за събитията :58:

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2413 -: Октомври 23, 2018, 10:29:02 pm »
Радост, това, което си написала, е интересно. Седмица преди рождения ми ден ми казаха, че оставам без работа и докато работя на това място (до края на месеца), ми вгорчават всеки ден. Сега съм в процес на търсене и шок, но така като гледам, май цялата година ще е такава 😀 айде, дано стане някакво чудо и да започна връзка и сносна работа 😀 благодаря за коментара :engel016:
« Последна редакция: Октомври 23, 2018, 10:35:50 pm от vivi »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2414 -: Октомври 23, 2018, 10:56:40 pm »
[/size]Новолунието ти е било съвпад Венера 15*везни ,която е у8 дом,тр.венера съвпад с нат.сатурн у1 в 8 дом.
Не е ли по-скоро заради пълнолунието? В деня на новолунието си продадох стария велосипед, според мен това е било събитието по него (нали понякога събитията могат да се случат до 2-3 дена преди или след лунацията).