Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 615308 пъти)

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4005 -: Април 24, 2019, 10:55:55 am »
Моля, някой ако има възможност да каже, вижда ли се в тази карта наличие на партньор? Говоря за връзка, жената е сама от много време. :17:
« Последна редакция: Април 24, 2019, 11:02:37 am от Хриспа »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4006 -: Април 24, 2019, 01:31:49 pm »
Здравейте, в картата вижда ли се каква е причината вече 35г да съм все сама, без любовна връзка и без каквито и да било по-задълбочени партньорства. Кои са лошите аспекти в картата и как бих могла да ги отработя
Е, ти сега си на 35г, какво искаш- от бебе да си с любовна връзка ли? Как така 35г все сама- сама си се отгледала в гората ли  :012:
Лошите ти аспекти са Слънце в квадрат с Марс и с Уран, Венера в квадрат с Нептун- за този аспект има статия и статистика, че хората с него все търсят и търсят, развалят връзки в гонене на въображаем идеал... Който много пробира- мастурбира!

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4007 -: Април 24, 2019, 02:30:29 pm »
akruks, как би синтезирала квадрат Венера  -Плутон?   :cheer:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4008 -: Април 24, 2019, 03:50:38 pm »
akruks, как би синтезирала квадрат Венера  -Плутон?   :cheer:
зависи от натала, при теб например Венера управлява заключен знак в 3д, както и МС, а Плутон 4д - затруднена си в общуването, препятствия по пътя на жизнените цели заради семейната среда, населеното място, миналото на родословието, репутацията може да е увредена от страна на родител (бащата), а любов може да срещаш/да намериш на работното място.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4009 -: Април 24, 2019, 07:32:38 pm »
Според теб Риби или Скорпион са по-приемливата зодия относно влиянието им в личния ми натал?  :17:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Натални карти
« Отговор #4010 -: Април 24, 2019, 07:59:29 pm »
Е, ти сега си на 35г, какво искаш- от бебе да си с любовна връзка ли? Как така 35г все сама- сама си се отгледала в гората ли  :012:
Лошите ти аспекти са Слънце в квадрат с Марс и с Уран, Венера в квадрат с Нептун- за този аспект има статия и статистика, че хората с него все търсят и търсят, развалят връзки в гонене на въображаем идеал... Който много пробира- мастурбира!
Благодаря, че се включи, Аркус! Струва ми се като цял живот, но иначе не е имало и много интерес към мен, за да тръгна да подбирам.
А тези, които съм харесвала, не са били заинтересовани :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4011 -: Април 24, 2019, 08:10:21 pm »
Според теб Риби или Скорпион са по-приемливата зодия относно влиянието им в личния ми натал?  :17:
не разбирам какво точно ме питаш, защо някой трябва да ти влияе в личния живот?
ако питаш какъв е подходящ, то един Стрелец или водолей е добър избор
иначе в даден период през живота се появяват хора, според знака, в който се намира пр. Луна, не е задължително да имат връзка с ДС

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4012 -: Април 24, 2019, 08:17:39 pm »
Именно akruks, питах не за въздействието върху личния ми живот, а спрямо личния ми НАТАЛ, редикс, астро-карта. Влиянието на даден Зодиакален знак - Слънцето там  или управляваща планета на това съзвездие върху  моята конфигурация.   ::)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4013 -: Май 06, 2019, 07:22:53 pm »

Здравейте,
Това е наталната карта на племенницата ми.
Сестра ми се оплаква, че е доста дива и непослушна и все още отказва да говори на български.
Използва срички и думи на английски. Живеят си в България.
Ходи гола, боса, съблича се постоянно :D
Сестра ми се пита как да процедира с нея, за да я разбере.

Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Натални карти
« Отговор #4014 -: Май 06, 2019, 07:27:30 pm »
fortunades, в astro.com има опция за деца, където можеш да прочетеш, докато се включат тук.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4015 -: Май 06, 2019, 08:09:37 pm »
Детето е на 2,5 г. и вие искате послушание?! Приказва на английски - ако ходи на Ясла възможно е оттам да е прихванало, освен ако майката и бащата не им е важен език.
Децата са още по-чувствителни на тема температура - ако правят парникови условия където живее, да не очаквате, че ще наметне вълнен пуловер, суичер и балтон?
То си знае какво му е нужно - от обкръжаващите е нужно да го наглеждат да не пострада навън, електричество, задавяне. Да следят телесната му температура.   :o
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4016 -: Май 06, 2019, 08:36:01 pm »
fortunades, в astro.com има опция за деца, където можеш да прочетеш, докато се включат тук.
Здравей, може ли малко повече инфо.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4017 -: Май 06, 2019, 08:41:18 pm »
Детето е на 2,5 г. и вие искате послушание?! Приказва на английски - ако ходи на Ясла възможно е оттам да е прихванало, освен ако майката и бащата не им е важен език.
Децата са още по-чувствителни на тема температура - ако правят парникови условия където живее, да не очаквате, че ще наметне вълнен пуловер, суичер и балтон?
То си знае какво му е нужно - от обкръжаващите е нужно да го наглеждат да не пострада навън, електричество, задавяне. Да следят телесната му температура.   :o
Е, не очакват да слуша  но крещи до истерия и те се плашат. Иначе не  ходи на ясла, защото при всеки опит е болна на другия ден. Чудя се за говоренето да не е заради Ретро Мерка?
Не знам в какви условия я отглеждат, но ще кажа на сестра си. Къдеро и да отиде си събува чорапите, блузката и панталонитв и така си ходела. Луната и Уран в Овен според мен са доста силни.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Натални карти
« Отговор #4018 -: Май 06, 2019, 08:56:28 pm »
Здравей, може ли малко повече инфо.

От падащия прозорец на хороскопи има такъв за деца. Построяваш карта и след това проверяваш там. Children&young people или The child's horoscope by Liz Greene.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

slawi_00

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Натални карти
« Отговор #4019 -: Май 06, 2019, 10:39:38 pm »
С тази карта с каква работа мога да се занимавам